dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

500M do starówki, wyposażone wolne od zaraz Na wynajem mieszkanie o metrażu 46 m2, położone na parterze niskiego bloku, składa się z : * kuchni, * pokóju 2osobowego, * 2 pokoi jednoosobowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka z dużym balkonem, usytuowana na wysokim parterze w nowym apartamentowcu znajdującym się na pograniczu Centrum i Osiedla Leśnego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

844 000 zł82 m² 10 292,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 500 zł40 m² 7 580,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu piękne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Miedzyniu. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 470 zł34 m² 7 202,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł48 m² 5 731,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości serdecznie poleca Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze / strona południowa/ z dużym balkonem typu logia. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -17,57m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

213 890 zł29 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł66 m² 5 899,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią po remoncie położonego na 3 piętrze bloku umiejscowionego w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 425 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja na Bartodziejach! Bez podatku pcc! i prowizji dla biura! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,95m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

411 240 zł47 m² 8 740,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 47,00m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł68 m² 6 014,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Makler poleca: do sprzedaży mieszkanie w Bydgoszczy, dzielnica Osowa Góra. Mieszkanie po remoncie 68,63m2 znajduje się na parterze w bloku niskiej zabudowy ( 4 mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł53 m² 5 871,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bydgoskie Nieruchomości premium prezentują, rewelacyjne, gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania na Rubinkowie to mieszkanie jest dla Ciebie. Oferta sprzedaży mieszkania, 3 pokojowego, usytuowanego na 2 piętrze w bloku wybudowanego z cegły, oddanego do użytku w 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, w ofercie sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na osiedlu Bielawy. Lokal znajduje się na III piętrze w wieżowcu i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł94 m² 5 999,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na najbardziej pożądanym 1 piętrze budynku z roku 1994. Blok jest położony na spokojnym osiedlu w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

593 000 zł64 m² 9 265,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 800 zł45 m² 6 656,31 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro makler poleca Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie zlokalizowane w bloku na bydgoskim Błoniu. Budynek po termoizolacji z windami. Teren dookoła zadbany pośród innej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

678 000 zł58 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler poleca: na sprzedaż 59-metrowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji - na bydgoskich Bartodziejach. Lokal położony jest na 5. piętrze jedenastokondygnacyjnego wieżowca z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 50m2, centrum miasta, osiedle zamknięte. mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz garderoby. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy pięknie zaaranżowane mieszkanie w bloku trzypiętrowym o pow.38,8 m2 plus 4 m2 piwnicy na Kapuściskach. Mieszkanie po generalnym remoncie położone na trzecim piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane M4 z loggią na I piętrze w bloku! Lokal o powierzchni 55m2 składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia, - 2 sypialnie, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biukom" Biuro Zarządzania I Obrotu Nieruchomości przedstawia mieszkanie 45 m2 do wynajęcia na osiedlu południe. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na 1 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 600 zł54 m² 48,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jar | Watzenrodego | 3 pokoje| 53,81m2 | Garaż Najem okazjonalny! Nowe, niezamieszkane dotychczas, nowocześnie wykończone 3 pokojowe mieszkanie, wraz z oddzielnym garażem, w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę wynajmu kawalerki w ścisłym Centrum na Toruńskiej Starówce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

203 000 zł26 m² 7 807,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (15m), kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu (loggia -7m). Lokal charakteryzuje się niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł60 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł56 m² 5 585,59 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w wieżowcu na Wzgórzu Wolności. Lokal o pow. 55,50 m2, składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły z 2009r położonego na oś. Bielawy. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł103 m² 4 553,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 103 m2 zlokalizowane na 3. piętrze wyremontowanej kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej, na Okolu. Świetna lokalizacja pod kątem bliskości Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 100 zł121 m² 4 199,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, oryginalne mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja jak marzenie. Historia kamienicy datuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

467 415 zł40 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja na Bartodziejach! Bez podatku pcc! i prowizji dla biura! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,95m2, na trzecim piętrze nowo powstałego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 835 zł65 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 750 zł51 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,40m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 999 zł50 m² 9 722,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie mieszczące się na terenie zamkniętym bezpiecznego osiedla. Nowoczesna zabudowa i zaprojektowany w praktyczny sposób osiedle sprawia, że mieszkając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 900 zł45 m² 7 553,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność przedstawić Państwu gotowe mieszkanie trzypokojowego położone w najbardziej pożądanej lokalizacji w Bydgoszczy- na Bartodziejach! Oferta tylko W naszym biurze- nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

396 900 zł53 m² 7 502,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż: bardzo funkcjonalne, ciepłe i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Lokal położony jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł57 m² 30,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 -pokojowe mieszkanie położone na Stawkach przy ul. Włocławskiej 31. Wykończone materiałami o najwyższej jakości w pełni wyposażone. Wystrój został zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 680 zł34 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajem do końca wrzesnia 2023r.! *Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie. *Nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane, posiada otwartą przestrzeń. *3-cie piętro, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 800 zł84 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowego apartamentu na ulicy Kwiatowej osiedle Wrzosy. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Duże mieszkanie na Skarpie pięknie zlokalizowane Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu skarpa zlokalizowane przy ul. Teligii. Lokal znajdujący się na 3 piętrze o powierzchni 73 m2 na którą składają.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij