dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

109 000 zł33 m² 3 314,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Ta kawalerka to doskonała inwestycja pod najem bądź do życia na codzień ze względu na sąsiedztwo Dworca kolejowego i Starówki w Inowrocławiu. Na sprzedaż okazja. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 950 zł41 m² 8 440,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 41,46 m2 z balkonem i pięknym widokiem na zieleń Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarpno - oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 32m2 położone na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

542 880 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe w Fordonie o powierzchni 67,86m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł57 m² 8 656,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wrzosy, 3 pokoje 57,18 m2, i piętro, blok z cegły z 1995 roku Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dwóch sypialni - łazienki z wanną, prysznicem i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 200 zł56 m² 8 879,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 010 zł30 m² 12 033,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

337 000 zł49 m² 6 877,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne i ciepłe mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz przestronnym balkonem typu loggia. Idealne dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łowicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł35 m² 11 735,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Brdyujście w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze apartamentowca z 2024r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

578 100 zł68 m² 8 451,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

488 900 zł68 m² 7 189,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w bardzo dobrej i prestiżowej dzielnicy Bydgoszczy.Lokalizacja idealna ,tereny spacerowe, deptak spacerowo rowerowy wzdłuż rzeki Brdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 ,na osiedlu Bartodzieje. Układ mieszkania: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc Atuty nieruchomości: parking pod blokiem zamykany szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrnego

Toruń,kujawsko-pomorskie

545 000 zł73 m² 7 486,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży, przestronnego mieszkania o powierzchni 72,8 m , położonego na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł64 m² 5 475,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonała oferta nieruchomości stanowiąca pewną lokatę kapitału. 2 mieszkania w cenie 1 - nieruchomości posiadają wspólną księgę wieczystą. Położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Proponuję zakup mieszkania przy ulicy pck. Na wyróżnienie zasługuje proponowana przeze mnie oferta sprzedaży mieszkania ze względu na wysoki standard wykończenia, interesujący metraż, usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

625 000 zł72 m² 8 650,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne, ciche i ciepłe mieszkanie na osiedlu Chełmińskie Przedmieście. Idealne dla rodziny - bardzo słoneczne i funkcjonalne .Gotowe do zamieszkania Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 118 zł40 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 920 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł60 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,50 m na 1 piętrze z tarasem. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem *znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Wielorybiej 107 na Osowej Górze *w pobliżu miejsca zielone oraz parking *osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

774 816 zł69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biedronkowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 390 zł40 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 zlokalizowane na Osowej Górze przy ulicy Biedronkowej. Dzielnica ta posiada dobrze rozwinięte zaplecze handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Makler poleca serdecznie! Ustawne i przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 144 zł56 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna pod inwestycję przestronna kawalerka na Wyżynach. Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowane na bydgoskich Wyżynach 31 metrowe M-2. Mieszkanie jednostronne z południowo zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

*****mieszkanie sprzedane ****** tylko U naszym biurze! doskonale zlokalizowane, loggia, winda, szkoła, tereny rekreacyjne, obok piękny park okazja dla osób szukających mieszkania, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł53 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa jasne, ustawne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc - to propozycja mieszkania przy ul. Wolnej w Fordonie, os. Nad Wisłą. Mieszkanie częściowo umeblowane (umeblowanie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł82 m² 6 928,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku w Fordonie, ul. Konfederatów Barskich. Pomieszczenia: 82 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł72 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Marzysz o domu z własnym ogródkiem ale fundusze pozwalaj ą Ci pozosta ć wy ł ą cznie przy planach zakupu mieszkania? Mamy propozycj ę nie do odrzucenia! Biała Posesja Nieruchomo ś ci poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł40 m² 10 552,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 39,8 m , położone w malowniczej dzielnicy Stary Fordon w Bydgoszczy. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

487 000 zł53 m² 9 240,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania * 53m2 * 3 pokoje * Stare Miasto Inwestycyjne mieszkanie w centrum miasta przy dworcach pkp i pks, z przestronną piwnicą idealną jako zaplecze logistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł61 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w cichej okolicy Górzyskowa! Oferuję na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m (powierzchnia użytkowa 48,87 m ) położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe do remontu - świetna lokalizacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Błonie. Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 000 zł46 m² 9 978,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego gotowego do wprowadzenia mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 400 zł33 m² 10 072,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Włocławek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł30 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry ;) Szukasz kawalerki? Preferujesz osiedla zamknięte z miejscem parkingowym? Doceniasz bliskość terenów zielonych? Prezentuję mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł37 m² 9 811,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

***rezerwacja*** Nowa oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,20 m2, usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Wojska Polskiego. Świetna lokalizacja, idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

312 680 zł37 m² 8 476,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku z windą - idealna na przyjazdy do Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 990 zł46 m² 7 432,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji - Bielawy Lokal składa się z : - 3 pokoi 13,27/7,28/7,95 m2 - strona zachodnia - kuchni 5,98 m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł65 m² 6 101,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do mieszkania przynależy duża komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Novator centrum nieruchomości poleca: do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe osiedle Wyżyny. Posiadamy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Wyżyny, ul. Nowowiejskiego. Mieszkanie znajduję się.