dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

582 670 zł46 m² 12 783,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

627 000 zł66 m² 9 555,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 100 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł65 m² 9 121,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na trzecim piętrze 5-piętrowego kameralnego budynku z windą. Składajacego sie z 35 mieszkań, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem Janikowo Oferta na wyłączność Biura Anna Nieruchomości Biuro Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przytulne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 44 m kw, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Tylko 300 m do wyspy młyńskiej! Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 200 zł37 m² 9 924,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Makler serdecznie poleca na sprzedaż: bardzo komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, idealne dla par, singli lub jako inwestycja. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł62 m² 6 747,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | 56 m (62 m całkowite) | Szwederowo - blisko centrum Bydgoszczy Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy dwópokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Leśnym przy ulicu Lelewela 46. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

494 058 zł37 m² 13 414,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł35 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna - tylko u nas! Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - Wyżyny, ul. Siedleckiego, IV piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 35,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok. 49m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - kuchni, - łazienki i wc, - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł64 m² 8 514,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzeźniackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 48 m - Bydgoszcz, ul. Rzeźniackiego 8 Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

189 000 zł25 m² 7 642,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,73 m , zlokalizowaną przy ulicy Łokietka 11 w Inowrocławiu. Cena mieszkania wynosi 189 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 000 zł70 m² 10 962,60 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 000 zł53 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zaprasza do zakupu wyjątkową ofertę. Nowoczesne, piękne mieszkanie z możliwością naniesienia zmian w aranżacji przez klienta. Idealne zakup dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kameralny, nowoczesny blok na Wyżynach, tylko 10 mieszkań! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, dwupiętrowego budynku mieszkalnego położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 900 zł79 m² 6 969,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestrzeń dla Twojej rodziny - 4 pokoje w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, w którym cała rodzina poczuje się swobodnie? Ta oferta przy ul. Kujawskiej to połączenie przestrzeni, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł61 m² 5 781,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grudziądz Strzemięcin - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 60,54m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiązowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł38 m² 12 877,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** mieszkanie W stanie deweloperskim, do wykończenia - inwestycja moja wiązowa - ul. Wiązowa , 2 pokoje, 38,44 M2, rozkładowe, i piętro W trzypiętrowym bloku Z windą, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł38 m² 5 124,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki z oddzielną kuchnią znajdującej się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 503 zł81 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

614 295 zł56 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł33 m² 9 667,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** Mieszkanie 2 pokojowe ( salon z wydzieloną sypialnią ), 11 piętro, słoneczne, jasne i ciepłe, o pow.33,10 m2, balkon, blisko centrum, widok - ul. Grudziądzka ***

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 590 zł35 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

677 505 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe Wyżyny Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Bydgoszcz, wyżyny, ul. Modrakowa 76 Powierzchnia: 53 m Układ: 3 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z loggią, znajdujące się na 3 piętrze bloku na osiedlu Wyżyny, ul. Boya - Żeleńskego. Oferta tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł48 m² 7 261,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

** mieszkanie ul. Poznańska, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 48,20 M2, balkon, 3 piętro, niski blok 3-piętrowy, blisko parku " Tysiąclecia " ** Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

329 000 zł47 m² 6 985,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2 pokoje Lubicz Górny *** tylko U nas *** Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 47,10 m2 zlokalizowanego na I piętrze w bloku przy ul. Kołłątaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł68 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M-4, piętro 2, bydgoszcz Bartodzieje - Bielawy. Idealna lokalizacja pod inwestycję. Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 130 000 zł104 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

291 973 zł28 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

439 000 zł64 m² 6 866,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w budynku 4-rodzinnym w miejscowości Czarnowo - zaledwie 5min od Fordonu. Ładnie mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł52 m² 9 614,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie (51,9m2) położone na 5-tym i ostatnim piętrze na bydgoskim osiedlu 6 Planet. Mieszkanie w doskonałym układzie funkcjonalnym, na który składa się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz nowoczesnego i wygodnego mieszkania blisko centrum , zapoznaj się z ofertą - do zamieszkania od października. Lokal położony w budynku z 2021r. o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł51 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokoojwe mieszkani e, położone przy ul. Bażyńskich 29 na osiedlu Mokre - naprzeciw szkoły podstawowej nr 10. Lokal o powierzchni ok.51 m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - tanie, ładne, 2 pokoje w atrakcyjnej lokalizacji Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Łyskowskiego 27 - osiedle Rubinkowo dobrze skomunikowane miejsce, pełna infrastruktura. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z przepięknym klimatem, położone na starówce, przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie o powierzchni ok.40 m2 zostało przygotowane z dbałością.