dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł44 m² 6 873,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie Białej Posesji na sprzedaż mieszkanie przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 34 a - osiedle Skrzetusko / Bartodzieje. Mieszkanie w bloku z windą - 43,5 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 000 zł47 m² 9 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

330 484 zł43 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowy apartament w Ciechocinku w otoczeniu zieleni idealne miejsce na przyjazdy, letni wypoczynek. Nowa inwestycja zakończona - budynek oddany do użytku , z windą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 41,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W biurze makler! Mieszkanie na wynajem na Osiedlu leśnym na szóstym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia lokalu to 38,31m2 ,składa się z dwóch pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 533 zł41 m² 9 095,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

222 000 zł34 m² 6 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

287 000 zł48 m² 5 954,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Zazamcze-Przylesie. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 900 zł83 m² 6 368,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyremontowanego i wykończonego 4 pokojowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu na Osiedlu Tatrzańskim. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 400 zł49 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na siódmym piętrze z balkonem, ładny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

312 892 zł41 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowy apartament w Ciechocinku w budynku z windą, w otoczeniu zieleni idealne miejsce na przyjazdy, letni wypoczynek. Nowa inwestycja zakończona - budynek oddany do użytku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł66 m² 7 409,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 3 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł71 m² 29,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości Mieszkanie po kapitalnym remoncie w budynku wielorodzinnym z nową elewacją , ogrzewanie mieszkania z sieci miejskiej , blisko toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 999 zł32 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta sprzedaży kawalerki z aneksem kuchennym, o metrażu 31,76m2, położonego na trzecim piętrze niskiego bloku z cegły na Koniuchach, kilometr od starego rynku w Toruniu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w centrum Brodnicy. Lokal o wysokim standardzie znajduje się w świeżo odrestaurowanej kamienicy. Budynek został kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

230 685 zł66 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 65,91m2, usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 5 o którym mowa to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł61 m² 42,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu mieszkanie przy ul. Sybiraków 10, świetna lokalizacja, dająca bliskość terenów rekreacyjnych i spokój, komfort zamkniętego osiedla przepełnionego zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

454 662 zł39 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł52 m² 7 073,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tylko w Copernicus Nieruchomości. Mieszkanie o wielkim potencjale - idealne dla rodziny i osób lubiących bliski kontakt z przyrodą - z okien rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 243 zł46 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie w nowowybudowanym budynku - wykończone pod klucz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 45,71m 2 z balkonem w nowo powstałym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł67 m² 6 141,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Makler poleca serdecznie! Gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane w bloku w Fordonie. Budynek czteropiętrowy, zadbany i ocieplony. Świetnie utrzymany wraz z wyremontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł53 m² 12 166,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 933 zł46 m² 8 956,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

542 500 zł67 m² 8 066,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czerniewice | Przy Torze | 4 Pokoje | 67,25 m2 ostatnie mieszkanie W sprzedaży! Mieszkanie w niskiej, bliźniaczej zabudowie, w stanie deweloperskim. Okolica domów jednorodzinnych. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł53 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy o powierzchni 52,70 m2 praktycznie w samym sercu miasta!. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

819 000 zł57 m² 14 368,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwu nowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, przedpokoju oraz ogródka o powierzchni 45m. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł23 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od października kawalerkę z wydzieloną sypialnią oraz z loggią, znajdują się w wieżowcu przy ul. Dziewulskiego 41. Nieruchomość w pełni umeblowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 411 zł36 m² 8 819,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 711 zł55 m² 9 049,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł47 m² 10 265,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,76 m 2 z balkonem w centrum miasta przy ulicy Poznańskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł49 m² 10 758,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W wysokim standardzie Z ogródkiem Mieszkanie 2 pokojowe na parterze przy ulicy Strzałowej, osiedle Stawki. Na powierzchnię 49,31 m2 całkowitą składa się : -przedpokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Chełmno,kujawsko-pomorskie

234 000 zł53 m² 4 423,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny (pełna własność ) o powierzchni 52,90 m2, usytuowany na parterze przy ul. Biskupiej 16C , w Chełmnie. Bardzo dobra lokalizacja w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 600 zł67 m² 8 202,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szubińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości poleca do wynajmu przytulną kawalerkę na osiedlu Błonie przy ulicy Szubińskiej nieopodal wzl. Każdy kto ceni wygodę, spokój i bliski kontakt z przyrodą będzie czuł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

641 594 zł70 m² 9 190,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe, nowe mieszkanie 69,81m 2 z 2 balkonami w Ciechocinku - wykończone pod klucz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 69,81m 2 w nowo-wybudowanym w 2024r. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 794 zł40 m² 8 584,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł52 m² 12 390,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: - powierzchnia: 52,46m2 - Struktura: 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon - Lokalizacja: toruń, ul. Żółkiewskiego, "osiedle Piernikowe" - Kondygnacja: piętro 2 - Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 990 zł52 m² 7 327,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze- bartodzieje Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - sypialni - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 120 zł55 m² 10 146,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 900 zł50 m² 8 962,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości prezentują na sprzedaż wyremontowane, przestronne M-3 położone w bardzo spokojnej lokalizacji - Osiedle Leśne. Mieszkanie o powierzchni 50m , znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękną kawalerkę o pow. 28 m2 (rzut na ostatnim slajdzie). Składa się z salonu z aneksem, łazienki z wc i garderoby. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Nieruchomość, w której znajduje się lokal mieszkalny, to trzypiętrowa kamienica z 1908 roku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij