dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 485 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 485 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

137 340 zł38 m² 3 657,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci wejść w dorosłość lub zbudować portfel inwestycyjny z minimalnym wkładem? Lokal M22 w kamienicy Nova Andrzeja to propozycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 910 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym sercu miejskiego życia? Kochasz zgiełk miasta, spontaniczne wyjścia na kolację, szybkie zakupy i poranną kawę na mieście ? To miejsce jest dla Ciebie. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 900 zł61 m² 11 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny blok z 2019 roku na terenie zamkniętym. Bardzo korzystna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł57 m² 6 275,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie na osiedlu Mokre. Osiedle posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlową, usługową, edukacyjną i zdrowotną. Dostępna komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia - Twój adres pełen harmonii, prestiżu i nowoczesnego stylu Osiedle Symfonia przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to inwestycja, która redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 089 000 zł124 m² 8 746,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta inwestycyjna, gotowa inwestycja która już zarabia! Zapraszam do zapoznania się z treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 7-pak składający się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

905 855 zł79 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, na III piętrze przy ul. Batorego. Nowoczesny budynek, miejsce garażowe, widok na zieleń to zalety tej lokalizacji. Idealne dla pary, klienta biznesowego, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie wynajem 3 pokoje Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania o pow. 60 m2 zlokalizowanego przy ul. Łyskowskiego 19 w Toruniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51 m Kapuściska gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 796 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł59 m² 10 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 59 m z tarasem i widokiem na las - wyjątkowy klimat, cisza i świetna komunikacja! Jeśli marzysz o miejscu, które daje spokój, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł36 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Jeśli poszukujesz mieszkania w nowoczesnym budynku, z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu mieszkania - Grudziądz, ul. Chełmińska 180 Biuro Nieruchomości Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

582 845 zł69 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie trzypokojowe (68,57m2) na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łazienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Stare miasto od lat pozostaje jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Toruniu. Doskonała komunikacja, pełna infrastruktura miejska, dostęp do edukacji, kultury i gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

635 000 zł64 m² 9 904,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z tarasem | 64 m | Osielsko Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej części Osielska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł40 m² 8 944,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe (40,25m2 ) na parterze w bloku na bydgoskim Bocianowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, sypialni, funkcjonalnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 48 m 2 - salon, - kuchnia, - sypialnia, - garderoba 3,5 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł26 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26,16 m , położona w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. Budynek po kompleksowej modernizacji wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

275 000 zł44 m² 6 277,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się na piętrze w 10 lokalowym budynku. Każdy z lokali wyposażony jest ogrzewanie podłogowe, meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł36 m² 16 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Włocławek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży dwupokojowego mieszkania sercu urokliwej i cichej części Zazamcza! Powierzchnia - 40 mkw. Salon z pięknym widokiem na las. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł41 m² 8 515,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Duża kawalerka (38,90m2) na drugim piętrze w bloku, os Przylesie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, osobnej, umeblowanej kuchni i łazienki z wc. W dużym pokoju znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł60 m² 9 955,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie z dużą przestrzenią i potencjałem - idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł44 m² 13 260,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane od strony południowo-zachodniej na parterze 3-piętrowego apartamentowca z windą, na osiedlu jar (naturia, ul. Grasera). Kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - Tarpno, ul. Tczewska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego na 1 piętrze domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m - Stawki, toruń Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze w bloku z cegły z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł72 m² 6 892,27 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,4 m , składające się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z miejscem na szafę w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł65 m² 7 220,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60,8m2 - Fordon, ul. Janosika. Jeśli szukasz mieszkania w sprawdzonej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu Lokal użytkowy/mieszkanie po generalnym remoncie w szubinie idealne do wynajmu. Bydgoszcz wpisałem dla zasięgów, oraz z powodu odległości. Szybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne M-3 w Fordonie. Mieszkanie pow. 48 m2, usytuowane na 1 piętrze w nowym bloku z windą, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 010 zł47 m² 9 058,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z lat 70. Budynek bez windy, zadbany, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł12 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka w Centrum podgórza, 12,5 m2 Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, możliwość przejęcia obecnego najemcy. Gotowa inwestycja - po generalnym remoncie - kompletnie wyposażone - sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł26 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam kawalerkę na osiedlu Chełmińskie Przedmieście na ul. Rusa o powierzchni 25,66m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w bloku na trzecim piętrze. Składa się z pokoju (15)m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

885 000 zł72 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie i powierzchni 71,66 m . Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 060 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie dla pary | Wilczak | Blisko Kanału Bydgoskiego Oferujemy na wynajem przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze przy ul. Chłodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zielona Aleja

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

430 780 zł62 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim.