dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł62 m² 7 516,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

434 340 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płacą prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,26m2 znajdujące się na 3 piętrze, w nowej inwestycji na Osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 000 zł62 m² 8 745,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie - skrzetusko/bielawy | 62 m | Taras | Umeblowane Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecamy: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na pograniczu osiedli Bielawy i Leśne - ul. Cicha, bydgoszcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Kolanowszczyzna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

348 000 zł64 m² 5 412,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,30 mkw + przynależna piwnica 3,50 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł34 m² 9 237,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, położonego w kamienicy z monitoringiem przy ul. Chocimskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie na Fordonie- utp w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 924 zł52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 300 zł133 m² 24,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie (pow. 132,66m2) usytuowane na 1 piętrze reprezentatywnej kamienicy w Śródmieściu, ul. Cieszkowskiego. Oferta wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie trzypokojowe (47m 2) na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie w bloku z lat sześćdziesiątych w najlepszej lokalizacji, w sercu Bielaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż * 2 pokoje * 37.7 m2 * Chełmińskie Przedmieście Kompaktowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla studenta, lub pary. Praktyczny układ wnętrza ułatwia codzienne życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 327 zł31 m² 10 351 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zostało 20 ostatnich mieszkań! Zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Centrum Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, rowerowe, blisko markety, sklepy, przychodnie.Komunikacja miejska w bardzo niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł47 m² 8 296,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe, zadbane mieszkanie 47 m | Kapuściska - ul. Baczyńskiego | Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy **funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m ** zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

293 000 zł32 m² 9 156 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wzgórze Wolności, ul. Słowiańska! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie w bloku z cegły w samym centrum miasta-niedaleko Fokusa, nad Brdą. Mieszkanie liczy 52 mkw i składa się z 2 odrębnych dużych pokoi z oraz osobnej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

485 000 zł60 m² 8 102,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,86 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w Centrum miasta- centrum Handlowe Wzorcownia. mieszkanie znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 764 zł33 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

480 000 zł63 m² 7 626,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze w atrakcyjnej lokalizacji Mokre, toruń (ul. Wojska Polskiego) Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 000 zł53 m² 8 639,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie na bartodziejach Mieszkanie o powierzchni 53m składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki, wc i korytarza. Lokal przestronny , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przy Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wygodne, klimatyczne, nienagannie utrzymane do wprowadzenia. Z częściowym umeblowaniem. Dostępne od zaraz. Możliwość rezerwacji mieszkania. Prezentuję ofertę mieszkania na wysokiem parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

774 053 zł79 m² 9 750,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : październik 2026 Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł15 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, dobrze doświetlone mieszkanie typu studio o powierzchni 15,17 m , zlokalizowane na poddaszu kamienicy przy ul. Śląskiej 4, na 2. piętrze, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 18 (szwederowo) w Bydgoszczy Nieruchomość: lokal o powierzchni 30 m2 Piętro 2 Centralne ogrzewanie Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł51 m² 4 546,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 511 zł35 m² 9 607 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam dwu pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow.39m2, oddzielna kuchnia, I piętro, winda! W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 900 zł35 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

280 692 zł32 m² 8 649,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w sercu Torunia - Twoja pewna przystań z wysokim zyskiem! Oferta bezpośrednia: 0 % prowizji 0 % podatku pcc Maksymalny zwrot z inwestycji: stabilny popyt najemców Toruń to miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł43 m² 10 424,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie 43,07 m , parter z ogródkiem, bydgoszcz - Fordon, os. Pod Skarpą Lokalizacja: osiedle Pod Skarpą, fordon, bydgoszcz Budynek: dwupiętrowy blok z 2015 r., wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

503 580 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim Piętro: parter Cena mieszkania: 503 580,00 pln Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 816 zł32 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 900 zł27 m² 5 900,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Najlepsza cena na rynku! Mieszkanie 27,17 m w centrum - do kapitalnego remontu Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji w najlepszej cenie ? To mieszkanie to doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybaki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 750 zł40 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam mieszkanie 40 m2 , jest to mieszkanie należące do inwestycji na ul. Rybaki , która zakończy się w 4 kwartale 2023roku. Mieszkanie składa się z przestronny salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł71 m² 11 900,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz - To i dealna Inwestycja w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

2 000 zł52 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - 3 pokoje z komórką lokatorską i miejscem parkingowym - Brzozówka k/torunia Powierzchnia: 51,69m2 Struktura: 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon Lokalizacja: brzozówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 000 zł50 m² 10 218,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie trzypokojowe (50,4m 2 ) na drugim piętrze wraz z komórką lokatorską na piętrze! (3,46m 2 ) na nowym osiedlu w Fordonie w Bydgoszczy Oferta wyłącznie w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

365 000 zł58 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9 m , usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 586 zł52 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,19 m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu - na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 31m2 , zlokalizowanej na III piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł73 m² 3 932,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grudziądz ul. Piłsudskiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 73,49m2 położone na parterze w budynku 3-rodzinnym. Mieszkanie składa się z 3 osobnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij