dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 420 zł38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Poniżej prezentuję jedno z kilku ostatnich dostępnych mieszkań inwestycyjnych pod wynajem. Skontaktuj się ze mną jeżeli chcesz porozmawiać o pozostałem ofercie. 2 pokoje 38,38 m2 wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy przytulną kawalerkę w w samym centrum miasta. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze odnowionej kamienicy przy ul. Warszawskiej. Wejście zabezpieczone domofonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

O ferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Szczęśliwa Bardzo ładne mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 985 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł69 m² 6 681,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu bardzo wygodne mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Kapuściskach. To słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne mieszkanie M3/42m2, usytuowane na II piętrze w bloku z windą w Fordonie (osiedle Bohaterów). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w bloku na II piętrze, pogranicze Kapuściska i Bartodzieje Małe. Możliwość przebudowy na cztery pokoje, obecnie balkon francuski, jest zgoda na wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł62 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania na osiedlu Jar. Jest to przestronny apartament o łącznej powierzchni 62 m2. Cena najmu: 2 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 000 zł55 m² 5 927,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca przestronne mieszkanie (55 m2) w przepięknej, zabytkowej kamienicy projektu Carla Meyera przy ulicy Cieszkowskiego. Kamienica odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 818 zł75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 711 zł58 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 900 zł27 m² 6 292,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w bloku na czwartym piętrze z balkonem. Mieszkanie o powierzchni 27m2, kawalerka, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł89 m² 5 058,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: duże mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Przylesie, w Fordonie. Pomieszczenia: 88,77 m 2 - salon, - jadalnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 762 zł68 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł30 m² 9 212,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

480 000 zł59 m² 8 191,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w nowym budownictwie. W cenie miejsce postojowe w hali garażowej. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł34 m² 9 384,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Nowe Mieszkanie do sprzedania na osiedlu Leśnym termin oddania IV kwartał 2023.Powierzchnia mieszkania to 34,5m składa się z salonu 17m razem z aneksem, sypialni około 11m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawisza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł49 m² 8 493,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku z 2009 r na zamkniętym terenie w bardzo spokojnej okolicy. Lokal w otoczeniu terenów zielonych, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, w nowym apartamentowcu, i piętro, winda, teren monitorowany. Lokalizacja w samym centrum miasta, wszędzie blisko i pełna komunikacja. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 500 zł38 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, powierzchnia 37,5 m2, i piętro, osiedle Eskulapa. Pomieszczenia to dwa pokoje, wydzielony aneks kuchenny, przedpokój i łazienka z wc. Tarasowy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

900 zł50 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem Okazjonalny 2-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 49,50 m usytułowane na I piętrze. Inowrocław, os. Piastowskie koszty: koszt najmu to 900 zł, plus czynsz w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 403 zł66 m² 7 167,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dekerta

Toruń,kujawsko-pomorskie

317 000 zł49 m² 6 495,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne , funkcjonalne mieszkanie pod inwestycje lub dla rodziny. Prezentuję Państwu 48 metrowe, trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na parterze w wieżowcu z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

819 000 zł108 m² 7 565,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Uwaga rezerwacja Komfortowe mieszkanie na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4piętrze budynku z cegły. Lokal gotowy do wprowadzenia, nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 430 zł59 m² 6 986,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

od dewelopera = 0 pln prowizja + 0 pln podatek pcc W tej ofercie mieszkanie 4-pokojowe, słoneczne (płd-zach), z wielkim narożnym ogrodem >85m2, z widokiem na park! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

282 240 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

564 903 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł61 m² 6 493,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: pię kne trzypokojowe mieszkanie położone w cichej lokalizacji osiedla Bajka w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

484 000 zł45 m² 10 656,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 45,42m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z oddzielną kuchnią i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dekerta

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł57 m² 5 792,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentuję Państwu interesujące trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na czwartym piętrze (blok 4-piętrowy) w Toruniu na ul. Pck. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł47 m² 6 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni łącznej 48,7 m2 znajdujące się w niewielkiej kamienicy na Szwederowie. Lokal został podzielony fizycznie na dwie odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 57m2 na Kapuściskach W skład mieszkania wchodzi: - salon 16m2, -trzy sypialnie: 9 ,9 i 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 48 m2 polożone na 9 piętrze wieżowca na Osiedlu Młodych w Toruniu. Rozkład i lokalizacja nieruchomości zapewnią nowemu nabywcy pewny wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 810 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł61 m² 6 030,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M4/60,53m2, usytuowane na II piętrze w bloku w Fordonie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 / 3 pokoje / w bloku na II piętrze w Fordonie Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne, funkcjonalne mieszkanie M4/55m2 - po kapitalnym remoncie, w centrum miasta! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem o pow. ponad 20 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 500 zł53 m² 6 688,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na parterze w bloku na Wyżynach. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie / układ szczeciński /na którego łączną powierzchnię 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

284 000 zł39 m² 7 282,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rubinkowo I | Kasztanowa | 2 Pokoje | 39 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na 3 piętrze, czteropiętrowego budynku, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

351 394 zł37 m² 9 579,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez pośredników. Zainteresowanych proszę o kontakt w dni powszednie w godz. 17-21, w weekendy 9-21. Dzień dobry! Oferuję nowe mieszkanie dwupokojowe 36,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie (lodówka, pralka, zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik, ekspres do kawy, odkurzacz, telewizor, pościel, naczynia, sztućce, garnki). Posiada zamontowany.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij