dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 472 zł44 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

757 042 zł53 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 064 zł37 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie, zarówno do mieszkań, jak też pod inwestycję z wymienionym zwrotem z mieszkania. Nieruchomość położona jest w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł34 m² 68,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na Fordonie- bajka w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie funkcjonalne, posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 000 zł65 m² 6 861,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 982 zł47 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł59 m² 8 471,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, pierwsze piętro w niskim bloku z 1996 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka z balkonem i garderobą na osiedlu zamkniętym przy ul. Atolowej 5! Do wprowadzenia od zaraz! Kawalerka znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł34 m² 12 809,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca : Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł48 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , w czystym i zadbanym budynku. Najważniejsze atuty: - wschodnio-zachodnia ekspozycja - jasne, ciepłe i słoneczne poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

667 684 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 328 zł39 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł49 m² 5 329,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Ciechocinku Mieszkanie o powierzchni 48,6m 2 , na IV piętrze w bloku z nową elewacją, z własną kotłownią gazową, zarządzanym przez Wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł89 m² 10 662,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł67 m² 8 479,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jakich mieszkań klienci poszukują najczęściej? Dwupokojowych, nie za dużych - do 40 mkw, na 1. lub 2. piętrze bloku 4-piętrowego, z balkonem, z jasną kuchnią, z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł61 m² 6 888,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w dogodnym punkcie Fordonu (osiedle Bajka). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

775 000 zł66 m² 11 742,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Świetna oferta nieruchomości na sprzedaż, która spełni oczekiwania wymagających klientów ze względu na wysoką jakość wykonania oraz gwarancję komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

417 200 zł43 m² 9 749,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na pograniczu bydgoskiego osiedla Wilczak i Centrum, mieszkanie znajduje się na I piętrze o powierzchni 42,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PTTK

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł74 m² 4 394,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Komfortowe mieszkanie 73,96m2w golubiu dobrzyniu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 73,96 m2 w pełni umeblowane w Golubiu-Dobrzyniu blisko zamku. Do wprowadzenia od zaraz. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

707 444 zł43 m² 16 521,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w dobrej lokalizacji na Chełmińskie Przedmieście. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Fordonie! Łącznie ok. 100 m przestrzeni do dyspozycji (70 m mieszkania + ok. 30 m tarasu) to element, który realnie wyróżnia tę ofertę na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

379 763 zł43 m² 8 831,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,67 mkw, w okazałym budynku 3-piętrowym, z windą, oddanym do użytku w 2024 roku , pod prestiżowym adresem przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

315 000 zł49 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 48,6 m w bloku- wieżowcu na 4. piętrze z windą. Piwnica ok 6 m . Posiada trzy jasne pokoje z dużymi oknami i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Makler poleca: mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z cegły z 2007 roku, na zamkniętym i monitorowanym terenie na Bocianowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler Nieruchomości poleca: na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze w 11-piętrowym bloku z dwiema nowymi windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł28 m² 11 775,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

870 000 zł83 m² 10 481,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 83,35 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą z 2012 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł55 m² 7 520,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwa mieszkania w kamienicy z ogródkami Bydgoszcz Fordon Powierzchnia: każde mieszkanie ok. 27 m Układ: mieszkanie 1: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

514 500 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler poleca oferta sprzedaży mieszkania - szwederowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,63 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 53 m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Wyżyny B3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł54 m² 9 889,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, cegła, kamienica. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 54,5 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł32 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 32,3 m idealne na start lub inwestycję Prezentujemy Państwu kompaktowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 139 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

918 780 zł92 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

386 000 zł38 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (I-piętro) składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 780 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.