dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 485 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 485 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł45 m² 8 370,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem na Jarze do własnej aranżacji. Świetna oferta dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,28 m2 w stanie deweloperskim. Lokal jednostronny. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markwarta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł52 m² 8 334,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni bliskiej 52 m2 po generalnym remoncie w roku 2015/2016 i przystosowaniu mieszkania na 4 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 890 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

845 011 zł82 m² 10 361,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł32 m² 8 691,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Biuro makler poleca serdecznie! Oferta wyjątkowo przestronnej kawalerki na sprzedaż w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie usytuowane jest na 3 piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 200 zł27 m² 12 842,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 072 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 625 zł26 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 900 zł31 m² 6 077,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Biuro Makler poleca! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta w sąsiedztwie Multikina i kanału bydgoskiego. Zabytkowa kamienica z XX wieku po gruntownym remoncie. Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bloku Z cegły - parter - idealne dla rodziny Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 68 m2 składające się z trzech rozkładowych pokoi, osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 276 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 56 m2 w budynku z cegły przy ulicy Koniuchy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (18, 12 i 9 m2), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł74 m² 7 689,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Podchorążych. Mieszkanie o powierzchni 74m2 z tarasem o powierzchni aż 30m2 to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 250 zł40 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie ul. Fałata 94! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkowo płatne! Mieszkanie wolne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 450 zł62 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu ofertę wynajmu 3 pokojowego mieszkania znajdującego się w Toruniu przy ulicy Słowackiego 23a, o powierzchni 62 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze. Niski blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

581 783 zł67 m² 8 722,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 66,70 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 2,92 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 708 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł45 m² 9 582,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł43 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz luksusowy apartament, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju, położony w centrum miasta, oddalony od hałasu ulicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł41 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Winnica. Na powierzchnię 41,45 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł55 m² 3 654,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bocianowo, ul. Kościuszki Polecam dwupokojowe mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 022 zł36 m² 12 799,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 940 zł41 m² 8 580,52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 270 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024