dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 - 56 M2 bezczynszowe kamienica pierwsze piętro dworcowa bydgoszcz Wynajmę nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m2 w odrestaurowanej, ocieplonej kamienicy. Atrakcyjnie położonej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie na sprzedaż. Lokal odswieżony. Na mieszkanie składa się: * pokój * sypialna * kuchnia * korytarz * łazienka Miejsce postojowe ogólnodostępne przed blokiem. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 600 zł46 m² 10 078,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

421 130 zł64 m² 6 549,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 15m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości poleca na wynajem bardzo przestronne 2-pokoje w centrum Bydgoszczy przy ulicy Ogrodowej w Bydgoszczy. Dostępna od zaraz. Wynajem na minimum rok. Opłaty: 1600 - czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł51 m² 11 682,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ciekawą ofertą 3 pokojowego mieszkania na 'nowym Torpo'. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2 zlokalizowane w centrum Inowrocławia. Mieszkanie bardzo słoneczne oraz dobrze doświetlone, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

537 600 zł48 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu nowe mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

570 000 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Wrzosach w bloku z cegły z 2022 roku. Mieszkanie rozkładowe, składające się z salonu z aneksem kuchennym z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 50 M 2 parter kamienica centrum bydgoszczy okolice galerii rondo Ofertą najmu jest mieszkanie dwupokojowe - pokoje nie umeblowane , kuchnia, łazienka, korytarz i piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bloku przy ulicy Wojska Polskiego Mieszkanie o powierzchni 36.77 m2 znajduje się na 4 piętrze, posiada balkon. Do dyspozycji przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 420 zł39 m² 8 939,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Wiatrakom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł42 m² 7 085,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanej na Wyżynach. Nieruchomość o powierzchni 42,2m2 znajduje się na 1 piętrze 11 piętrowego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

335 000 zł59 m² 5 687,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 58,90 m , znajdującego się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł30 m² 10 460,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie, kawalerka zalkalizowana na osiedlu Eskulap w Fordonie. W skład mieszkania wchodzi: -salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 zł35 m² 28,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem *znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Wielorybiej 107 na Osowej Górze *w pobliżu miejsca zielone oraz parking *osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 41,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, górzyskowo, ul. Skorupki 90 tylko najem okazjonalny Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu M-3 super lokalizacja -ul. Gołębia , teren grodzony , blok z 2015 r .! BLISKO SZKOŁA Z BASENEM I SIEĆ SKLEPÓW :) Cicha i spokojna lokalizacja. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł36 m² 7 560,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania z wnęką sypialnianą, położonej w świetnej lokalizacji - osiedle Błonie. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

445 000 zł61 m² 7 295,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

32088. Polecam mieszkanie na Skarpie, dwustronne, jasne, bardzo ciepłe, o powierzchni 60,84m2, na drugim piętrze w ocieplonym wieżowcu, które składa się z: - salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 700 zł66 m² 8 268,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł79 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

31949. Polecam! Gotowiec inwestycyjny! Obecnie wszystkie pokoje wynajęte! Możliwość przejęcia aktualnych umów/najemców! Lokal o powierzchni 79m2 znajduje się praktycznie w centrum Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 200 zł25 m² 9 888 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

497 000 zł38 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

31943. Bez pcc! wyjątkowe butikowe apartamenty W kamienicy , która została w pełni odrestaurowana i wyremontowana- nowa- polecamy Państwu niespotykanie urokliwe mieszkania na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

32067. Polecam! od zaraz! bydgoskie przedmieście/zieleniec/asnyka! Dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni niespełna 45m2 na ogrodzonym osiedlu "zieleniec". Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł27 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka inwestycyjna z widokiem na Stare Miasto! Cechy oferty: - ustawna kawalerka z osobną kuchnią - mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania, - z racji lokalizacji - idealna na najem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Chełmno,kujawsko-pomorskie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie ul. Rycerska, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Prezentowane mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

625 000 zł75 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 000 zł62 m² 10 522 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

I piętro Osiedle Piernikowe 3 pokoje, 61,68 m2 Gotowe do wprowadzenia, wolne od zaraz, zewnętrzne miejsce postojowe W cenie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 27,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 Pokoje 56m2 Bartodzieje ul Marii Skłodowskiej 37 Wyłączność! Sprzedaż tylko za Gotówkę! Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - sypialni - kuchni - przedpokoju - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

653 900 zł74 m² 8 836,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

164 000 zł32 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją zakupu urokliwej kawalerki o powierzchni 32m2. Uwaga - zakup udziałów w kamienicy. brak kw. mieszkania. Opis mieszkania: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł55 m² 11 552,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Makler Nieruchomości poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w bloku z 2018 roku na monitorowanym terenie zamkniętym z przemyślaną infrastrukturą wokół. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 620 zł54 m² 8 832,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 600 zł37 m² 10 178,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł77 m² 6 290,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

32082. Super oferta! lokalizacja idealna pod wynajem dla studentów! 3 oddzielne pokoje, bezczynszowe, z garażem! Fantastyczna lokalizacja, która umożliwia dotarcie na uczelnię pieszo w zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do prezentacji mieszkania na wynajem Na powierzchni 38 m2 znajdują się 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie jest częściowo umeblowane : zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł57 m² 10 529,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie blisko centrum - pierwsze najlepsze piętro - teren ogrodzony Mam ogromna przyjemność przedstawić Państwu bardzo fajne mieszkanie o powierzchni blisko 57 m2 - składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł52 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest na górnym tarasie Osowej Góry. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy, centrum Bydgoszczy przy Matejki 4, blisko bsw *kawalerka o powierzchni 22m2 *pokój z aneksem kuchennym *pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł47 m² 6 281,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią oraz łazienką z wc w bardzo komfortowym układzie pomieszczeń, do remontu położonego w świetnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij