dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł32 m² 12 654,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego gustownie wykończonego apartamentu zlokalizowanego w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 000 zł56 m² 8 814,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Klucze w biurze. Makler Nieruchomości przedstawiają Państwu wyjątkową ofertę! Czteropokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 56m , idealnie nada się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł54 m² 9 634,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w toruniu na osiedlu jar Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 615 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem! Jeśli potrzebujesz nowoczesnego mieszkania wyposażonego w standardzie premium z miejscem w hali garażowej do Twojej dyspozycji koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł58 m² 7 285,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 47,51 mkw zlokalizowanego na podgórzu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

312 000 zł43 m² 7 238,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Szewederowo ,o powierzchni 43,4m2. Atuty nieruchomości: pokój 15,6m2, pokój 16,2 m2 kuchnia 5 m2 przedpokój z zabudową i szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 202 zł43 m² 8 841,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł53 m² 7 495,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M-3, 52,7 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Górzyskowie, ul. Ikara. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój: 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania na toruńskiej Starówce- rynek Staromiejski. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (oficyna), do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z balkonem. Bardzo atrakcyjna okolica oraz blisko do centrum miasta. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

369 000 zł60 m² 6 099,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home z przyjemnością przedstawia niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego czteropokojowego mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł44 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do najmu mieszkanie M-3 dwupokojowe położone na III piętrze Osiedle ładnie zagospodarowane, miejsca parkingowe przy bloku, plac zabaw dla dzieci, w pobliżu Biedronka, żabka, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł73 m² 5 936,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Kapuściskach w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, dużo zieleni, bardzo blisko przedszkole ,szkoła, rynek, markety, sklepy osiedlowe.Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w wieżowcu - 48 m , 10. piętro Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , znajdujące się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 500 zł55 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-5 niezależne pokoje) rozkładowe, dwustronne w wygodnej części osiedla wyżyny. Zdjęcia oferty są wizualizacją obecnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

348 075 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,95m2 z balkonem, położone na III piętrze III piętrowego bloku. Kupujący zwolniony Z 2 % podatku pcc. Mieszkanie o powierzchni 40,95m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w obrębie grodzonej posesji, przy ulicy Białogardzkiej. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł56 m² 8 845,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pożądana lokalizacja - wyżyny mieszkanie po generalnym remoncie! Blok , parter , 52,58 m2 ., układ szczeciński ., balkon. Przedstawiamy Państwu kolejną ofertę mieszkania, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł48 m² 6 242,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 529,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Blue Home z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł39 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Gagarina w toruniu Lokal usytuowany na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

545 000 zł48 m² 11 237,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 48,50 mkw zlokalizowanego na osiedlu podgórz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W biurze prestige opiekun oferty polecam funkcjonale mieszkanie na bartodziejach cena lokalu to 385 000 zł Lokal zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową zjednoczeni Czynsz 793 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł40 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu gustownie wykończonego, kompletnie umeblowanego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

443 716 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 48,23 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-3 na Bielawach, nieopodal ukw i szpitala im. Jurasza. Mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku z cegły, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

205 000 zł39 m² 5 253,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39.02 m2! Lokal usytuowany na czwartym piętrze w bloku. Lokalizacja: osiedle Rąbin Inowrocław Mieszkanie jest rozkładowe i dwustronne! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł36 m² 12 352,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum miasta Bydgoszczy.Mieszkanie idealne dla studenta medycyny.Komunikacja miejska w zasięgu dłoni, Stary Rynek to spacerkiem 2 min, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 000 zł59 m² 5 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 900 zł50 m² 11 198 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 46 mkw, zlokalizowanego na wrzosach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

740 000 zł80 m² 9 308,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 79,50 m na 3 piętrze z 2 dużymi tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

652 085 zł60 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

482 000 zł43 m² 11 290,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 42,69 mkw zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł36 m² 8 910,61 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkania na Wzgórzu Wolności cieszą się dużym zainteresowaniem, a Biała Posesja ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Wzgórzu Wolności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

537 500 zł56 m² 9 629,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę wynajmu kawalerki na osiedlu Mokre w Toruniu Mieszkanie o powierzchni 28m2 znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koronowo,kujawsko-pomorskie

315 000 zł60 m² 5 215,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Koronowie, które czeka na nowego właściciela, gotowego na wprowadzenie własnych pomysłów i stylu. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie! W skład mieszkania wchodzą: -duży pokój, -wnęka pokojowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz perełki na wynajem ? Polecamy :nordic Heaven, przepiękny widok na stare miasto i Operę Nova.Widok z dwóch przestronnych balkonów. Prestizowy budynek, możliwość wynajęcia miejsca.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij