dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł45 m² 9 858,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność - tylko W naszym biurze Na wynajem M-3, II piętro, ul. Wyzwolenia/fordon. Mieszkanie o powierzchni 53 m 2 o klasycznym składzie: ~ salon 21 m 2 + duża loggia ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

658 900 zł55 m² 11 893,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: przepięknie wykończone 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w inwestycji "grunwaldzka 25 Apartamenty" Powierzchnia: 55,4m2 Możliwość zakupu przypisanego do mieszkania miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł41 m² 10 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować Inwestycje Developera - Grunwaldzka. Inwestycja przy ulicy Grunwaldzkiej ma do zaoferowania 30 mieszkań, 2 lokale mieszkalne, 15 garaży oraz 15 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

445 000 zł57 m² 7 848,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Dwa pokoje - drugie piętro - możliwość zrobienia trzech pokoi Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 57 m2 składające się z dwóch rozkładowych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 935 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 200 zł69 m² 8 626,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

167 000 zł15 m² 10 837,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 15,41 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny ok 9m2, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 100 zł41 m² 10 579,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 100 zł51 m² 7 747,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

298 000 zł63 m² 4 756,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (62,65 m2) 4 km od Świecia, w Terespolu Pomorskim, na parterze, w budynku wielorodzinnym, w którym znajdują się łącznie 3 mieszkania - w tym moje, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Wzgórzu

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł90 m² 7 787,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Oferta wyłącznie w naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia bardzo eleganckie nowoczesne 5-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 022 zł38 m² 12 490,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 000 zł42 m² 8 834,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 022 zł66 m² 8 230,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

B iuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

408 775 zł42 m² 9 732,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

32057. Wyjątkowy Apartament dla wymagających. Gotowy czeka na Ciebie. Luksusowo. Genialna projektantka. Sypialnia, salon z aneksem, duża łazienka. Balkon i schody do ogródka.Wszystko urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 430 zł52 m² 8 873,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,40m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 200 zł37 m² 12 708,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

759 009 zł66 m² 11 461,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dolina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł39 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,89 m2, położone na pierwszym piętrze w oddanej w 2022 roku inwestycji dolina 39. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 211 zł40 m² 8 856,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, 1-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w nowym bloku z 2016r., na pięknym Osiedlu Paryskim z ochroną. W samym centrum Bydgoszczy. Super lokalizacja! Kilka minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 975 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 574 zł33 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie *nowe budownictwo *1-sze piętro, duży balkon, winda, 34.45m2 *Ogrzewanie centralne *Korzystna komunikacja miejska *Bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnia

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 pokojowego mieszkania na Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku przy ul. Letnia w Toruniu. Gotowe do zamieszkania. Cechy oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 024 zł36 m² 10 188,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 260 zł62 m² 68,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Bielawach do wynajęcia.Komfortowe mieszkanie położone w bloku z cegły na wysokim parterze. Lokal o pow. 60m2 składa się: -Salon z aneksem kuchenny - pokój gabinet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł48 m² 5 675,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie zostało zarezerwowane. Mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zapewnia wyjątkowy potencjał dla tych, którzy cenią sobie personalizację przestrzeni. Układ pomieszczeń obejmuje duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 500 zł42 m² 12 734 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2017 r na osiedlu Panorama Błonie. Blok z windą od poziomu -1. Mieszkanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 000 zł39 m² 9 678,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z nowym budownictwie z windą - Wyżyny osiedle 6ciu Planet Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 61 m2, w sąsiedztwie lasu, w spokojnej i niezwykle urokliwej okolicy. Biała Posesja poleca, słoneczne mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: sprzedam atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem w Bydgoszczy o powierzchni 50 m2, usytuowane na trzecim piętrze. Opis oferty: mieszkanie składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

403 000 zł68 m² 5 965,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie drugi/trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dodane 03 grudnia 2023 Mieszkanie bydgoskie przedmieście przy Plazie umk 38m2, okazja. 369 000 zł promuj odśwież Prywatne Cena za m : 9710.53 zł/m Poziom: 3 Umeblowane: Tak Rynek: Wtórny Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł38 m² 9 829,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się mieszkanie na Mokrym, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację i rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł52 m² 6 314,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,1 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśne ul. 11 Listopada W skład mieszkania wchodzi: -pokój 21m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 708 zł32 m² 9 949,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł38 m² 12 047,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie na Jarze w stanie deweloperskim. Mieszkanie o powierzchni 38,10 m2 znajduje się na 2 piętrze nowo wybudowanego bloku przy ul. Strobanda, osiedle Naturia. Na całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Chełmińskie Przedmieście - 3 pokojowe bardzo słoneczne mieszkanie z loggią Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż bardzo.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij