dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 485 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 485 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

459 000 zł40 m² 11 588 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie podzielone na dwie osobne kawalerki z antresolą o powierzchni użytkowej 19,56 m2 oraz 20,05 m2, które świetnie sprawdzi się jako nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 051 zł38 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamienię mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37,95 m, położone na trzecim piętrze w bloku na dzielnicy Kapuściska w Bydgoszczy. Lokal w zasobach adm(bez możliwości wykupu) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

686 900 zł68 m² 10 131,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł73 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne M5 po remoncie z balkonem i pięknym widokiem - atrakcyjna lokalizacja w Bydgoszczy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu świeżo wyremontowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsza i najbardziej pożądana okolica w Bydgoszczy - Oś. Wyżyny! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m . Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

631 900 zł62 m² 10 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł37 m² 11 767,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,80 mkw + użytkowana piwnica, położone na czwartym piętrze bloku 4-piętrowego, wybudowanego w 1997 r. z cegły, na Os. Zazamcze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł78 m² 15 467,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament w sercu Bydgoszczy - prawdziwy komfort w zaciszu Twoich czterech ścian! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

863 000 zł92 m² 9 397,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bardzo ładne, dwupoziomowe, kameralne apartamenty w Nowym Fordonie na osiedlu Eskulapa. Imponujący, ponadczasowy, okazały budynek typu bliźniak. Przemyślany i przestronny układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł74 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1900 roku, które łączy w sobie urok historycznego budownictwa oraz duży potencjał aranżacyjny. Wysokie sufity i przestronna powierzchnia dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł48 m² 9 991,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: toruń, stawki, ul. Okólna 130. Szybki dostęp do dwóch mostów i autostrady A1 oraz bliskość Starego Miasta sprawiają, że jak grzyby po deszczu rosną tu nowe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł25 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 25,12 m2, które świetnie sprawdzi się jako nieruchomość inwestycyjna, pierwsze wymarzone mieszkanie dla młodych oraz wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł43 m² 6 254,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Centrum Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, rowerowe, blisko markety, sklepy, przychodnie.Komunikacja miejska w bardzo niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

134 000 zł53 m² 2 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 5a o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! do wynajęcia - 2 pokoje w bloku 4 piętrowym , ulica Piskorskiej, w środku osiedla z dala od hałasu ulicznego, blisko rynek, szkoły, przedszkola, sklepy itp. Blok otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania M3 o pow. 38m2, zlokalizowanego na 10 piętrze przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, na popularnym osiedlu Bartodzieje. Z bezpośrednim widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

338 101 zł26 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze, położonego w atrakcyjnej okolicy. Ten wyjątkowy lokal jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Twoich marzeń z tarasem większym niż niejedna kawalerka! Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesność, przestronność i komfort na najwyższym poziomie, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł48 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w Toruniu. Lokalizacja - Toruń, rubinkowo I, ul. Łyskowskiego; - 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

729 000 zł58 m² 12 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem na osiedlu Sosnowy Las Toruń Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na trzecim (ostatnim) piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł33 m² 9 987,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe w Fordonie o powierzchni 33,04m2 - ostatnie takie mieszkanie - budynek gotowy - klucze do przekazania od ręki Mieszkanie w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 900 zł54 m² 9 014,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 zł35 m² 9,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zamienię mieszkanie w kamienicy (zasobach adm) o powierzchni 35,60m mieszczące się na dzielnicy Okole w Bydgoszczy. Lokal składa się z pokoju,kuchni oraz łazienki. Ogrzewanie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 030 zł57 m² 18,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na zamianę mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w bloku na bydgoskim Szwederowie. Lokal o powierzchni 56,80m 2 w zasobach adm z możliwością wykupu do kapitalnego remontu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: mieszkanie mieści się na terenie strzeżonym w Kompleksie Arkada- park przy ul. Toruńskiej 45 D w Bydgoszczy Nieruchomość: powierzchnia 35 m2 Parter Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 750 zł57 m² 30,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu z windą w Ciechocinku w pobliżu Domu Zdrojowego i Lasku Sosnowego Mieszkanie o powierzchni 57m 2 usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 080 zł17 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio w kamienicy, centrum Bydgoszczy na Matejki 4 *nieruchomość* Pokój z aneksem kuchennym oraz małą garderobą, w idealnym stanie Powierzchnia 17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Krasińskiego) składające się z 1 pokoi (20m) z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szubińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Biurze makler! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m - gotowe do wprowadzenia! Błonie ulica Szubińska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i garażem, w Bogusławicach, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł53 m² 10 802,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 53,23m2 położone na pierwszym piętrze w nowym bloku mieszkalnym (2022 r.) na bydgoskich Kapuściskach. Wyjątkowy lokal, który charakteryzuje się spójną koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł33 m² 8 865,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Małe mieszkanie Z widokiem na starówkę - Małe, funkcjonalne mieszkanie ul. Głowackiego, osiedle Mokre, blisko wsb Merito , Sądu i Starówki. Mieszkanie dwupokojowe znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler prezentuje komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 1. piętrze zadbanego bloku z windą w doskonałej lokalizacji - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 800 zł42 m² 10 326,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn prestiżowa inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 zł31 m² 63,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości prezentuje na wynajem M-3 w topowej lokalizacji - bydgoskich Bartodziejach Małych na Osiedlu Filmowym w Bydgoszczy. Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

482 000 zł43 m² 11 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament nowocześnie wykończony z balkonem i ogródkiem w Ciechocinku Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 42,92m 2 w nowo-wybudowanym budynku. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł33 m² 12 667,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Proponuję kupno nowego, wykończonego mieszkania na Jarze przy ulicy Watzenrodego. Mieszkanie w nowym bloku z windą, z piwnicą i miejscem postojowym w hali garażowej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu Wrzosy, przy ulicy Zbożowej! W okolicy las, tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 000 zł66 m² 5 899,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Masz marzenia i wizje na temat swojego własnego M ? Chcesz je spełnić i zamieszkać w mieszkaniu swoich marzeń? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wspaniałą okazję, abyś mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

560 000 zł65 m² 8 628,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,90 m2, usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku położonego w przy ulicy Szosa Chełmińska, w pobliżu lasu. Lokalizacja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij