dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 865 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 865 ogłoszeń

1 500 zł42,89 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłącznie W makler nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy Państwu ustawne mieszkanie na wynajem, położone na IV piętrze w bloku z cegły, na bydgoskim Górzyskowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł44,36 m² 38,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - centrum Bydgoszczy Na wynajem świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 1. piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²90 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec usytuowany jest w najbardziej prestiżowej części Torunia w bliskiej odległości od sądów, urzędów, banków i restauracji w samym centrum miasta i ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²27 m² 1 215 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 27m2 znajduje się na 1 pietrze kamienicy w samym Centrum Bydgoszczy. Wynajem min na rok. Kaucja: trzymiesięczna Cena netto z mediami. (Do wynajęcia również lokal 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferujemy atrakcyjny l okal użytkowy po remoncie o doskonałej ekspozycji, zlokalizowany przy jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Bydgoszczy - ul. Markwarta ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem lokal usługowo- handlowy na Szwederowie. Zapraszam do wynajmu lokalu usługowo-handlowego na Szwederowie. Rewelacyjna lokalizacja w pobliżu targowiska na Szwederowie zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia na błoniu lokal usługowy Do wynajęcia lokal o powierzchni 1 7m2 biurowo-usługowy. Pomieszczenie klimatyzowane, umeblowane. Sanitariaty wspólne dla najemców. Teren ogrodzony. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

53,23 zł/m²62 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biała Posesja Nieruchomości z przyjemnością oferuje do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Śniadeckich, w samym sercu miasta. To idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

31,88 zł/m²69 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego w środku toruńskiej Starówki, przy ul. Królowej Jadwigi. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²22 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

! tylko U nas! Do wynajęcia lokal usługowy po kapitalnym remoncie (wysoka piwnica budynku) o powierzchni 22m2, dostępny od zaraz. Idealnie nadaje się na biuro, sklep internetowy, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa w pobliżu osiedla jar przy Fortecznej. Hala o pow. 763 mkw. - wymiary hali 32x24 m. - 12 bram z poziomu "zero" o wymiarach 2x2,5 m - rampa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i umeblowana kawalerka o powierzchni 23 m , położona przy ulicy Pomorskiej na Osiedlu Industria Idealne mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu/ biura na Bydgoskim Przedmieściu. Jeśli potrzebujesz niewielkiego biura dla swojej działalności w świetnej lokalizacji - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z dwoma prywatnymi łazienkami (pow. 138 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 64,26 m2, usytuowany na parterze budynku przy ul. Dworcowej 4 (budynek byłej poczty), obok budynku dworca Laskowice Pomorskie, na działce nr 118/12, przy czynnej linii kolejowej nr 131.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia lokal handlowo - biurowy o powierzchni ok. 72m2 na trzecim piętrze. Lokal gotowy do wprowadzenia, umeblowanie na życzenie, kaucja trzykrotność kosztu najmu. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Prezentujemy Państwu dwukondygnacyjny lokal biurowo-usługowy na wynajem. Powierzchnia całkowita 240-m2, istnieje możliwość wynajmu 200 m2. Lokal dostępny od zaraz. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 80,89 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie (48m2) na 1 piętrze przy ul. Łukasiewicza 2 w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z całkowicie umeblowanego wnętrza. Salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²26 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do wynajęcia lokal przeznaczony na działalność biurowo- usługową. 26 m2 , 3 piętro Dostępny również lokal 21 m2 Stan lokalu: do wprowadzenia. Kaucja- trzymiesięczna Ogrzewanie-gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48,02 m² 67,68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne trzypokojowe mieszkanie na Bartodziejach Małych w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na szóstym piętrze z balkonem z widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²450 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa , położona na I piętrze. Budynek z 2020 roku , nowoczesny biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą na pilota. Przed budynkiem miejsca parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 70,15 m2) z balkonem usytuowany na 4 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal handlowy 375 m2 powierzchni sali sprzedaży, biuro, magazyn, parking Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o powierzchni handlowej 375 m2 (łącznie zapleczem socjalnym oraz biurem 420 m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56,51 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 56,51 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Ustawne mieszkanie 2- pokojowe, które skierowane jest do osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

96,67 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowe studio krawieckie Studio Mody marie (est. 1987) 39 lat tradycji | 30 m | w pełni wyposażone atelier gotowe do pracy Oferuję do wynajęcia w pełni wyposażony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja: prezentowane lokale znajdują się na Okolu, niedaleko węzła zachodniego w kompleksie biurowców. Dogodne położenie sprawia że jest ono dostępne zarówno dla klientów jak.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł510 m² 19,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa blisko centrum miasta przy dużej arterii komunikacyjnej. Łącznie ponad 510m2 w całości dostępne z rampy i wygodnego sporego placu manewrowego, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy 320 m do wynajęcia idealny pod apartamenty, działalność handlowo - usługową lub magazyn! Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł905 m² 26,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Halę magazynowo - produkcyjną o powierzchni 905m2. Na hali zamontowana jest nowa suwnica 20 ton. Przy hali budynek biurowo-administracyjny o wysokim standardzie ( łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 24 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub usługowym , znajdujący się pośród innych lokali w budynku w samym centrum Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Utwardzony plac ok. 3.500 m2. Możliwość dzierżawy powierzchni od 1.000m2 do 20.000m2. Teren zamknięty, chroniony. Zdjęcie przedstawia stan przed wykonaniem porządku. Na placu zostało uzupełnione.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od lipca 2026 r. Apartament o powierzchni 45 m z zewnętrznym miejscem postojowym., na terenie zamkniętym. Czynsz najmu za mieszkanie 2000 zł + czynsz najmu za miejsce postojowe 150 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego, jasnego mieszkania położonego w jednej z dobrze skomunikowanych części Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biura po remoncie o pow. ok. 60 m. (piętro II / windy) w biurowcu ul. Droga Starotoruńska 5. 3 pomieszczenia przechodnie. Do dyspozycji najemcy są części wspólne w tym m. in. kuchnia,.