dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27 m - wysoki parter, centrum Bydgoszczy - od 1.07.2025 Do wynajęcia przytulna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m , położona na wysokim parterze w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 60 m2 Miedzyń Oferta dostępna od 01.08.2025 r. Mieszkanie położone na parterze w domku jednorodzinnym na Miedzyniu, osobne wejście od podwórza. W skład wchodzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 zł16 m² 62,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W naszej ofercie do wynajęcia bardzo ładna kawalerka położone w Centrum. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i wc. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł35 m² 74,61 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia nowe mieszkanie dwupokojowe z klimatyzacją w Centrum w nowopowstałym bloku. Na piątym piętrze z balkonem. Mieszkanie jasne przytulne gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, bardzo atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 5 piętrze apartamentowca z windą przy ul. Lubickiej w Toruniu, 2km od toruńskiej starówki. Oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł24 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Polecam komfortową kawalerkę o pow. 23,5 m2 położoną na parterze w świeżo odnowionej kamienicy przy ul. Kościuszki w samym Centrum miasta. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bydgoskich Olimpijczyków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na ulicy Bydgoskich Olimpijczyków. Opis mieszkania: powierzchnia: około 74 m Układ: mieszkanie dwupoziomowe z wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna, przytulna i kompletnie wyposażona kawalerka o pow. 25 m2 położona na parterze w kamienicy przy ul. Łokietka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 450 zł26 m² 55,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26,15 m , zlokalizowane przy ul. Szosa Chełmińska 128. Lokal znajduje się na parterze kameralnego, jednopiętrowego budynku, w którym mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum miasta Bydgoszczy.Mieszkanie idealne dla studenta medycyny.Komunikacja miejska w zasięgu dłoni, Stary Rynek to spacerkiem 2 min, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu umeblowane i wyposażone mieszkanie na parterze 45,88 m2 z ogródkiem 56 m2. Mieszkanie składa się : - przestronnego salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości, wymagany najem okazjonalny po stronie Najemcy Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia 2 pokojowego mieszkania o metrażu ok.50m2 zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2. znajdujące się na 2 piętrze , nowoczesnego trzy-piętrowego bloku z windą. Pokoje o pow.ok 25,50m2 i 12,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od zaraz! Najem okazjonalny. Do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 położone na trzecim piętrze w bloku z windą, z 2016 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Makler ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem, położone na cenionym i dobrze skomunikowanym osiedlu Błonie w Bydgoszczy! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronna kawalerka o powierzchni 35 m , położona na 3. piętrze w niskim bloku na os. Kazimierza Wielkiego. W pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem świetne dwupokojowe mieszkanie (48m2) w super lokalizacji! Lokum idealne na potrzeby studenta, pracującego singla lub pary ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjazna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł42 m² 33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe, ciche, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze w bloku na Wyżynach. Ponad 42 m2 w standardowym tzw. układzie szczecińskim, to 2 pokoje oraz osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

9 000 zł110 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowy piękny apartament dla bardzo wymagających. Mieszkanie położone na trzecim piętrze kameralnego bloku z widokiem na Wisłę. Zalety oferty: - wysoki standard budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.07.2025 Do wynajęcia ładne dw upokojowe mieszkanie położone przy ul. Niemcewicza. Mieszkanie aktualnie nie wyposażone, istnieje możliwość umeblowania. Dwa przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, trzy pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 położone na drugim piętrze w bloku, mieszczącym się na terenie ogrodzonym. Mieszkanie jasne i ciepłe, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie 49 m2, teren ogrodzony. Polecam bardzo zadbane mieszkanie w kamienicy, o powierzchni 49 m2, usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu z windą w Ciechocinku w pobliżu Domu Zdrojowego i Lasku Sosnowego Mieszkanie o powierzchni 57m 2 usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł42 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe, ciche, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w bloku na Wyżynach, ul. Ogrody. Ponad 42 m2 w standardowym, tzw. układzie szczecińskim, to 2 pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

700 zł36 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,80 mkw, położone na 3. piętrze bloku 5-piętrowego w Śródmieściu Włocławka, w świetnej lokalizacji - blisko różnego rodzaju sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo oferuje mieszkanie na wynajem. Lokal znajduje się w Centrum miasta na monitorowanym terenie zamkniętym. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie (ul. Hubego) z windą, składające się z 2 pokoi (20m/11m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia luksusowe mieszkanie 2 pokojowe położone na II piętrze w nowo wybudowanej kamienicy (apartamentowiec) w Solankach. Meszkanie o powierzchni 63m2 składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 31 m2 położona na 3 piętrze kamienicy przy ul. Chrobrego składająca się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkanie wykończone nowocześnie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł13 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój o pow. 13 m2 mieszczący się w 3 pokojowym mieszkaniu studenckim, w bloku na 2 piętrze, na osiedlu Bartodzieje przy ul. Curie Skłodowskiej w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowy apartament w prestiżowym apartamentowcu Aura Tower, usytuowanym nad Brdą. Mieszkanie o powierzchni ok. 65 m2 znajduje się na 5-tym piętrze, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł40 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie wygodę i nowoczesne wnętrze - zapoznaj się z ofertą wynajęcia w pełni umeblowanego 2-pokojowego mieszkania, położonego przy ul. Świętopełka na osiedlu Mokre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie znajdujące się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy na ul. Cieszkowskiego. W skład mieszkania wchodzi: - stylowy, przestronny salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego eleganckiego mieszkania o powierzchni 53 m , które zachwyca wysokim standardem wykończenia! Mieszkanie znajduje się w bloku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.NOWA CENA Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu lokal mieszkalny na wynajem, o powierzchni 32 m2, usytuowany na 4 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w naszym biurze kawalerka 29 m 2 - Bartodzieje ul. Marii Skłodowskiej-Curie 50 Najem okazjonalny Do wynajęcia kawalerka położona na 7 piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Do wynajęcia przestronna kawalerka na bydgoskim Błoniu przy ul. Okrzei. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu pętli autobusowej, sklepów, lasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament na osiedlu Leśnym , całkowicie wyposażony i stylowo urządzony. W skład mieszkania wchodzi bardzo przestronny salon z wyjściem na balkon , połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie znajdujące się w pięknej odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na ul. Cieszkowskiego. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem kuchennym,.