dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

700 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, os. Bydgoskie | - bydgoska 90 luksusowy metraż: 96 m I tylko 3 pokoje | przestrzeń premium! wprowadzenie Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane, spektakularnie przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 66 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum. Lokal składa się z salonu, sypialni, gabinetu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,12 m² 77,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, perfekcyjnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na Osiedlu Filmowym w Bydgoszczy. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,12m2 znajdujące się na 4 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/ 1 p./lok. 1 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować komfortowe mieszkanie na 1 piętrze w prestiżowej lokalizacji przy eleganckiej ulicy w samym centrum miasta -ulica Gdańska 13. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu gotowe do zamieszkania od zaraz. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia i duży przedpokój. Łazienka z wanną i prysznicem. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze w biurze zapraszamy Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu, położonym na 4 piętrze (winda) z bajecznym widokiem na zieleń. metraż 41,12mkw. Pomieszczenie przynależne 4,07mkw. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

> rezerwacja! > Piękny apartament do wynajęcia! Salon i aneksem kuchennym, urządzony w nowoczesnym, spójnym stylu z dominacją eleganckiej czerni i drewnianych akcentów. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę - 32,3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje! fałata 94! uno! Nowoczesne, komfortowe mieszkanie w nowym bloku z windą. Lokal jest kompletnie umeblowany i wykończony w wysokim standardzie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Torunia, na Jakubskim Przedmieściu. Idealna oferta dla osób posiadających własne meble i wyposażenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Wyposażenie: mieszkanie składa się z bardzo przytulnego salonu wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,7 mkw, z balkonem loggią, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Południe Jednostka A we Włocławku, czyste, odnowione, z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, trzypokojowy apartament zlokalizowany w doskonałej lokalizacji na Bydgoskim osiedlu Bartodzieje Małe przy ul. Filmowej w Bydgoszczy. Nowocześnie zaaranżowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na parterze w zadbanym budynku przy ul. Fryderyka Chopina w Bydgoszczy. Najważniejsze atuty: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: janikowo, 1 Maja 17/4 Powierzchnia użytkowa: 77,76 m2, z przynależną piwnicą 84,43 Liczba pokoi: 4 Grunt: 1 349 m2 Cena: 16 zł/m2 do negocjacji - Atuty nieruchomości - Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajem dogodna lokalizacja *** tylko U nas *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania kawalerki o pow. 31 m2 zlokalizowanej przy ul. Kołłątaja 17.

Szczegóły ogłoszenia

6 765 zł108,25 m² 62,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o wysokim standardzie. Parter, przy Sądzie Rejonowym w Toruniu. Idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, radcowską,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler zaprasza serdecznie! Oferta dostępna tylko w biurze Makler Wygodna kawalerka w nowym bloku renomowanej inwestycji Industria. Budynek na zadbanym terenie w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament pod każdym względem. Nowoczesny styl i odważne kolory. Piękny duży balkon z widokiem na dziedziniec. Lokal składa się z trzech sypialni oraz salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne w mieszkanie wyremontowanej kamienicy przy ul.Cieszkowskiego z windą. Salon z dużym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, balkon loggia, z widokiem na klimatyczną ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych. Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w Toruniu, przy ul. Krasińskiego 21. Lokalizacja zapewnia świetny dostęp do centrum miasta zarówno środkami komunikacji miejskiej ( tramwaj i autobus).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2. Wykończone w bardzo wysokim standardzie, w pełni wyposażone w meble i sprzęty użytku codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51,30 m² 38,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urządzonego mieszkania w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowanym przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu! Mieszkanie jest po generalnym remoncie, dostępne na wynajem od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Konopackich 22 w Toruniu Jakubskie Przedmieście. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości: do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m położone na osiedłu Paryskim w Bydgoszczy Wspaniała lokalizacja i aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dostępny od 1 lipca Ten przestronny apartament o powierzchni 58 metrów kw. został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie współczesne wymagania mieszkaniowe. Obejmuje przytulną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł122,69 m² 56,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament usytuowany na najwyższym piętrze budynku przy ul. Targowej 4. Lokal o pow. 122,69m2 usytuowany na 7 piętrze, składa się z otwartej kuchni wraz pokojem dziennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 45 m | parter | zimne wody Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia mieszkanie w pierwszorzędnej lokalizacji! Bartodzieje ul. Curie Skłodowskiej, na przeciwko szpitala Jurasza. 60 m2 2 pokoje Duża oddzielna kuchnia Duży balkon Piwnica 3 piętro 1800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,12 m² 49,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Poddaszowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 46,12 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł153,46 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie 4 pokojowe z widokiem na las. Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy, otoczonej pięknym lasem. Znajduje się ono na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobre nieruchomości prezentują M4 w topowej lokalizacji - Babiej Wsi. Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych, wolne od zaraz! Trzypokojowe mieszkanie 64 m charakteryzuje rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł53,65 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy bardzo ładne, jasne mieszkanie znajdujące się w Brodnicy przy ul. Świętokrzyskiej. Lokal usytuowany jest na III piętrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej odległości od Starego Miasta. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na parterze w nowowybudowanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Gawędy. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.