cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości
1 864 ogłoszenia
Od najnowszych
1 864 ogłoszenia
32,85 zł/m²137 m² 4 500 zł
2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²
1 200 zł29,40 m² 40,82 zł/m²
65 zł/m²100 m² 6 500 zł
34,39 zł/m²285 m² 9 800 zł
1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²
2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²
18 050 zł950 m² 19 zł/m²
50 zł/m²150 m² 7 500 zł
2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²
25,45 zł/m²110 m² 2 800 zł
34 650 zł1 050 m² 33 zł/m²
48,39 zł/m²93 m² 4 500 zł
2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²
10 000 zł400 m² 25 zł/m²
40 000 zł2 000 m² 20 zł/m²
1 700 zł68 m² 25 zł/m²
35 250 zł2 350 m² 15 zł/m²
3 000 zł75 m² 40 zł/m²
2 500 zł25 m² 100 zł/m²
36 zł/m²70 m² 2 520 zł
48,39 zł/m²93 m² 4 500 zł
10 zł/m²100 m² 1 000 zł
3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²
2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²
20 zł/m²300 m² 6 000 zł
72 000 zł7 575,84 m² 9,50 zł/m²
14 000 zł700 m² 20 zł/m²
2 465 zł49,75 m² 49,55 zł/m²
12,57 zł/m²947 m² 11 900 zł
24 000 zł1 200 m² 20 zł/m²
11 280 zł564 m² 20 zł/m²
3 350 zł56 m² 59,82 zł/m²
1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²
1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²
60 zł/m²80 m² 4 800 zł
33,68 zł/m²112,84 m² 3 800 zł
1 700 zł48,45 m² 35,09 zł/m²
2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²
61,46 zł/m²81,35 m² 5 000 zł
54,55 zł/m²55 m² 3 000 zł
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
wynajem
Włącz powiadomienia