dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

482 000 zł55 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Drzwi otwarte w kolejny piątek i sobotę - zarezerwuj swój termin już dzisiaj - w dni otwarte przygotowane będą dodatkowe rabaty na wszystkie mieszkania oraz miejsca postojowe w Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

683 705 zł70 m² 9 788,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

422 880 zł54 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pakiet = mieszkanie + miejsce postojowe naziemne: 422 880 zł Wartość rynkowa miejsca postojowego: 20 000 zł Dla celów analitycznych - cena mieszkania 53.89 m2 bez ceny parkingu po wartości rynkowej: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu przy ul. Sczanieckiego w Toruniu. Okna z mieszkanie wychodzą z dala od ulic , także nie dobiega tutaj żaden zgiełk uliczny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł20 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Bydgoszczy w dzielnicy Okole - dobrze skomunikowanej z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, bydgoską Szkołą Wyższą oraz Collegium Medicum? Lubisz spędzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 480 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł39 m² 46,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Bądź pierwszym mieszkańcem tego lokalu mieszkalnego, korzystaj ze wszelkich dogodności i wyposażenia tego mieszkania - wszystkie meble oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

260 000 zł60 m² 4 346,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 60 metrowe mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacji. Informacje o mieszkaniu : Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze , ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

507 610 zł54 m² 9 381,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje 47m2, podgórz, szybki dojazd do Centrum Rozkład mieszkania: salon 16,76 m2 Sypialnia 10,26 m2 Przedpokój 6,81m2 Łazienka 4,33m2 Kuchnia 8,84m2 Balkon Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 600 zł65 m² 8 286,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 600 zł69 m² 8 660,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł26 m² 9 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości: kawalerka o powierzchni 26 m oferuje inteligentne rozwiązania przestrzenne. Składa się z aneksu kuchennego, który jest oddzielony subtelnie szybą, co dodaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podolska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł27 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27 M2 Z osobną sypialnią parter ul.PODOLSKA BYDGOSZCZ Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy w trakcie remontów mieszkań i jej całej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł37 m² 7 896,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo fajne mieszkanie na skarpie - dwa pokoje - dwustronne - W otoczeniu zieleni Miło mi zaprezentować Państwu poszukiwany metraż mieszkania w idealnej lokalizacji na Skarpie. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł59 m² 8 825,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Świetna oferta, poszukiwany rozkład 1 piętro. Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 58 m2. Znajduje się ono przy ul. Gdańskiej, osiedle Bielawy na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł42 m² 8 668,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie mieści się na parterze w odnowionej kamienicy. Składa się z: - dwóch pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 320 zł35 m² 9 867,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 zł43 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń, jar, ul. Strobanda 7, osiedle Botanika (deweloper Lem Bud). Osiedle jest nowe i starannie zaaranżowane, urzeka, przede wszystkim, dużą ilością zieleni. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

659 000 zł62 m² 10 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

I piętro Osiedle Piernikowe 3 pokoje, 61,68 m2 Gotowe do wprowadzenia, wolne od zaraz, zewnętrzne miejsce postojowe W cenie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 27,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

631 534 zł65 m² 9 788,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 000 zł61 m² 8 494,91 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na pograniczu osiedla Błonie. Miłośnicy tego osiedla docenią uroki tej lokalizacji. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - 43 M2 trzy pokoje trzecie piętro winda szwederowo ul. Ludwika solskiego W skład mieszkanie składa wchodzą: 1) P. 9 m2 2) P. 10 m2 3) P. 13 m2 (przechodni) 4).kuchnia 5 m2 5).przedpokoju. 2,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca Polecamy 3 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku z windą Mieszkanie bardzo przestronne i jasne. Wystawa okien w kierunku północnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł47 m² 48,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego apartamentu dwupokojowego w inwestycji Enklawa na bydgoskim Osiedlu Zawisza. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł52 m² 5 436,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja! Trzypokojowe mieszkanie w świetnej cenie 10 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Proponujemy Państwu do zakupu ciekawe mieszkanie w Śródmieściu. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł32 m² 49,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

32015. Komfortowe mieszkanie przy umk!w pełni wyposażone oraz umeblowane, wyremontowane, jeszcze pachnące świeżością! gorąco polecam mieszkanie O powierzchni około 33m2, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 000 zł33 m² 9 728,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 114 zł68 m² 8 176,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 100 zł55 m² 10 201,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł48 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania doskonale skomunikowanego z centrum miasta jednocześnie blisko zielonych terenów rekreacyjnych na Bydgoskich Glinkach? Nasza nowa oferta jest właśnie dla Ciebie! *** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości polecają do wynajęcia w pełni wyposażoną kawalerkę na błoniu przy ulicy Okrzei. Mieszkanie umeblowane, składa się z pokój ok. 16 m z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł41 m² 49,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem w nowoczesnym budynku z windą na osiedlu Jar! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 610 zł54 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł60 m² 7 603,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,5 m 2 z loggią, mieszczące się na 3. piętrze bloku, w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

720 000 zł79 m² 9 113,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 4 pokojowego na os. Na Skarpie o powierzchni 79m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

391 000 zł66 m² 5 951,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jakubskie Przedmieście - 3 pokoje, 61 m2, balkon, garaż, wyposażone i umeblowane Mieszkanie na piątym piętrze z windą: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł42 m² 6 613,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze bloku z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica, dodatkowo wspólnota może parkować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

365 000 zł58 m² 6 293,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje ładne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,56 m2 usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu III Piastowskim. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerkaska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 - 37 M2 parter ul. Czerkaska oś.LEŚNE Wynajmę pięknie wyremontowaną i wyposażone mieszkanie na osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku zbudowanego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij