dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 476 ogłoszeń

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w bloku z 2000 roku, w atrakcyjnej lokalizacji - bydgoskie Górzyskowo. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie w Brodnicy sprzedam. Położone jest na 2 piętrze bloku leżącego w najpiękniejszej części Osiedla Michałowskiego, otoczonym szeregiem starych drzew.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 z balkonem, w doskonałej lokalizacji przy ul. Potockiego 1 (1 piętro bez windy) Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Os. Leśne, widok na tereny zielone, 3 piętro z 4., 2 pokoje + kuchnia, balkon, piwnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym widok na park, loggia, cegła! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,25 m² 9 922,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo przytulne i zadbane dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż na toruńskim lewobrzeżu Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka położona na I piętrze bloku na Osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie słoneczne z balkonem, składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 83,20 mkw, położony na 3. piętrze bloku 3-piętrowego w Centrum Włocławka , w zamkniętym, monitorowanym osiedlu Przy Parku , z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,6 m i całkowitej 57 m - po podłodze. Zlokalizowane w spokojnej części Czyżkówka, niedaleko rzeki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. inwestycja oddana do użytkowania! Lokal mieszkalny nr A.24 - balkon: 3,oo m Szczegółowy opis inwestycji (m.in. info o standardzie oraz zestawienie dostępnych mieszkań) na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 930 zł45,63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Fordonie nad Wisłą! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze ,deweloperskie w Fordonie. Opisana inwestycja mieszkaniowa w Starym Fordonie,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,85 m² 7 464,61 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę, bo jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł58,07 m² 11 796,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie położone na bydgoskich Wyżynach. Lokal znajduje się na niskim parterze w bloku z 2023 roku i został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż lokal użytkowy 35 m | po generalnym remoncie | ogrzewanie miejskie Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 35 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Central Campus to nowoczesny akademik w centrum Bydgoszczy, idealny dla studentów, którzy szukają komfortowego zakwaterowania. W ofercie mamy apartamenty: standard, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie Górzyskowo, 82 m2, balkon, 3 pokoje, 749 900 zł Funkcjonalne mieszkanie w budynku z 2000 roku , położone na 3 piętrze. Powierzchnia całkowita: 82,16 m Układ.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł37,42 m² 4 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 37,42 m - Bydgoszcz, bielawy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,42 m położone w kamienicy na bydgoskich Bielawach - jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 124 m panoramiczny widok na Świecie i Chełmno / 4 piętro / garaż / winda * Świecie, ul. Kazimierza Wielkiego 1 Jeśli szukasz nieruchomości, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 105 zł60,10 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Czyżkówko | 0% pcc | 0%prowizji Nowoczesne budownictwo Wysoki standard Taras/balkon lub ogródek Garaż podziemny Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osiedle Kazimierza Wielkiego. Rozkładowe, 2 pokoje, 48m2, niski blok, 2 piętro, balkon, w otoczeniu lasu. Spółdzielcze - własnościowe prawo o lokalu. Pokoje - salon - 25m2, mniejszy pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 642 zł26,61 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka (26,61m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,78m2) i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wnętrza z duszą, ale w nowoczesnym wydaniu? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Oferuję na wynajem wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: dzielnica Podgórz w Toruniu. Podgórz ma sporo atutów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 505 zł66,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko Chciałbyś wynająć ciekawe, funkcjonalne mieszkanie, które jest w pełni wyposażone? Zależy Ci na bardzo dobrej lokalizacji w nowoczesnym osiedlu? Szukasz mieszkania dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 195 zł55,44 m² 9 852 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego, sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58,19 m² 12 871,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontu, bez kompromisów? Marzysz o wnętrzu z duszą, gdzie każdy detal był przemyślany z głową? Chcesz mieć swój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Produkcyjnej bądź pierwszym najemcą! Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł65,64 m² 14 152,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowy apartament 3-pokojowy | Bartodzieje | 65,5 m | balkon | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,31m2 w najpiękniejszej dzielnicy Torunia - Winnica. Stąd pieszo do starówki jest 10 minut. Okna mieszkania wychodzą na zadbany ogród a klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Mieszkania z bardzo niskim czynszem i świetną ceną zakupu kupujący nie ponosi kosztów prowizji ul. Dworcowa 40,.

Szczegóły ogłoszenia