dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna przestronna kawalerka z dużym tarasem na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na parterze domu, z eleganckim wejściem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w otoczeniu Parku Bydgoskiego w Toruniu! Nieruchomość usytuowana jest na parterze w przepięknej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować bardzo ładne mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu przy ulicy Słowackiego w pobliżu ulicy Reja. Mieszkanie znajduje się w niedużej bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 37m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, chełmińskie Przedmieście, ul. Legionów Na wynajem wygodne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w centrum miasta. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł39 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem podgórz *** rezerwacja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o pow. 34,73 m2 zlokalizowanego przy ul. Poznańskiej w Toruniu. Oferta mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze Do zaoferowania posiadamy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2 z bardzo dużym balkonem, położone na 2 (ostatnim) piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu zupełnie nowego, dwupokojowego apartamentu, zlokalizowanego blisko centrum na ul. Jasnej. Mieszkanie o powierzchni ok. 30m2 jest położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne M-3 z ogromnym balkonem i miejscem postojowym w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku z windą, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 35 m , idealne dla singla lub pary. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 645 zł37 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu w komfortowego apartamentu przy ulicy Chodkiewicza. Świeżo wykończony lokal czeka na swojego pierwszego Najemcę. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, został bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł59 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z dużego pokoju (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Bydgoszczy na Os. Czyżkówko przy ul Filtrowej. Mieszkanie mieści się w nowym zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

32104. Witkowskiego! od 1 sierpnia! umeblowana przestronna kawalerka! Polecam kawalerkę na wynajem przy ul. Witkowskiego. Mieszkanie o powierzchni około 40m2 składa się z: - jednego dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości, wymagany najem okazjonalny po stronie Najemcy Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia 2 pokojowego mieszkania o metrażu ok.50m2 zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 550 zł38 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie Z balkonem - do wynajęcia - 2 pokoje - 38,4 m2 - wrzosy - toruń - - - - - R E Z E R W A C J A D O 2 0. 0 8. 2 0 2 4 r . - - - - - zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 zł15 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Przedstawiam ofertę wynajmu mikrokawalerki położonej w odnowionej kamienicy w centrum, przy ul. Królowej Jadwigi 5. Lokal o pow. 15,5 m2, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 38,5 m , usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu w pobliżu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (umk). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duża kawalerka z balkonem przy ul. Pięknej 39 w sąsiedztwie Parku Dolina Pięciu Stawów *32m2, bardzo funkcjonalny rozkład *2 piętro *jest możliwość parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Brzozowa Najem okazjonalny! Mieszkanie w wieżowcu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąkolowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł41 m² 41,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą umeblowanego i wyposażonego mieszkania, położonego na bydgoskich Wyżynach, przy ulicy Kąkolowej (w odległości 50m od Biedronki). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł40 m² 45,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości, wymagany najem okazjonalny po stronie Najemcy Dwa m.postojowe w cenie - zewnętrzne i w hali garażowej, 2015 rok, teren ogrodzony, winda, świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapitulna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 35 m2 w nowym bloku przy ulicy Kapitulnej. Apartament składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy, centrum Bydgoszczy, ul. Matejki 4 *pokój z aneksem kuchennym, w idealnym stanie *19 m2, parter *blisko do Bydgoskiej Szkoły Wyższej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ułańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone w Centrum Bydgoszcz w inwestycji Ułańska 10. Mieszkanie wyremontowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł35 m² 63,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! klucze W biurze! najemca nie płaci prowizji! Mam przyjemność przedstawić Państwu na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł63 m² 29,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę najmu mieszkania położonego na 3 piętrze, w niskim bloku z windą przy ul. Broniewskiego 3 w Toruniu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł35 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego apartamentu na Osiedlu Paryskim w pobliżu Collegium Medicum. Mieszkanie jest bardzo bogato wyposażone. Nowoczesny aneks kuchenny z lodówką, zmywarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł49 m² 32,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego, rozkładowego mieszkania 2 pokojowego położonego na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym na terenie ogrodzonym na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Herberta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 zł16 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajecia funkcjonalne studio w świetnej lokalizacji *15,50 m2 *III piętro *bez windy *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł41 m² 58,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego dwupokojowego apartamentu w Dzielnicy Muzycznej. Zupełnie nowe mieszkanie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Na swojego Najemcę czeka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Libelta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzielnica muzyczna -ul.LIBELTA :-) Mieszkanie typu studio -m-2 polecam do wynajmu. Pokój z aneksem kuchennym , umeblowane i urządzone od podstaw -czeka na Najemcę. Bardzo niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

32095. Komfortowe mieszkanie przy umk!w pełni wyposażone oraz umeblowane, wyremontowane, jeszcze pachnące świeżością! gorąco polecam mieszkanie O powierzchni około 51m2, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chełmińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Chełmińskiej 20 *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *kamienica odnowiona *3 piętro, 25m2 *tuż przy mieszkaniu znajduje się komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* tylko U nas * Mieszkanie na wynajem * 50m2 * 2 pokoje Cechy oferty: duży, otwarty salon z balkonem + sypialnia osobna, jasna kuchnia łazienka z prysznicem umeblowanie widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezewrwacja Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Chrobrego na osiedlu Mokre. Na powierzchnię skłąda się salon z wejściem do kuchni, sypialnia, łazienka z wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł25 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od sierpnia kawalerkę w bloku z cegły z balkonem - Koniuchy, ul. Mohna Atuty: - lokal w pełni umeblowany - w wyposażeniu m.in. lodówka z zamrażarką, pralka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią - do każdego pomieszczenia osobne wejście. Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane - w wyposażeniu m.in. pralka, duża lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł46 m² 37,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, przy Kaszowniku, mokre Mieszkanie na piątym piętrze w wieżowcu, w centrum, z węzłem komunikacyjnym do każdego punktu w mieście. *dla kogo* Mieszkanie idealne: - dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Drzewna

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

1 700 zł86 m² 19,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Z ew. możliwością sprzedaży - 280.000zł - do negocjacji! Nowoczesny kominek na pelet, niskie koszty eksploatacji (czynsz do wspólnoty 500zł), blok docieplony, mieszkanie należy do b. ciepłych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł25 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* tylko U nas * Mieszkanie na wynajem * 25m2 * kawalerka * Jakubskie Przedmieście Cechy oferty: 1300zł-czynsz najmu + 450 zł-czynsz administracyjny=1750/miesięcznie 200m. do Parku, lub nad Wisłę 20.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij