dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koronowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł59 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na bydgoskim osiedlu Czyżkówko przy ul Koronowskiej w nowopowstałym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, nowoczesne studio z dużym balkonem przy ul. Kościuszki w Bydgoszczy. Nieruchomość: funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 25,56 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł33 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Nowy Rządz, ul. Sybiraków Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o pow. 50 m2. W cenie mieszkania miejsce postojowe w hali garażowej. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łyskowskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bardzo ładne kompletnie umeblowane dwupokojowe mieszkanie w Brodnicy. Brodnica ul. Łyskowskiego województwo kujawsko-pomorskie. Układ mieszkania: - salon; - sypialnia; - kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na wynajem Na wynjem przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł45 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone, umeblowane, wyposażone, dwa pokoje na jarze! dodatkowo miejsce postojowe W garażu podziemnym do dyspozycji najemcy! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na ul. Strobanda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od kwietnia przepiękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, osiedle Uniwersyteckie, ul. Fałata 65 - blisko umk, plaza. Atuty: - nowoczesny dizajn - lokal umeblowany, - funkcjonalne wnętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne bezczynszowe M-4 na osiedlu Błonie. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, usytuowane na 1 piętrze domu, składa się pokoju z dużym i w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jakuba

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 000 zł67 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu elegancko - funkcjonalnie wykończonego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie zabudowy w sercu Toruńskiej starówki przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia atrakcyjne przestronne M-4 w Fordonie, na Osiedlu Tatrzańskim. Mieszkanie o powierzchni 55, usytuowane na 2 piętrze, składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 nowe pokoje os. Bielawy! W pełni wyposażone, wysoki standard, zostań pierwszym Najemcą! Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę wynajmu nowego mieszkania na os. Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku ( nowe budownictwo ), składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł32 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, koniuchy, ul. Kozacka Do wynajęcia przytulna, przestronna i zadbana kawalerka z balkonem i nowocześnie urządzoną kuchnią. Dla kogo Idealne dla singla lub pary; studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astrowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 200 zł64 m² 49,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie Z ogródkiem**** Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Astrowej, na cenionym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł38 m² 40,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia zadbane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w ocieplonej kamienicy w okolicach pkp. Lokal jest po gruntownym remoncie , jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł31 m² 48,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja do 14.05- House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertę najmu mieszkania o powierzchni 30,78 m , położonego na bydgoskich Wyżynach - osiedlu pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o pow. 70 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji w centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przyjazne dla zwierząt, w pełni rozkładowe 2 pokoje przy ulicy Głowackiego 8 w Bydgoszczy. -Nieruchomości- powierzchnia 47 m2. Piętro 6 z 10. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, które mam przyjemność przedstawić, to nowe i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m2, które znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, wybudowanego w 2023r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu do wynajęcia mieszkanie położone na parterze w domu szeregowym o powierzchni 52 m2. Lokal w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astrowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł64 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Astrowej, na cenionym i spokojnym osiedlu Owczarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł31 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta! tylko U nas! Przedmiotem oferty wynajmu jest przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 30,9 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ulica Halicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł78 m² 24,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 66 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum. Lokal składa się z salonu, sypialni, gabinetu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Czyżkówko | cisza, ogródek, teren ogrodzony Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Czyżkówka, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dwu pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z windą i miejscem postojowym. Mieszkanie częściowo umeblowane w bardzo dobrym stanie technicznym. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

6 900 zł154 m² 44,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, czteropokojowy apartament (153,5m2) położony na pierwszym piętrze budynku z 2018 r. Mieszkanie imponuje spójną konwencją wykończenia, jakością użytych materiałów, przemyślanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie z widokiem na zieleń, położone przy ul. Piskorskiej 5 na II Rubinkowie. Mieszkanie umeblowane: - sypialnia: duża szafa w zabudowie, łóżko małżeńskie z materacem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł37 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie przy centrum handlowym Plaza na ul. Broniewskiego o powierzchni 37,10m2. Z uwagi na bliskość umk idealny dla studentów. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem usytuowanego w domu na Osowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 32m2 gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na osiedlu Rąbin przy ulicy Wojska Polskiego 45 w Inowrocław w cenie 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 38 m | ul. Grunwaldzka | dostępne od zaraz Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł51 m² 38,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urządzonego mieszkania w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowanym przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu! Mieszkanie jest po generalnym remoncie, dostępne na wynajem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł36 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, umeblowane, wyposażone, na strobanda! Polecam dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Jar na ul. Strobanda o o powierzchni 36,43m2 w niezwykle atrakcyjnym miejscu, w sąsiedztwie lasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m2 usytuowane na 2 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Okrężnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 660 zł48 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem! Przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone na 4. piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie jest jasne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł39 m² 51,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Szukasz komfortowego mieszkania w pełni umeblowanego, z miejscem postojowym w garażu podziemnym na nowoczesnym osiedlu ? Koniecznie zainteresuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł19 m² 96,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjne mieszkanie na wynajem w wyremontowanej kamienicy przy ul. Gdańskiej. Wszystko co znajduje się w mieszkaniu jest nowe i pięknie skomponowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 700 zł51 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na szóstym piętrze z balkonem, ładny widok na miasto.