dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 467 ogłoszeń

573 000 zł66 m² 8 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają: idealne dla studentów pod wynajem - po generalnym remoncie i odświeżane na bieżąco. Mieszkanie położone jest w sercu Dzielnicy Muzycznej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,81 m² 6 449,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego, wyremontowanego mieszkania w Potulicach o powierzchni 44.81.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48,10 m² 4 989,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 184 zł39,24 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 027 zł37,77 m² 10 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,23 m² 11 151,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzena tel:   Prestige Nieruchomości Prezentuję nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, w cichej i kameralnej inwestycji Kolorowe Garbary. Lokal ma zaledwie dwa lata.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe - Bydgoszcz, osowa Góra Mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze, w bloku na Osowej Górze. Mieszkanie jasne, słoneczne Mieszkanie składa się zl korytarz - 11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł27,96 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł72 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osowa góra M4 na I piętrze W apartamentowcu Z garażem! Zapraszam do zakupu mieszkania M4 w nowym budownictwie z 2015r położone na 1 piętrze z widokiem na las. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna wyłącznie w biurze prestige Nieruchomości! Szukacie Państwo idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może interesuje Was pewna.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z garażem - Potulice (20 km od Bydgoszczy) Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na parterze kamienicy we wspólnocie mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72,84 m² 5 752,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,84m 2 , usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku - osiedle Południe. W lokalu znajdują się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 218 zł57,32 m² 8 796,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal 3-pokojowy o powierzchni 57,32 m znajduje się na 1 piętrze budynku osiedle jagiełły etap I . Mieszkanie dwustronne z loggią od strony południowej, zapewniając dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej Fabryki Obrabiarek.

Szczegóły ogłoszenia

344 999 zł36,90 m² 9 349,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Jasna kawalerka po remoncie. Balkon. Osiedle leśne. Blisko lasu! Nowoczesna z balkonem, bez nakładów Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 655 zł31,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Inwestycja, w której położona jest oferowana nieruchomość, jest zakończona i oddana do użytku! Po zakupie można się wprowadzać! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | zaprojektowane w spójnym, nowoczesnym stylu | mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie ma łącznie 50 m powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł29,67 m² 13 110,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie jednopokojowe (30m2) na parterze, na bydgoskim osiedlu Glinki - Zielone Tarasy. Wykończone mieszkanie, praktycznie nie wymagające żadnych nakładów finansowych, położone na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Łabiszynie. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na sprzedaż atuty: * Lokalizacja w ścisłym centrum * Funkcjonalne mieszkanie na parterze * Parking przed oknem z wyjazdem na główną ulicę * Atrakcyjna cena * Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł44 m² 9 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku. Lokalizacja: toruń, rybaki, ul. Kujota. Mieszkanie Lokal składa się z: -2 pokoje (15,5m2, 12m2), -kuchnia (około 9m2), -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł84 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w bezczynszowej kamienicy na 1 piętrze, z dwoma balkonami -centrum! Oferujemy do sprzedaży udział w części kamienicy, którą stanowi mieszkanie o powierzchni ok. 84 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 568 zł42,44 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc(2%) Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze , o metrażu 42,44m2 na który składają się: - salonu z aneksem kuchennym 20,77m2 - sypialni 9,40m2 - łazienki 4,85m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

324 999 zł34,40 m² 9 447,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piękne 2 pokoje po kapitalnym remoncie | Śródmieście | gotowe od zaraz Są mieszkania, które wymagają czasu, pracy i wyobraźni i są takie, do których wchodzisz i od razu wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji od Najemcy Wyjątkowa kawalerka Przystań Wiślana, na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na Przystani Wiślanej. To.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł20,23 m² 11 814,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednopokojowe (20,23m2) na siódmym piętrze, na osiedlu Wyżyny. Funkcjonalna, zgrabna kawalerka z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie w dobrym stanie, praktycznie nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3 pokoje w Central Parku , 3 miejsca parkingowe , Ul. Okrężna Na wynajem oferujemy wyjątkowe, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 570 zł60,35 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,88 m² 12 299,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Glinki, bydgoszcz Prezentuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich Glinkach. Lokal jest gotowy do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Obwieszczenie O zbieraniu ofert W trybie negocjaji cenowych na najem nieruchomości W rypinie przy ul. Mławskiej 14/2 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,39 m² 8 129,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 45,39 m2 położone w Bydgoszczy w Fordonie - osiedle Nad Wisłą W skład mieszkania wchodzi: -2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.06.2026r. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą nowego apartamentu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Centrum Bydgoszczy. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,63 m² 69,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej na nowym, zamkniętym osiedlu w Toruniu, przy ul. Targowej 16a ( Osiedle Artystyczne). Osiedle jest ogrodzone, wjazd możliwy jest tylko przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni (72,99m2) znajdujące się na parterze budynku z 2015 roku w województwie Kujawsko-Pomorskim w miejscowości Łabiszyn. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, gustownie wyremontowane mieszkanie w Pakości, położone na 2. piętrze zadbanego bloku zarządzanego przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal o powierzchni 36 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł50,81 m² 8 167,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie 50,81 m | Fordon | Gotowe do wprowadzenia | Loggia. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,81 m , położone na 3 piętrze.