dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 492 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 492 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł43 m² 6 658,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Szwederowie. Łączna powierzchnia 43,40 m2, dwa pokoje (16 m2, 9 m2), oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, piwnica. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł37 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 36,6 m Na Skarpie - po remoncie, wolne od zaraz Mieszkanie na parterze w wieżowcu, jasne, ciche, składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu loggia, - sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w wieżowcu na parterze, osiedle Wilczak. Lokal o pow. 61m2 składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia, - dwa pokoje, - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

333 000 zł53 m² 6 283,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Fordon. Na sprzedaż 53 metrowe mieszkanie, zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Fordonu - nad Wisłą. Drugie piętro w czteropiętrowy budynku. Mieszkanie funkcjonalnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł28 m² 8 764,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Makler nieruchomości poleca Państwu bardzo przestrzenne mieszkanie usytuowane na I piętrze odremontowanej kamienicy w samym ,sercu" Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca: do sprzedaży zadbane mieszkanie po remoncie o powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku w doskonałej lokalizacji na Bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł65 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym bloku z windą na osiedlu Leśnym. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon 19,25 m 2 , - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, po generalnym remoncie, do zamieszkania od zaraz. III Piętro, blok, balkon. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą, z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 000 zł73 m² 6 982,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedmiotem oferty jest bardzo przestronne mieszkanie usytuowane na najbardziej pożądanym 1 piętrze budynku roku 1997. Oferowana nieruchomość ma powierzchnie 72,8m2 , która została podzielona na: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 000 zł53 m² 6 494,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w bloku na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w Fordonie. Lokal o pow. 52,97 m2 i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane M4 z balkonem na II piętrze w bloku z cegły w Fordonie! Lokal o powierzchni 70m2 składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon, - dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

333 000 zł47 m² 7 020,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Fordonie na os. Tatrzańskie Lokal o pow. 47,43 m2 i składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł55 m² 5 595,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,4m 2 , z balkonem, mieszczące się na 1. piętrze w wieżowcu na Wzgórzu Wolności. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (ok. 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 082,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł65 m² 5 361,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia. Lokal wymaga remontu, odświeżenia. Dużym atutem nieruchomości jest jego układ. Mieszkanie dwustronne rozkładowe w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł94 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, budynek z cegły, z 2008r, na terenie prywatnym, z garażem, komórką. Pomieszczenia: salon 25,54m, pokój 17,77m, pokój 12m, kuchnia 9,75m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł63 m² 7 561,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia przestronne i eleganckie trzypokojowe mieszkanie - gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 63,35 m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 500 zł52 m² 6 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Wyżyny! Nieruchomość o powierzchni 53m2. Składa się : - 3 pokoi -kuchni -przedpokoju -łazienki -wc Do lokalu prowadzona jest księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł65 m² 8 880,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego Apartamentu z otwartą kuchnią, przedpokojem, łazienką z wc, oraz pomieszczeniem gospodarczym, położonego w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

235 000 zł43 m² 5 500,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w Nakle. Lokal o pow. 42,72 m2 i składa się: - pokój dzienny , - sypialnia, - kuchnia - łazienka z toaletą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 350 zł52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 51,50 m 2 Promocyjna cena - Zielony Zakątek - Jar -wrzesień 2023 Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza do kolejnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł31 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,4 m 2 , mieszczące się na I piętrze w bloku (z windą) z 2018r. na Czyżkówku przy ul. Filtrowej. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł51 m² 5 058,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bloku na parterze Bydgoszcz Błonie / Górzyskowo. Lokal o pow. 51,2 m2 składa się: - dwa pokoje o pow. 17,4m2 i 12,8m2, - duża i ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 660 zł38 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna cena za mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji na wynajem! Biuro Makler poleca serdecznie bardzo ładne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość jest położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

232 000 zł26 m² 8 754,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Makler poleca Mieszkanie w centrum miasta lokalizacja idealna teren dookoła kamienicy przeszedł rewitalizacje.W niedługim czasie będzie to najlepsza lokalizacja w Bydgoszczy zarówno na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 zł32 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:14/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 32m 2 mieszczące się na 14. piętrze w nowoczesnym wieżowcu Aura Towers przy rondzie Fordońskim. Bądź pierwszym najemcą - wszystko pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Biuro Makler z przyjemnością poleca: bardzo zadbane mieszkanie z mini ogródkiem zlokalizowane na bydgoskich Bielawach. Dookoła cichy i bezpieczny teren z zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł27 m² 6 734,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 500 zł40 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 39m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

246 000 zł38 m² 6 422,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwu pokojowego mieszkania na osiedlu leśnym w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się w pożądanej lokalizacji jakim jest bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

239 000 zł39 m² 6 067,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Na Skarpie w Toruniu. Lokal znajduje się na 7 piętrze 11-piętrowego wieżowca, składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Blok; cegła; II piętro; 2 pokoje; inwestycja Szukasz inwestycji? Ta oferta Cię zainteresuje! doskonałe do dalszego wynajmu! Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z balkonem - na sprzedaż - 3 pokoje - 45 M2 - toruń - mokre - ul. Wojska polskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie we Włocławku na osiedlu Michelin. Lokal usytuowany jest na terenie zamkniętym w nowym budownictwie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, do wprowadzenia, duży balkon, wolne od zaraz. Pomieszczenia: pokoje 17m, 8m, 8m, oddzielna kuchnia 7m, przedpokój, łazienka z toaletą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w bloku na Wyżynach. Lokal o pow.53m2 i składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon, - dwie sypialnie, - kuchnia - łazienka i toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

451 000 zł68 m² 6 654,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Makler nieruchomości poleca! Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 67,78m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Maksymilianowie (przystanek autobusowy 100m, plac zabaw 100m), gotowe do zamieszkania,.