dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 467 ogłoszeń

206 000 zł25,14 m² 8 194,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow. 25,14 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze oficyny w centrum miasta. Układ pomieszczeń Pokój z aneksem kuchennym jasna, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

378 500 zł41,18 m² 9 191,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania W cenie jednego - gotowe do najmu! Świetna lokalizacja - Szwederowo, ul. Skorupki 45 | Tylko 1,5 km od Starego Rynku Na sprzedaż wyjątkowy dwupak inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**** oferta W biurze DML-mw-2825 ***** mieszkanie dostępne od ręki! Oferujemy do wynajmu kawalerkę o bardzo dobrym standardzie znajdująca się na os. Południe. Mieszkanie o pow. ok. 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 625 zł31,25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowe po remoncie, 2 pokojowe mieszkanie z loggią Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Szosa Lubicka w Toruniu Mieszkanie o metrażu 48,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł52,42 m² 2 479,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni użytkowej 45,55 m , położony na I piętrze i składa się z 3 pokoi o pow. 16,51 m , 12,87 m i 8,53 m ; kuchni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127,52 m² 10 900,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

130 m | Unikatowy apartament w secesyjnej kamienicy | Focha 2 Bydgoszcz Adres, który podkreśla status. Przestrzeń, która tworzy wrażenie. Historia, której stajesz się właścicielem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy Państwu unikatowe, komfortowe dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią o powierzchni 57 m 2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze ogrodzonego bloku ; składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy | Tuchola, ul. Lop Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

619 999 zł46,76 m² 13 259,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,76 m Inwestycja Harmonia na prestiżowym toruńskim Osiedlu Jar, zrealizowana w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, nowoczesnego miejsca w świetnej lokalizacji bez konieczności wchodzenia na piętra? Mam do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni ok. 23 m , położoną na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,17 m² 7 328,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51,17 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 17m2, -sypialnia 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł55,40 m² 8 213 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 57 m 2 - salon, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje Państwu na wynajem mieszkanie na terenie zamkniętym. Mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 47 m2 z pięknym tarasem oraz przynależnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na wynajem ul. Targowa, osiedle Jakubskie Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł54,56 m² 9 897,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane mieszkanie trzypokojowe na bardzo zadbanym osiedlu Zieleniec - nieopodal parku bydgoskiego oraz toruńskiego uniwersytetu. Mieszkanie z racji swego położenia na parterze idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam zaszczyt zaprezentować nowoczesny apartament zlokalizowany na czwartym piętrze apartamentowca przy Alei 700lecia w Ciechocinku, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 48 m - 2. piętro, blok 4-piętrowy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , znajdujące się na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 215 zł58,30 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powiedzmy sobie szczerze: większość nowych mieszkań jest robiona na jedno kopyto. Siedlecka 49 to wyjątek, który potwierdza regułę. Jeśli masz już dość mrowisk, gdzie przez ścianę słyszysz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament premium z widokiem na Wisłę | ul. Portowa, grudziądz | 58 m plus miejsce parkingowe w hali garażowej. Na wynajem wyjątkowy, dwustronny apartament o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł23 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą nieruchomością położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

448 340 zł55,05 m² 8 144,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Ciechocinka Cena jak u Dewelopera. Zakup bez 2% podatku pcc oraz bez prowizji dla Biura Nieruchomości. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38,50 m² 8 051,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M-3 Kapuściska Bydgoszcz , 5 piętro, wieżowiec, balkon Mieszkanie 37 m2 piwnica 1,5 m2 2 windy Mieszkanie składa się z: korytarz, salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka o powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na ogrodzony taras, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł57,50 m² 8 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne M-4 z loggią w doskonałej lokalizacji na os. Leśnym. Mieszanie o powierzchni 57,5 m 2 usytuowane na trzecim piętrze bloku; składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w zachwycającym budynku Grand Bulvar - zdobywcy nagrody top builder 2020! Jedyne takie miejsce w Toruniu. Zderzają się tu tradycja i nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe mieszkanie (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania dwupokojowe o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

70,96 m | Garaż 17,5 m | Piwnica 24,20 m | 399 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na komfortowym parterze w Nakle nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje na Osiedlu Platanowym - zamieszkaj w nowoczesnej części osiedla! Biuro Nieruchomości Jagła zaprasza do komfortowego mieszkania położonego na stale rozwijającym się Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na III. piętrze w zadbanym bloku na popularnym osiedlu Piastowskim w Inowrocławiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 232 zł47,92 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 216 zł36,48 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowych mieszkań fordon żemojtela osiedle eskulapa Dobra, bezpieczna inwestycja, doskonały dojazd, pełna infrastruktura. Osiedle pełne zieleni, cisza, idealna propozycja do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chodkiewicza M3 umeblowane gotowe do wynajęcia polecam! Nieruchomość jest bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego nr.1 im.dr A.Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Polecam do wynajęcia ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,19 m , położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Nieszawskiej 2a. Układ mieszkania: 3 pokojekuchniaprzedpokójłazienka z wc (z.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł62,87 m² 10 306,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne i nowoczesne 3 pokoje z garażem - Osowa Góra! Na sprzedaż jasne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 45 m do odnowienia kamieniczne wnętrze pełne możliwości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w kamienicy, zlokalizowane w atrakcyjnej części Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w budynku na popularnym Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy , przy ulicy Czerkaskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,67 m² 7 992,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego i bardzo przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 48 m2, umiejscowiony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 890 zł61,66 m² 8 399,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dostępne W kredycie - bez wkładu własnego Skorzystaj z rządowego programu i zamieszkaj na swoim szybciej. O mieszkaniu nr. 3 : przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł27,33 m² 13 867,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży - nowoczesne mieszkanie Z tarasem w prestiżowej lokalizacji aura towers. Na sprzedaż wyjątkowe, jednopokojowe mieszkanie ( lokal użytkowy w kw) o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka o powierzchni 27m2 w pełni wyposażona z balkonem i klimatyzacją na 2 piętrze w budynku z windą z 2025 roku na Bydgoskim osiedlu Bielawy. Lokal mieszkalny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij