dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 479 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 390 zł40 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 zlokalizowane na Osowej Górze przy ulicy Biedronkowej. Dzielnica ta posiada dobrze rozwinięte zaplecze handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 102 zł72,57 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 842 zł42,62 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25 w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 895 zł71,87 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25 w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie + gabinet 47,5 m | Bartodzieje | 7 piętro | gotowe do zamieszkania Biała Posesja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49 m2, z miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej przy ulicy Targowej w Toruniu. Mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To idealna propozycja dla osób szukających pierwszego mieszkania, lokalu inwestycyjnego lub wygodnej przestrzeni. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym funkcjonalna przestrzeń dzienna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m Osiedle Bajka | 3 piętro | Balkon | Gotowe do wprowadzenia Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu komfortowego, bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 870 zł41,46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, aneksu sypialnianego, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 580 zł39,30 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 872 zł42,31 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, dwóch łazienek i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nie umeblowane. W pobliżu duzo sklepów przedszkoli i silownia. Spokojna okolica w nowym budownictwie. Teren bloku jest ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dzień dobry ;) Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z historią. Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,17 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł53,45 m² 12 946,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3 pokoje, winda, garaż, ul. Lubicka Sprzedam bezpośrednio (od właściciela). Wyjątkowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Osiedlu Winnica przy ul. Lubickiej 52 tuż obok zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, dostępnego wyłącznie u nas! Wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,16m , znajdujące się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł81,55 m² 4 291,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76,93 m , położone na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku w klasycystycznej stylistyce. W 2024 roku została odnowiona elewacja To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w okolicy Ciechocinka, pod Toruniem, wraz z garażem, grillowiskiem, pomieszczeniami gospodarczymi, letnią kuchnia, warzywniakiem, dwoma miejscami parkingowymi na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wzgórze Wolności Bydgoszcz

469 830 zł39,29 m² 11 958 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji Pulse.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wzgórze Wolności Bydgoszcz

756 000 zł71,87 m² 10 518,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, balkonu i loggii, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wzgórze Wolności Bydgoszcz

450 000 zł37,24 m² 12 083,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,64 m² 7 318,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Tylko U nas! Jeśli szukacie Państwo klimatycznego, dwupokojowego mieszkania w bliskiej odległości od Starówki, ta oferta jest dla Was! Super lokalizacja - apteka, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52 m² 11 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu, ul. Reja. Idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania szytego na miarę produktu, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad brdą. Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,78 m² 14 001,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe niesamowite mieszkanie gotowe do wprowadzenia jar Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 844 zł37,96 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zacisze Maja - Twoje miejsce nad Jeziorem Chełmżyńskim niesamowita lokalizacja nowoczesna architektura bardzo atrakcyjne ceny Wyobraź sobie poranki z widokiem na taflę jeziora i wieczorne.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł46,83 m² 14 456,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na prestiżowym osiedlu Harmonia, ul. Strobanda na Jarze w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63,80 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej oferty mieszkania 3 pokojowego, o powierzchni 63,80 m2 znajdującego się na 4 piętrze (.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,57 m² 7 714,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Glinkach o powierzchni 68m2. Lokalizacja Glinki to jedna z tych części Bydgoszczy, w których codzienność naprawdę zwalnia tempo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe mieszkanie 2 pokojowe w Bydgoszczy przy ul. Rycerskiej. Mieszkanie jest umeblowane. Posiada balkon 5m2. Dostępne jest też miejsce postojowe w hali garażowej za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Centrum ul. Rycerska 9 Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku z windą. Osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł66,60 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje po generalnym remoncie | duża kuchnia | balkon | piwnica 8 m | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni odświeżone mieszkanie o powierzchni 66,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł50,20 m² 4 780,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grudziądz mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż- super inwestycja! machdom invest nieruchomosci   Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi szukającej własnego "M" lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł77,48 m² 9 408,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż przestronne, wyjątkowo zadbane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,48 m , położone w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49 m² 10 591,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie - trzy pokoje - rubinkowo - cudny widok Miło mi zaprezentować Państwu przepięknie wykończone mieszkanie znajdujące się w wieżowcu przy ul. Przybyłów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,32 m² 9 080,55 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas - kawalerka na osiedlu mokre - idealna na start lub wynajem preferowany klient gotówkowy Miło mi przedstawić Państwu mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26,32 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,70 m² 12 746,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzy pokoje ul.ZBOŻOWA - TEREN OGRODZONY, MONITOROWANY, DUŻO ZIELENI. Miło mi przedstawić Państwu mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na ostatnim - trzecim piętrze W bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,66m2 na 2 piętrze, gotowe do wprowadzenia, położone w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,45 m² 8 652,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetny, funkcjonalny układ | 3 pokoje | W pełni wyposażone | Na Skarpie Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,45 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł61 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu komfortowego, bardzo zadbanego, mieszkania o powierzchni 60,69 m2. Usytuowane jest ono na 1 piętrze w bloku z 1990 roku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 987 zł52,56 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²