dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 467 ogłoszeń

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania gotowe do zamieszkania, zaprojektowane z klasą przez projektantkę? Chciałbyś mieszkać kilka minut spacerem do Starego Rynku? Marzysz o dużym mieszkaniu bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: cena: 305 000 zł - do niewielkiej negocjacji mieszkanie o powierzchni 35 m parter w bloku 4-piętrowym balkon typu papieskiego osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,18 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z windą w bydgoskim Fordonie. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,30 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku z cegły, na Bartodziejach. Lokal znajduje się w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł24,40 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowej kawalerki o powierzchni 24,4 mkw. w Inowrocławiu położonej na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jednostronne, wyposażone w okna.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł40,88 m² 5 381,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mko Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Centrum, ul. Kościuszki Biuro nieruchomości mko prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy idealne dla osób ceniących spokój, zieleń i wygodny dostęp do miasta. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 924 zł27,14 m² 13 924,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle Rivo - nowoczesne mieszkania w sercu Bydgoszczy | 0% prowizji | 0% pcc Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji - przy ul. Dworcowej, w samym centrum Bydgoszczy. Osiedle Rivo to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 48,27 m kw, usytuowane na 4 z 4 pięter w bloku bez windy. Nieruchomość znajduje się we.

Szczegóły ogłoszenia

353 700 zł35,37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 12 apartamentów zlokalizowanych w samym sercu Torunia na klimatycznym Starym Mieście, które od lat przyciąga turystów, inwestorów oraz osoby poszukujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca! Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku przy ulicy Gdańska 121! Zostań pierwszym najemcą! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł39,20 m² 5 102,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

! nowa niższa cena! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,2 mkw, położone na 4. piętrze niskiego bloku w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł73 m² 8 068,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży komfortowego, przestronnego mieszkania Na Skarpie w Toruniu Słoneczne i praktyczne, które będzie idealne dla rodziny, pary. Świetnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,5 m , położony w prestiżowym budynku z 2017 roku przy ul. Pow - głównej i prestiżowej ulicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Glinkach. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej opcji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,12 m² 77,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, perfekcyjnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na Osiedlu Filmowym w Bydgoszczy. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,12m2 znajdujące się na 4 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł53,50 m² 11 214,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy w pełni wyposażoną i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja, blisko uniwersytetu, galerii, lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł67,10 m² 8 479,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1852

Mieszkanie w sercu Śródmieścia - doskonała inwestycja! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum miasta, idealny zarówno pod wynajem krótkoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 50 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł47,58 m² 12 379,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,58 m , położone na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 000 zł58,35 m² 11 002,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie 4-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 58,35 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 58,35 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Dobre nieruchomości polecają: mieszkanie 35 m kwadratowych na pierwszym piętrze na Miedzyniuw domu wielorodzinnym (5 mieszkań), posadowionym na ogrodzonej działce 1221 m kwadratowych na której.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4 pokoje | 106 m | 2 balkony | dwupoziomowe | cegła | mokre Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,99 m , położone na osiedlu Mokre w Toruniu. . Fajna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Duży apartament Z ogródkiem - ścisłe centrum ciechocinka 5 min. DO grzybka I ciechocińskiego deptaka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,80m 2 położone na parterze z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Szukasz mieszkania z dala od blokowisk? Z zielenią za oknem? Własnym kawałkiem ogrodu? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł97,18 m² 18 419,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Miejsca w hali garażowej oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania. Apartament premium na toruńskiej winnicy | ostatnie piętro | taras 92 m Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł51,80 m² 3 803,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,80 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym w miejscowości Wielowieś, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł52,24 m² 3 541,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - 52 m . Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 52 m , położony w spokojnej miejscowości oddalonej zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

334 159 zł29,55 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne usytuowanie bloku, dużo zieleni I doskonały dostęp do infrastruktury Blok zlokalizowany w centralnym punkcie osiedla na Rubinkowie I. W bliskiej odległości znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł83,92 m² 10 712,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Luksusowy apartament na sprzedaż - Bydgoszcz, ul. Fałata (górzyskowo) Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie (M4) o powierzchni 83,92 m , położone na wysokim parterze w solidnym,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł81,30 m² 12 177,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! oferta wyjątkowego mieszkania W samym centrum bydgoszczy - top lokalizacja! Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Kawalerka z potencjałem Al. Kościuszki 10, bydgoszcz Śródmieście Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 18,6 m , położone na 4. piętrze w kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 784 zł49,18 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy - Toruń nieruchomość inwestycyjna! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł55,38 m² 13 813,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy prawdziwy unikat na toruńskim rynku nieruchomości komfortowe mieszkanie z dwoma przestronnymi ogródkami, które pozwalają cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40,65 m² 8 339,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje W centrum miasta - 41 M2 atuty: - centrum miasta! - ogrzewanie miejskie! - nowe instalacje! - gotowe do zamieszkania! - osobne wejście! charakterystyka: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w inwestycji Orłowity. To ustawny lokal o powierzchni 67 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł50,58 m² 8 086,20 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Chełmińskie Przedmieście, centrum, gotowe go zamieszkania! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części toruńskiego osiedla Chełmińskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ciepłym klimatem na osiedlu Nowym ul. Wilkońskiego Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Na sprzedaż prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,20.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł121 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Nowa oferta W naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż czteropokojowy apartament o powierzchni 121 m2, położony w Centrum miasta Bydgoszczy. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się!.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij