dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 473 ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia klimatycznego mieszkania w samym centrum miasta, przy ulicy Wileńskiej w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Śniadeckich i Gdańskiej. To doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z ogródkiem 50m2 położone na parterze w nowym bloku mieszkalnym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

339 700 zł33,66 m² 10 092,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

mieszkanie | Szubin | z ogródkiem | miejsce parkingowe | Cegielnia | nowe budownictwo Oferuję na sprzedaż nowe, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na parterze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Więcej przestrzeni, więcej światła, więcej możliwości właśnie tak można opisać to wyjątkowe mieszkanie w Ciechocinku. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34 m² 7 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca kawalerkę usytuowaną na 3 piętrze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. Ul. Dworcowa 75. Rewelacyjna lokalizacja, jedna z najczęściej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania, które daje swobodę domu jednorodzinnego? To 2-pokojowe mieszkanie na nowym etapie Osiedla Filmowego to idealny wybór dla singla, pary lub pod inwestycję! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun : Iwona Fryszkowska   prestige Nieruchomości oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiam na sprzedaż ładny i zadbany lokal mieszkalny z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na drugim piętrze w kamienicy w Nakle nad Notecią. Mieszkanie o powierzchni 63,2 mkw. na które składa się : - duża jasna.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł70,90 m² 8 166,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronny, w pełni rozkładowy lokal mieszkalny 3 pokojowy zlokalizowany na Przedmieściu Bydgoskim. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta, lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w bloku na osiedlu Bocianowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 45 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

5-pokojowe mieszkanie po remoncie | 92 m + piwnica 23 m | centrum Bydgoszczy Makler Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł91 m² 6 362,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 847 zł47,51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,51m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł25,57 m² 5 436,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Najtańsza oferta na rynku. Mieszkanie ze względu na lokalizację idealnie nadaję się na wynajem długoterminowy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,57 m . Lokal znajduję się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł205 m² 6 336,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny lokal zajmujący całe piętro w kamienicy. Składa się z 6 pokoi, małej kuchni, łazienki. Bardzo duża przestrzeń, wysokie pomieszczenia, dużo dziennego światła. Obecnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O konkursie ofert na najem nieruchomości W M. Dąbrowa biskupia, ul. Długa 53/1 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajem dogodna lokalizacja *** tylko U nas *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania kawalerki o pow. 31 m2 zlokalizowanej przy ul. Kołłątaja 17.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30 m² 11 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 30 m - Zielone Tarasy, ul. Glinki, bydgoszcz Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,70 m² 8 155,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie ul. Strzałowa Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Strzałowej w Toruniu na prężnie rozwijającym się lewobrzeżu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,20 m² 7 572,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 295 zł43,29 m² 11 603,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przytulność odziana designem Boutique Niemcz Inwestycja Boutique Niemcz, to kameralne osiedle zlokalizowane przy ulicy Władysława Reymonta w Niemczu, w pobliżu Bydgoszczy. Ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł61,83 m² 4 447,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na parterze w kamienicy przy ul.Sądowej. Lokal składa się z salonu (23m2), dwóch sypialni (9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł27,28 m² 11 913,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł40,77 m² 8 707,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,77 mkw + komórka lokatorska 4,74 mkw - pełna własność, z gruntem i księga wieczystą - położone w prestiżowym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł73,03 m² 7 791,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wygodne, dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 73,03 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym bloku z końca lat 80. Lokal sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,72 m² 7 278,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w Toruniu, w dzielnicy Podgórz w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz terenów kolejowych (w odległości ok. 400 metrów), na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Pomieszczenia: 48m 2 - salon - z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, po remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: dzielnica Podgórz w Toruniu. Podgórz ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 umeblowany apartament do wynajęcia w Centrum Bydgoszczy ul.Toruńska. Mieszkanie słoneczne, przestrzenne przeznaczone dla wymagającego klienta. Teren całkowicie ogrodzony i zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

551 152 zł49,21 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60,70 m² 6 079,08 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,70m 2. Usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu - osiedle Południe. W lokalu znajdują się 3 pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł55 m² 5 418,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej (55m2) w tym powierzchni użytkowej (35,95m2) znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2012 roku na Osowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

329 197 zł29,30 m² 11 235,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.6u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,40 m² 7 541,32 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe Mieszkanie w wieżowcu, rubinkowo Centrum Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Łyskowskiego 26 w Toruniu Mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,15 m² 9 542,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia albo będzie idealnym pierwszym M ? Ta oferta spełnia oba scenariusze. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 663 zł65,31 m² 13 269,99 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,78 m² 7 283,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta ulica Gdańska Mieszkanie 54,78 mkw powierzchni całkowitej, 46,12 użytkowej opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Kościuszki w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, mokre, ul. Bolesława Chrobrego 27. Nieruchomość znajduje się w dobrze rozwiniętej i cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł96 m² 5 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz unikatowego mieszkania w centrum miasta? Szukasz loftowego wnętrza i lubisz otwartą przestrzeń? Cenisz sobie lokalizację i mieszkanie w centrum Bydgoszczy? Jeśli tak to.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij