dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie z dużym balkonem, przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kościuszki 13a Nieruchomość: powierzchnia 25,51m2 Parter Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z własnym miejscem parkingowym ul. Krasińskiego w Toruniu. Do wynajęcia - umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z cegły z lat 90. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 zł50 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca mieszkanie na wynajem przy ul. Beskidzkiej 4, na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Lokal dwupokojowy o łącznej pow. 50 m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł53 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Tylko najem okazjonalny (umowa w formie aktu notarialnego). Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Reja (pomiędzy Mickiewicza i Krasińskiego): blisko umk! - 2 duże pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Mieszkanie na osiedlu "przy Lesie" (chełmińskie)- czyste, jasne i ciche. Możliwość używania jako 2 niezależne pokoje lub po otworzeniu drzwi przesuwnych jako jedna większa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 49,50m2 usytuowaną na parterze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo oferuje 2-pokojowe mieszkanie na wynajem z dużym balkonem, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta w pobliżu Placu Wolności. Powierzchnia nieruchomości to 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem spora kawalerka zlokalizowana na parterze niskiego bloku z cegły na Wrzosach przy ul.Zbożowej. Teren wokół bloku ogrodzony, parking za szlabanem tylko dla mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł38 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Do wynajęcia wygodne i przytulne mieszkanie o powierzchni około 38m2, zlokalizowane w Bydgoszczy przy ul. 3 maja. Budynek zadbany, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni urządzone 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta (bocianowo). Nieruchomość: przestronny salon. Oddzielna sypialnie. Oddzielna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem niezwykle klimatyczne i zadbane mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: jasna i słoneczna kawalerka w kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej 35 *nieruchomość* Powierzchnia 25 m2 II piętro, ogrzewanie elektryczne *lokalizacja* W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

700 zł100 m² 7 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje mieszkanie na wynajem dla pracowników. Pokoje jedno i dwu osobowe. Od 5 do 7 osób. Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta, jest to doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cześć, wynajmę przepiękną, już wyposażoną kawalerkę typu studio w odrestaurowanej kamienicy, blisko Toruńskiej starówki. Samo mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jest bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł29 m² 58,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie Fordon, os. Eskulapa - ul. Sybiraków. Małe, ale pomysłowo zaaranżowane mieszkanie składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Kapuściskach. Obok market, rynek, szkoła, komunikacja miejska. Mieszkanie wyposażone jest w sprzęt agd. Cena wynajmu to 2000zł plus opłaty stałe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka w samym sercu Bydgoszczy- przy Wyspie Młyńskiej! Mieszkanie świeżo po remoncie, wszystko nowe, w pełni wyposażone (również w przybory kuchenne) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł53 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajmu bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o imponującej powierzchni 53,40 m , usytuowane na spokojnym i zielonym Osiedlu Leśnym przy ulicy Chodkiewicza. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji *nieruchomość* Składa się z pokoju z aneksem kuchenny, sypialni oraz łazienki Powierzchnia 52 m2 Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł19 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, rubinkowo, ul. Filomatów Pomorskich. Do wynajęcia niedroga kawalerka o powierzchni 19,05 m2 położona na 11 piętrze wieżowca. Z okien mieszkania rozpościera się bajeczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w centrum miasta. Odświeżone mieszkanie, 2 pokojowe, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 48 m2. Wynajem dla osób ceniących sobie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł36 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie, położonego na pierwszym piętrze budynku oddanego do użytku w 2008 roku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 999 zł91 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca: do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90 m , położone w urokliwej dzielnicy Sielanka w odnowionej willi. W skład lokalu wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł15 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Tylko W naszym biurze. Jasna kawalerka Z dużym balkonem W nowym, monitorowanym apartamentowcu tuż przy uniwersytecie kazimierza wielkiego, chodkiewicza, bielawy. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bursztynowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Posiadamy do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie w Osielsku, ul. Bursztynowa. Apartament znajduję się w nowoczesnym, kameralnym budynku, na wysokim parterze i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny apartament w centrum Bydgoszczy - Poznańska 24. Mieszkanie zlokalizowane w budynku z windą z 2019 roku. Lokal usytuowany jest na 2gim piętrze. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.NOWA CENA Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (44 m ) na parterze, na bydgoskich Bartodziejach. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 350 zł48 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Reja 66. Na powierzchnię 48 m2 składają się 3 odzielne pokoje , w tym jeden z balkonem, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wynajmu mieszkanie 2 pokojowego położonego w kamienicy w centrum miasta na 1 piętrze. Lokal mieszkalny składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł16 m² 96,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Toruniu przy ulicy Podgórnej! Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze budynku wybudowanego w 2020 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia, w samym centrum Bydgoszczy. Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 100 m2. Usytuowany na drugim piętrze w kamienicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł29 m² 55,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler poleca na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie po remoncie, położone w centrum Bydgoszczy. Składa się ono z 2 pokoi, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (43m2) na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Błoniu. Kompletnie wyposażone, komfortowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł61 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje - mieszkanie 61,28 M2, widok na rynek staromiejski, starówka, klimatyzacja, wolne od zaraz mieszkanie bezczynszowe, faktura vat Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 61,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka tuż przy szpitalu im. Jurasza. Mieszkanie o pow. 30 m2, usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu, składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 350 zł53 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 3 piętrze w niskim bloku na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł33 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bema - drugie piętro - blok Z cegły - możliwość wyniesienia części mebli, wymiana kanapy w pokoju, doposażenie w pralkę. Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu w bliskiej odległości od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i pięknej toruńskiej Starówki? Chciałbyś/chciałabyś mieszkać w zupełnie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 750 zł70 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler serdecznie poleca: mieszkanie 3-pokojowe z garażem na wynajem - Osiedle Górzyskowo Oferujemy na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m na pierwszym piętrze.