dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

700 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chodkiewicza M3 umeblowane gotowe do wynajęcia polecam! Nieruchomość jest bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego nr.1 im.dr A.Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Polecam do wynajęcia ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 35 m , ul. Wilgi 1, garaż podziemny Do wynajęcia stylowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Wilgi 1. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce, na II piętrze Apartament znajduje się na parterze wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Małe Garbary. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa nieruchomości prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Michelin. Wyjątkowa lokalizacja, nieruchomość z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Watzenrodego ( Zielony Zakątek) Jar to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic miasta. W najbliższej okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. W pokoju szafa. W kuchni- meble kuchenne oraz gazówka. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Centrum przytulna kawalerka w nowym bloku! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą nowego mieszkania na nowo powstałym Osiedlu Industria w Centrum Bydgoszczy. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na cenionych przez bydgoszczan Bielawach. Lokal znajduje się na 1 piętrze 3-pietrowej kamienicy, która została gruntownie wyremontowana 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 1. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Dworcowej 86 w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne zarówno dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przy ul. Krasińskiego 5 w Bydgoszczy, w centralnej lokalizacji blisko parków i uczelni. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 18,94.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od lipca 2026r. Oferujemy komfortowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na nowo powstałym, spokojnym osiedlu przy ul. Osikowej - zaledwie kilkaset metrów od nowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - osiedle kapusta, tarpno, grudziądz Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu.Osiedle Zazamcze Najem okazjonalny lub dla firm! W skład nieruchomości wchodzą : 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Piernikowym! W skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osiedle leśne, duża kawalerka, ok. 37M2, II piętro, blok, blisko myślęcinek Tym razem oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane w bloku z lat 60 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dream Homes Nieruchomośći przedstawia ofertę wynajmu mieszkania kawalerki usytuowanej na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal w 2025 roku przeszedł kapitalny remont. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Poziom: parter Powierzchnia: 48 m2 Pokoje: 2 Części przynależne: piwnica Standard: dobry Okna: pcv Meble: umeblowane w całości Bezpieczeństwo: domofon Miejsca parkingowe: przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dwupokojowy apartament z balkonem położony przy ul. Wybickiego. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania 40 m na Jachcicach - ul Żeglarska Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, naturę i świetną komunikację Do wynajęcia stylowe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł72 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w środku toruńskiej Starówki, przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie to znajduje się na drugim piętrze kamienicy blisko wielu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam, ofertę wynajmu przytulnego, mieszkania o powierzchni 30 m , położonego na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania znajdującego się 5 min spacerkiem do Starego Miasta przy ulicy Grudziądzkiej 12. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł46 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń Koniuchy, ul. Drzewieckiego. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 46,03 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku z cegły, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na bydgoskim osiedlu bocianowo/centrum przy ul Pomorskiej na nowopowstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mały Kuntersztyn w pobliżu Centrum Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Na podłogach nowoczesne płytki w jasnym kolorze, na ścianach położone gładzie i pomalowane białą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i przestronne - ul. Gdańska! Przestronne mieszkanie na zadbanym osiedlu. Teren osiedla jest ogrodzony wjazd bramą otwieraną na pilota, dzięki czemu jest dużo wolnych miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40,04 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Torunia - 2 pokoje, kamienica. Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,04 m , położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,70 m , położone na 9. piętrze w budynku przy ul. Noakowskiego 55. Układ mieszkania: 3 pokoje (nieumeblowane możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości polecają do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 ( 2 niezależne pokoje +niezależna kuchnia), zlokalizowane na bydgoskich Wyżynach, w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament nad Brdą! Dostępny od 1 lipca. Na wynajem nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się w prestiżowej inwestycji w Bydgoszczy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 415 zł48,75 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w bloku 48,75 m2 w Centrum miasta, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 poziomy i przemyślany układ 45 m , które daje realny komfort życia Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest typową kawalerką, tylko daje wyraźny podział przestrzeni i wygodę na co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal użytkowy Bydgoszcz, wzgórze Wolności Wynajem Do wynajęcia funkcjonalny i jasny lokal użytkowy o powierzchni 35m2, położony na 11. piętrze w popularnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł63,41 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul. Polna. Lokal mieszkaniowy położony na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna propozycja dla studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, uniwersytetu wsb Merito, akademii Jagiellońskiej lub osób pracujących w Centrum Torunia Osiedle "słoneczne Tarasy" to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu trzy pokojowego mieszkania w ścisłym centrum Torunia - Stare Miasto. Kliknij video! Wejdź do środka i zobacz film informacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne bezczynszowe M-4 na osiedlu Błonie. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, usytuowane na 1 piętrze domu, składa się pokoju z dużym i w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł153,46 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis oferty: prawdziwa oferta premium! Jedyne takie mieszkanie w Osielsku! Zadbane, niewymagające nakładów finansowych, do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia aż 153 mkw, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wyremontowanego mieszkania, znajdującego się na osiedlu "bajka" - Fordon ul. Gościnna 2. Mieszkanie ma 3 pokoje i mieści się na pierwszym piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij