dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 480 ogłoszeń

Rynek pierwotny

476 055 zł44,70 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Okolu. Mieszkanie jest wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego stylowego i nowocześnie urządzonego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu. Ul Lindego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko W pepper house! 2 pokoje do własnej aranżacji na bartodziejach atuty: - parking za szlabanem na pilota! - bezpośrednio przy szpitalu Jurasza! - balkon! - winda! - 8 minut od Balatonu!.

Szczegóły ogłoszenia

394 416 zł54,78 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,78 m , położone w centrum miasta, w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Cena : 384 416 zł Cena za m : 7 200 zł Czynsz do wspólnoty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Centrum przytulna kawalerka w nowym bloku! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą nowego mieszkania na nowo powstałym Osiedlu Industria w Centrum Bydgoszczy. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł65,20 m² 5 061,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament w zabytkowej kamienicy - ul. Forteczna 8, grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o pow. 65,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150,30 m² 9 973,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim z tarasem na dachu, położony na osiedlu Jar w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Lokal środkowy, dwustronny, położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

654 900 zł57,76 m² 11 338,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę (pow. 57,76 m2 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł127 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny 3-pokojowy apartament, o powierzchni 108m2, usytuowany na parterze w 4 piętrowym bloku, na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł37,97 m² 3 028,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Studio Focus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Opis oferty: oferowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,97 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł51,47 m² 3 672,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Duże, bezczynszowe, mieszkanie, gotowe do wejścia Prezentuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,47 m2 , położone na drugim piętrze w kameralnej zabudowie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny - gotowy biznes na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na parterze zadbanej kamienicy na malowniczym Osiedlu Leśnym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,50 m² 8 496,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2 piętrze apartamentowca z cegły przy ulicy Lipowej. Osiedle zamknięte blisko centrum Ciechocinka z pięknie zagospodarowanym terenem wokół.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 74m2 na osiedlu Bartodzieje Przestronne mieszkanie 74 m po remoncie Bartodzieje, ul. Kołobrzeska Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,78 m² 12 760,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | II piętro | balkon | stawki - cztery pory roku | 54,78 m | garaż + komórka | wysoki standard Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł26 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - Bydgoszcz, okole Na sprzedaż przytulne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 447 zł69,47 m² 10 154,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

** nowe deweloperskie mieszkanie Z balkonem na nowo budowanym osiedlu jakubskie przedmieście ul. Marii skłodowskiej- curie - 69,47 m2, 4 rozkładowe pokoje, dwustronne, trzecie piętro W niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Osiedle Lawendowe Wzgórze ul. Magdaleny Mortęskiej - Nowa inwestycja na mapie Chełmna. Sprzedaż lokali mieszkalnych w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! na parterze Apartament znajduje się na parterze wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Małe Garbary. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,13 m² 7 103,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w centrum Włocławka. Wysoki standard! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m 2 , usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 436 zł59,64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł49,42 m² 11 230,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Rogali to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej nieruchomości w spokojnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 955 zł29,04 m² 11 878,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 13 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 153 zł36,23 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,23 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1944

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę kawalerkę o powierzchni 22,42 m , położoną przy ul. Wojska Polskiego w urokliwym Dobrzyniu Nad Wisłą. To propozycja idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. ppor. Danuty Siedzikówny "inki"). Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,70 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzena Tel:   Prestige Nieruchomości Komfortowe 2 pokoje z balkonem - Osiedle Leśne, bydgoszcz. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł43,87 m² 5 447,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania w centrum, które da Ci pełną swobodę aranżacji? To jest to! Mieszkanie na ul. Przykop w Brodnicy przestronność i potencjał w jednym! Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 42,8 m ( 50 m powierzchni liczonej po podłodze) Śródmieście | 275 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł71,55 m² 7 337,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 71,55 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu, na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie osiedle Skrzetusko Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2- pokojowe mieszkanie (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze Opiekun oferty: anna Zakrzewska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie z duszą | 67,2 mkw | parking | Nakło nad Notecią Wyobraź sobie przestrzeń, która łączy klimat kamienicy z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. Wysokie skosy,.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł40,39 m² 10 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać, a lokalizacja ma realnie ułatwiać codzienne życie - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł74 m² 5 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 3-pokojowe (pow. użytkowa ok. 74m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób niestandardowy.

Szczegóły ogłoszenia

375 704 zł41,54 m² 9 044,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie Z balkonem - stan deweloperski- oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanym 32 lokalowym budynku wielorodzinnym, w którym dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł137,66 m² 5 731,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

!oferta tylko W pepper house! 4 pokojowe mieszkanie W centrum bydgoszczy na 1 piętrze do własnej aranżacji! atuty: - lokalizacja 3 min od Wyspy Młyńskiej, 10 min od Starego Rynku! - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** oferta W biurze DML-mw-2827 **** Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu zamkniętym: włocławek os. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o pow. 36m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52,12 m² 2 475,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,12 m , położone na poddaszu budynku 3-lokalowego w miejscowości Miechowice Duże, gm. Brześć Kujawski, oddalonego 7 km od.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij