dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości poleca na wynajem bardzo przestronne 2-pokoje w centrum Bydgoszczy przy ulicy Ogrodowej w Bydgoszczy. Dostępna od zaraz. Wynajem na minimum rok. Opłaty: 1600 - czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 50 M 2 parter kamienica centrum bydgoszczy okolice galerii rondo Ofertą najmu jest mieszkanie dwupokojowe - pokoje nie umeblowane , kuchnia, łazienka, korytarz i piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 zł35 m² 28,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem *znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Wielorybiej 107 na Osowej Górze *w pobliżu miejsca zielone oraz parking *osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 41,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, górzyskowo, ul. Skorupki 90 tylko najem okazjonalny Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu M-3 super lokalizacja -ul. Gołębia , teren grodzony , blok z 2015 r .! BLISKO SZKOŁA Z BASENEM I SIEĆ SKLEPÓW :) Cicha i spokojna lokalizacja. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Chełmno,kujawsko-pomorskie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie ul. Rycerska, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Prezentowane mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do prezentacji mieszkania na wynajem Na powierzchni 38 m2 znajdują się 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie jest częściowo umeblowane : zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy, centrum Bydgoszczy przy Matejki 4, blisko bsw *kawalerka o powierzchni 22m2 *pokój z aneksem kuchennym *pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja -mokre - Sucharskiego - > 12 minut do Starówki pieszo. Mieszkanie 2-pokojowe położone w niskim bloku na 1 piętrze, o powierzchni 38 m2 W lokalu przeprowadzono generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł30 m² 73,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Makler poleca: szukasz pięknego mieszkania na wynajem? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł36 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

32086. Krasińskiego 119! od 1 Lipca! polecam małe, przytulne mieszkanko w samym sercu Bydgoskiego Przedmieścia. Mieszkanie o powierzchni 35,50m2 składa się z pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świętokrzyska

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jest przestronne częściowo umeblowane (stała zabudowa). Są trzy szafy, w pełni wyposażona kuchnia, komórka lokatorska, balkon, rolety i parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajem blisko centrum Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania kawalerki o pow. 3 6 m2 zlokalizowanej przy ul. Kościuszki w Toruniu. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł37 m² 51,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nowego mieszkania na toruńskim Jarze, osiedle Botanika. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze nowego budynku z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urocze 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku z 2017 roku na bydgoskim Szwederowie. To gustownie zaaranżowane i przytulne lokum, emanujące dobrą energią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wspaniały apartament w niepowtarzalnej lokalizacji - na osiedlu sosnowy las przy ulicy Strzałowej, na 2 piętrze w niskim III piętrowym bloku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację dwupoziomowego mieszkania, zlokalizowanego na toruńskiej starówce przy ul. Szczytnej. Możliwość wynajmu od zaraz Apartament jest w pełni wyposażony. Na dolnym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka na parterze domu, gajowa/bartodzieje Powierzchnia mieszkania ok. 35m2 w skład którego wchodzą pokój, kuchnia, łazienka. Czynsz miesięczny 1200 zł+260 zł do adm. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 - 35 M2 + balkon błonie romana dmowskiego Ofertą najmu jest mieszkanie o powierzchnio 35 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje + balkon. Częściowo umeblowane. Pierwszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bananowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację nowo wyremontowanego i oddanego w 2023 roku mieszkania. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc kuchni oraz przedpokoju. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł42 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Tylko W naszym biurze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia W świetnej lokalizacji - wyżyny, ulica modrakowa, II piętro, balkon po remoncie częściowo umeblowane Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł26 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio komfortowe, nowe i urządzone mieszkanie przy ulicy Warmińskiego - blisko ul. Dworcowej a z drugiej strony ul. Focha ( świetna lokalizacja). Mieszkanie na parterze- wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem świetne mieszkanie (40m2) w super lokalizacji! Lokum idealne na potrzeby studenta, pracującego singla lub pary ceniącej sobie bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na wynajem o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w bloku przy ulicy Smolnej w nowo wybudowanej inwestycji z 2023 roku będzie dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł34 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! okole, ul. Graniczna Prezentuję Państwu gotowe do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

32076. Masz możliwość wynajęcia wyjątkowego apartamentu! broniewskiego 17! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia nowego luksusowego apartamentu w Centrum Ciechocinka. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł48 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę M3 - 48 M2 blok 1 pietro oś.KAPUŚCISKA UL. Kapuściska Wynajmę dwu pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ul. Kapuściska. Odległości do 5 min. linia tramwajowa (2, 7 i 8).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł36 m² 63,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowe, komfortowo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie na Osiedlu industria przy ulicy Pomorskiej 85. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł73 m² 24,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Idealna oferta dużego, trzypokojowego, bezczynszowego mieszkania z miejscem postojowym Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie (parter) w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Jar - 2 pokoje, 35 m2, balkon, garaż, wyposażone i umeblowane Mieszkanie na drugim piętrze z windą: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - sypialnia - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu przy ul. Sczanieckiego w Toruniu. Okna z mieszkanie wychodzą z dala od ulic , także nie dobiega tutaj żaden zgiełk uliczny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł20 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Bydgoszczy w dzielnicy Okole - dobrze skomunikowanej z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, bydgoską Szkołą Wyższą oraz Collegium Medicum? Lubisz spędzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł39 m² 46,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Bądź pierwszym mieszkańcem tego lokalu mieszkalnego, korzystaj ze wszelkich dogodności i wyposażenia tego mieszkania - wszystkie meble oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 zł43 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń, jar, ul. Strobanda 7, osiedle Botanika (deweloper Lem Bud). Osiedle jest nowe i starannie zaaranżowane, urzeka, przede wszystkim, dużą ilością zieleni. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł47 m² 48,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego apartamentu dwupokojowego w inwestycji Enklawa na bydgoskim Osiedlu Zawisza. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł32 m² 49,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

32015. Komfortowe mieszkanie przy umk!w pełni wyposażone oraz umeblowane, wyremontowane, jeszcze pachnące świeżością! gorąco polecam mieszkanie O powierzchni około 33m2, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości polecają do wynajęcia w pełni wyposażoną kawalerkę na błoniu przy ulicy Okrzei. Mieszkanie umeblowane, składa się z pokój ok. 16 m z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł41 m² 49,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem w nowoczesnym budynku z windą na osiedlu Jar! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jakubskie Przedmieście - 3 pokoje, 61 m2, balkon, garaż, wyposażone i umeblowane Mieszkanie na piątym piętrze z windą: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerkaska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 - 37 M2 parter ul. Czerkaska oś.LEŚNE Wynajmę pięknie wyremontowaną i wyposażone mieszkanie na osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku zbudowanego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij