dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł59 m² 9 135 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z tym pięknym mieszkaniem, które obecnie przechodzi generalny remont, nadając mu nowoczesny i świeży wygląd. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solna

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

137 000 zł43 m² 3 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na parterze przy ul. Solnej 10 w Ciechocinku. Składa się z jednego pokoju, pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł38 m² 7 178,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W biurze makler! Mamy dla Państwa do zaprezentowania mieszkanie na Osiedlu leśnym na szóstym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia lokalu to 38,31m2 ,składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

819 000 zł73 m² 11 219,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Marzy Ci się komfortowy apartament na Jakubskim Przedmieściu, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo ten apartament jest wyjątkowy nie tylko ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł54 m² 8 876,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu nowoczesnego apartamentu na przy Politechnice Bydgoskiej. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,51m2 składa się z dwóch sypialni, łazienki i pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wlkp.

Mogilno,kujawsko-pomorskie

268 255 zł41 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,27m2 na nowym osiedlu w Mogilnie. Powierzchnia: 41,27m Cena: 6 500zł/m2 Numer bloku: 1 Numer mieszkania: 4 Piętro: parter Termin oddania: II kwartal 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

606 011 zł57 m² 10 611,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł42 m² 7 661,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie naszego biura dwu pokojowe mieszkanie w bloku na Kapuściskach, 2 piętro + Loggia. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój z wyjściem na Loggie. 16 m2 - Mały pokój 9,03 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Ul. Bema - pierwsze piętro- trzy pokoje! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z cegły przy ul. Bema , na powierzchnię 58,2m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł29 m² 7 491,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o pow. 28,7m2 położoną na trzecim piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku na spokojnym osiedlu Kapuściska. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 211 zł66 m² 9 787,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bydgoskie Przedmieście - Rybaki - 2 pokoje, 50 m2, dostępne od zaraz Osiedle ogrodzone Mieszkanie na parterze w bloku: - salon - sypialnia - przedpokój - osobna kuchnia z oknem - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 200 zł39 m² 9 496,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

243 000 zł37 m² 6 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko w naszym Biurze! W cenie mieszkania całe wyposażenie. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m 2. Składające się z pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 211 zł37 m² 10 299,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł58 m² 7 910,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne, słoneczne mieszkanie po remoncie z pełnym umeblowaniem - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 190 zł30 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża kawalerka w kamienicy przy ul. Nowogrodzka 4 *ogrzewanie centralne *w pełni wyposażona ***************************************************************************

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

745 000 zł81 m² 9 197,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3 piętrze (ostatnim). Osiedle Tatrzańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 222 zł37 m² 10 215,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 300 zł37 m² 10 278,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wlkp.

Mogilno,kujawsko-pomorskie

256 100 zł39 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,40m2 na nowym osiedlu w Mogilnie. Powierzchnia: 39,40m Cena: 6 500zł/m2 Numer bloku: 1 Numer mieszkania: 11 Piętro: parter Termin oddania: II kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 610 zł68 m² 8 771,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 830 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 420 zł60 m² 8 243,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

206 100 zł36 m² 5 797,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł33 m² 6 442,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2, kawalerka o powierzchni 33,37 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Łęgnowo blisko osiedla glinki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 133 zł40 m² 9 078,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

W ofercie biura dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze wieżowca na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie do własnej aranżacji, pokoje nieumeblowane, w kuchni meble, kuchenka gazowa, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowa i niepowtarzalna oferta! - Mieszkanie z ogródkiem, piwnicą i garażem. Dwa przestronne pokoje. - duży - jasny pokój z wyjściem na balkon - drugi to sypialnia lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł50 m² 7 424,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu dwupokojowego mieszkania w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 49,70 m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na zamkniętym osiedlu "karolina". Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Toruniu. Lokalizacja : ulica Kazimierza Jagiellończyka, okolice Stare Miasta. W bliskiej odległości dworzec pkp, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 800 zł55 m² 11 450,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży mieszania na Osiedlu Sztuk Pięknych * 3 pokoje * osobna kuchnia * 2012 r. budowy Cechy oferty: - 3 osobne pokoje i oddzielna kuchnia - daje możliwość rozważenia mieszkania jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie na bartodziejach Mieszkanie o powierzchni 54 m składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki, wc i korytarza. Lokal przestronny , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Ładnie urządzona, wyremontowana kawalerka z balkonem na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy bardzo blisko Centrum, kilka minut od ronda Grunwaldzkiego. Całkowity stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 823,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu M3 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To mierzące 47,91 m2 mieszkanie składa się z salonu z: - aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 950 zł125 m² 63,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Sielance o powierzchni 124m2,składający się z 3 pokoi,w tym salon z aneksem kuchennym,przy czym kuchnia może być oddzielona ścianką.,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Makler nieruchomości Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Bajka w bydgoskim Fordonie. Mieszkanie ma powierzchnię 57,26m2, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 711 zł48 m² 10 573,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Blisko 61 m2 - najładniejsze mieszkanie Z mega widokiem tylko Z nami je możesz kupić! złap okazję I kup to mieszkanie W kredycie 2% - to już ostatni gwizdek Mieszkanie znajduje się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij