dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 999 zł125 m² 63,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem tylko dla firm w tym nato,piękne mieszkanie z ogrodem! Komfortowe mieszkanie na Sielance o powierzchni 125m2 składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bony

Świecie,kujawsko-pomorskie

2 000 zł44 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Świeciu Lokalizacja: świecie, ul. Królowej Bony, nowo powstałe osiedle Powierzchnia:43,76 m Cena: 2000 zł/miesiąc + ok. 700 zł +prąd Kaucja: 4000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 37 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Lokal położony jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkania na wynajem Bydgoszcz, przy ulicy Chodkiewicza Nowoczesny budynek | Winda | Domofon z kamerą | Mieszkania umeblowane i wyposażone Zapraszam do wynajmu czterech komfortowych, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 37 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju położone na IV piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie w Centrum w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo jasne z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Bemo oferuje na wynajem pokój w domku wielorodzinnym przy ulicy Płockiej. Pokój usytuowany jest na 1 piętrze domu, łazienka na korytarzu ale do własnej dyspozycji, kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne i przestronne mieszkanie typu M4 położone przy ul. Jagiellońskiej 25 w samym centrum Bydgoszczy. Mimo centralnej lokalizacji, mieszkanie znajduje się w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości: styles Estates Real Estate Agency Wynajmę bardzo ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Warneńczyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 49m 2 , składa się z otwartej przestrzeni od wejścia, kuchni z jadalnią, łazienki z wc, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem na Szwederowie to doskonała propozycja dla singla lub pary poszukującej komfortowego miejsca do życia. Znajduje się w ogrodzonym budynku przy ulicy Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w otoczeniu Parku Bydgoskiego w Toruniu! Mieszkanie dostępne jest od stycznia! Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 50m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulerskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł61 m² 16,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Grudziądz, osiedle Nowy Rządz ul. Kulerskiego 7 Do wynajęcia przestronne, dwustronne mieszkanie o pow.61 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sujkowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie, położone na 3 piętrze, zwidokiem na Wisłę. Dostępne od 1 grudnia! *idealna lokalizacja *po kapitalnym remoncie *widok na Wisłę *balkon Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł37 m² 51,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem zlokalizowaną w wygodnej części naszego miasta na bydgoskich Kapuściskach. Ulica Kaczyńskiego to miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbrówki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu - kawalerka W tarpnie, ul. Dąbrówki (grudziądz) Szukasz przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Elbląskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Tarpno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie na Osiedlu Paryskim w pięciopiętrowym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na trzecim piętrze z balkonem. Komórka lokatorska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 500 zł112 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Biuro Makler poleca: szukasz nowego domu na wynajem? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 050 zł37 m² 28,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Moniuszki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legionów

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Kawalerka w centrum Grudziądza Lokalizacja: grudziądz, ul. Legionów - doskonałe położenie w centrum miasta, z dogodnym dostępem do sklepów, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 450 zł59 m² 41,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania , położonego na niezwykle cenionym i zielonym osiedlu Toruńskie Wrzosy, przy ul. Owsianej. Opis mieszkania: stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

950 zł27 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul. Moniuszki - oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 27m2 położone na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler poleca Mieszkanie na wynajem - II piętro, 45 m Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze. Lokal jest w dobrym stanie, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym stylu - ul. Sczanieckiego - dzielnica Mokre. Atuty: - mieszkanie umeblowane - w wyposażeniu tv - sypialnia z dużym łóżkiem, pakowna szafa - w wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frydrychowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bez prowizji nowoczesne, dwupokojowe, mieszkanie w Bydgoszczy, przy ul. Frydrychowicza 6, fordon, osiedle Pod Skarpą. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w nowoczesnym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł58 m² 38,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Tarpno, ul. Bruna-Milczewskiego, grudziądz Komfort, przestrzeń i wygoda w nowoczesnym budynku - wprowadź się bez żadnych nakładów! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł53 m² 33,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poszukujesz mieszkania z funkcjonalnym układem i bezpiecznym miejscem do parkowania? Masz dość długich dojazdów na uczelnię lub do pracy? 2 duże pokoje, 53 m2 w Dzielnicy Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest kawalerka o powierzchni ok. 30 m2, położona w bloku na os. Piastowskim na 4 piętrze. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzoskwiniowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z aneksem, balkonem i garażem Toruń, wrzosy, ul. Brzoskwiniowa Najważniejsze informacje: lokalizacja: toruń, wrzosy, ul. Brzoskwiniowa Powierzchnia: 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 050 zł36 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o pow. 36 m 2 oraz miejscem postojowym naziemnym w nowym budynku na bydgoskim Fordonie - ul. Produkcyjna. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na parterze budynku, oddanym do użytkowania w 2016 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł33 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sztuk Pięknych, przy ul. Fałata. Mieszkanie mierzy powierzchnię 33 m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 58m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - przestronnej kuchni z jadalnią, - sypialni, - gabinetu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta kawalerka czeka właśnie na Ciebie! Mieszkanie znajduje się na popularnym osiedlu Avia - inwestycji cenionej za estetykę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 110 zł15 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Jasnej 11-13 w Bydgoszczy Nieruchomość: powierzchnia 15 m2 Piętro 1 Ogrzewanie miejskie Lokalizacja: doskonała lokalizacja: odległość do Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 47 m z balkonem Bydgoszcz, wzgórze Wolności, ul. Sokola 3 Przedstawiamy ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 grudnia! Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie czeka na nowego najemcę. Chcesz mieć wszędzie blisko? Do centrum, sklepu, szkoły? Nie czekaj dłużej i przekonaj się co możesz zyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa , słoneczna kawalerka o powierzchni 29 m2 położona w spokojnej okolicy przy ulicy Chopina. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta specjalna - tylko u nas! Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - Fordon, ul. Szlakowa 18 (osiedle Sosenka) Na wynajem oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij