dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 4 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler poleca na wynajem bardzo wygodnie urządzoną kawalerkę w centrum Bydgoszczy przy ulicy Kordeckiego. 1 piętro. Dostępna od zaraz Wynajem na minimum rok Opłaty: 1400 - czynsz najmu 350 - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł52 m² 33,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, wynajmę zadbane mieszkanie trzy-pokojowe w spokojnej oraz bezpiecznej okolicy (toruń ul. Widok 9). Mieszkanie składa się z: - salon z kuchnią - 25,22 m2 - 2-gi pokój - 8,16 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł30 m² 60,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z piękniejszych lokalizacji Bydgoszczy, zaledwie 5 minut od ścisłego centrum. Oferta idealna dla pary, singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 490 zł25 m² 59,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamentowcu, osiedle Adria *III piętro z balkonem, 24,61m2, dostęp do komórki lokatorskiej *miejsce parkingowe w cenie *nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 290 zł36 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się w apartamentowcu na zamkniętym Osiedlu Sztuk Pięknych przy ulicy Broniewskiego 6 *składa się ze słonecznego salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł32 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

32016. Komfortowe! nowe! umeblowane!na terenie ogrodzonym Z parkingiem! mieszkanie przy umk! Mieszkanie typu studio po kapitalnym remoncie! gorąco polecam mieszkanie O powierzchni około 33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tłoczka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł45 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2- pokojowe mieszkanie położone przy ul. Tłoczka 2 - osiedle Na Skarpie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł39 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie jeszcze nie użytkowane w nowym apartamentowcu z 2023 roku. Miejsce postojowe w garażu podziemnym - opcjonalnie. Pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bydgoskie Przedmieście - Rybaki - 2 pokoje, 50 m2, dostępne od zaraz Osiedle ogrodzone Mieszkanie na parterze w bloku: - salon - sypialnia - przedpokój - osobna kuchnia z oknem - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 190 zł30 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża kawalerka w kamienicy przy ul. Nowogrodzka 4 *ogrzewanie centralne *w pełni wyposażona ***************************************************************************

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

W ofercie biura dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze wieżowca na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie do własnej aranżacji, pokoje nieumeblowane, w kuchni meble, kuchenka gazowa, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Toruniu. Lokalizacja : ulica Kazimierza Jagiellończyka, okolice Stare Miasta. W bliskiej odległości dworzec pkp, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Ładnie urządzona, wyremontowana kawalerka z balkonem na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy bardzo blisko Centrum, kilka minut od ronda Grunwaldzkiego. Całkowity stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 950 zł125 m² 63,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Sielance o powierzchni 124m2,składający się z 3 pokoi,w tym salon z aneksem kuchennym,przy czym kuchnia może być oddzielona ścianką.,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligi Polskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Metraż: 36m2 Lokalizacja: toruń, na Skarpie, ligi Polskiej Piętro: pierwsze Struktura: 2 pokoje i oddzielna kuchnia Cena najmu: 1.600zł Opłaty eksploatacyjne: 468zł Kaucja: 1.600zł Czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł49 m² 42,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: mieszkanie w samym sercu dzielnicy Zieleniec zaledwie 5-8 minut na Uniwersytet Mikołaja Kopernika i 15 minut do Starówki Torunia. Wokół mnóstwo terenów zielonych, spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł33 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2 -pokojowe mieszkanie położone przy ul. Długiej 15, na Chełmińskim Przedmieściu. Na powierzchnię mieszkania składa się: - dwa oddzielne pokoje, w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bolesława Chrobrego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 040 zł21 m² 49,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka z aneksem kuchennym w kamienicy, centrum Bydgoszczy *21 m2, II piętro *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *salon: kanapa, przestronna szafa, stolik do kawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł28 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Krystian Kosmatka ma przyjemność zaprezentować kawalerkę w centrum Torunia. Mieszkanie znajduję się na szóstym piętrze przy ul. Kraszewskiego, zaledwie kilka minut na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Sztuk Pięknych. Mieszkanie znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie umk. Na osiedlu zadbano o tereny zielone, ścieżki spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie 3 sypialnie plus salon z aneksem kuchennym. 61,61 m2 na pierwszym piętrze w bloku zbudowanym i zarządzanym przez Pomorską Spółdzielnię Mieszkaniową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas mieszkanie na wynajem! blok; cegła; blisko starówka; 2 pokoje; przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na Podgórzu, osiedle Letnia, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł38 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 parterze w bloku z cegły, przy ul. Popiela na Chełmińskim Przedmieściu. Atuty: - mieszkanie częściowo umeblowane - w wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł35 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą i zapoznaj się z ofertą:) Do wynajęcia od zaraz nowe, jeszcze prze nikogo nie zamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sztuki piękne * ogrodzone osiedle * balkon Wynajmę od marca 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Sztuki Piękne Na powierzchnię 36 m2 składa się : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler poleca Mieszkanie na wynajem na ul Grunwaldzkiej nowa inwestycja ,pięknie wykończone z materiałów wysokiej jakości. Mieszkanie o powierzchni 42m składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Pory Roku

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł36 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - umeblowane 2 pokoje z aneksem kuchennym - ogromny taras Powierzchnia: 36,29m2 Lokalizacja: toruń, stawki, ul. Cztery Pory Roku Przynależne: komórka lokatorska Ogromny taras Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Chełmno,kujawsko-pomorskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na os. Kopernika w Chełmnie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. Lokal położony na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 090 zł20 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesne jasne mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy blisko Centrum *bardzo korzystna lokalizacja pod względem komunikacyjnym *rozbudowana sieć handlowa *w pobliżu miejsca spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z niezależnym wejściem w domku jednorodzinnym na toruńskich Wrzosach. W domu tylko dwa mieszkania - przedmiotowy lokal mieszkalny usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać blisko Centrum? Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w okolicach Szosy chełmińskiej/żwirki i wigury/legionów. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czortka

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul. Antoniego Czortka - Osiedle Zielona Strefa - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 36m2 położone na parterze w nowoczesnym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 zł17 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne studio w kamienicy, centrum Bydgoszczy na Matejki 4 *pokój z aneksem kuchennym oraz małą garderobą, w idealnym stanie *17 m2, parter *blisko do Bydgoskiej Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Osiedlu Artystycznym przy ulicy Targowej. Na 7 piętrze z windą. Mieszkanie jest nowe. W skład mieszkania wchodzą: -jeden pokój z meblami oraz wyjściem na przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł39 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cicha spokojna okolica, otoczona lasem. Osiedle zostało ogrodzone i zapewnia ciszę i spokój. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie blisko Centrum. Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Bema. Mieszkanie o pow. 29 m2, usytuowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Słoneczny, umeblowany pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Herberta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 090 zł15 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *funkcjonalne studio w świetnej lokalizacji *15,38 m2 *IV piętro *bez windy *do dyspozycji komórka lokatorska *ogrzewanie centralne - ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chwytowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanej i wyposażonej kawalerki na ul. Chwytowo 11 o powierzchni 22 m2. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na parterze w centrum Ciechocinka - dostępne od 1 kwietnia 2024r. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie o pow. 62m 2 położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 990 zł48 m² 41,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem parkingowym - Do Wynajęcia - 47,6 m2 - 2 Pokoje - Toruń - Wrzosy - Osiedle jar - ul. Watzenrodego Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij