dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Klucze w biurze! Wymagany najem okazjonalny u Notariusza. Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia środkowe, dwustronne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łazienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 zł47 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu kawalerki na trouńskiej Starówce. Lokal położony jest na podwyższonym parterze, w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł55 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie na toruńskiej starówce! balkon Z widokiem na wisłę! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu dwupokojowego mieszkania na toruńskiej Starówce. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

28 m , kawalerka po remoncie, wolna od zaraz Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu z windą, bardzo ciepłe, jasne, ciche, zadbane, składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Chrobrego. Do wynajęcia kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Mokre, oddalone 12 minut spacerem do Starego Miasta i 4 km do umk. :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł49 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie na Słonecznych Tarasach, 5 minut spacerem do Starego Miasta. : gdzie : Jedno z najlepszych miejsc w Toruniu. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą! Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania na popularnym osiedlu Jar, położone w bloku z cegły z 2021 roku. Nieruchomość o powierzchni 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Przedstawiam ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania na popularnym osiedlu Jar, położone w bloku z cegły z 2021 roku. Nieruchomość o powierzchni 56m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 59m2, wolna od zaraz Mieszkanie znajduje się na paterze w bloku z windą, bardzo ciepłe, jasne, ciche, zadbane, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł68 m² 23,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na bydgoskim przedmieściu. Lokalizacja: ul. Krasińskiego Struktura: 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój Powierzchnia: 67,7m2 Koszt najmu: 1.600zł + 740zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 250 zł44 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia umeblowane i wyposażone w sprzęty agd mieszkanie o pow. 44 m2, przy ul. Jodłowej, we Włocławku. W skład lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę do wynajęcia na 2 piętrze w kamienicy na Jachcicach. Nieruchomość składa się z : - pokój 19 m2 - kuchnia 10 m2 - łazienka 5 m2 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Blok; cegła; 1 piętro; miejsce parkingowe; osiedle zamknięte, strzeżone. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Przedstawiam ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania na zamkniętym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Po remoncie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 na os. Koniuchy Mieszkanie usytuowane jest na 4-ostatnim piętrze w bloku, jest bardzo ciepłe, ciche oraz dobrze nasłonecznione. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe (50m 2 ) położone na trzecim piętrze, w bloku z cegły w Dzielnicy Muzycznej + miejsce postojowe. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, a także bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras -w kształcie litery L, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wyjątkowo wysokim standardzie do wynajęcia Miejsce parkingowe w cenie Lokalizacja: fałata 94 Powierzchnia: 44m2 2 pokoje z aneksem kuchennym 4 piętro z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darłowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w kameralnym budynku przy ulicy Darłowskiej. Świetna lokalizacja z przestrzenią przed oknami zadowoli najbardziej wymagającego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł61 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w nowym budownictwie na Szwederowie, w pobliżu galerii Zielone Arkady dostępne od połowy kwietnia Pomieszczenia: 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja -centrum ul.Legionów Wynajmę od zaraz mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi , znajdujące się na 3 piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie dwustronne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galla Anonima

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - 3 pokoje Fordon. Oferuję na wynajem gotowe mieszkanie 65m2, 3 pokoje, wc i łazienka osobno, spora kuchnia, balkon. Mieszkanie na IV piętrze z łagodnym podejściem :), mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość wynajęcia mieszkania usytuowanego na I piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Kapuściskach przy ulicy Generalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł18 m² 60,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka (18,2m2) na drugim piętrze w kamienicy w pobliżu dworca pkp. Kawalerka przy ul. Warszawskiej to idealne mieszkanie dla studenta, pary lub osoby pracującej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł75 m² 25,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z osobnym wejściem od ogrodu z południowej strony. Kompletna cisza, widok na Wisłę, ogród 300 m . Wejście przez duży przedpokój 13 m , pokój 22 m , pokój 12m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze Dostępne od 01.04.2022 r.! Komfortowe mieszkanie dwupokojowe (35m2) z dużym balkonem położone na drugim piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł49 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą najmu mieszkania na ul. Głowackiego na 2 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie o powierzchni 48,7 m2 składa się z: salonu - 14m2 sypialni - 10m2 sypialni - 7,5 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie dla wymagającego najemcy:) Mieszkanie o powierzchni 33 m2 - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc i przedpokój, położone na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł39 m² 28,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Matejki 65. Na powierzchnie 39,20 m2 składają się 2 oddzielne pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Atuty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy o powierzchni 31m2 przy ul. Strzałowej (os. Sosnowy Las ). Do dyspozycji Najemcy: salon z aneksem kuchennym z nową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, RYBAKI

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz niepowtarzalnego mieszkania z dobrą komunikacją, a do tego obok parku? Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na ostatnim piętrze dwupiętrowego budynku na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mobilne Biuro nieruchomości oferuje na wynajem kawalerkę w Śródmieściu. Nieruchomość o powierzchni około 31-metrów składa się z pokoju z otwartą kuchnią, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł48 m² 31,55 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 50m 2 , posiada w swoim składzie: pokój dzienny z dużym balkonem sypialnia (lub gabinet do pracy) kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na najlepszym 1 piętrze bloku z cegły z 2000 roku na Koniuchach przy ul.Jana Mohna. Mieszkanie 47m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości oferuje apartament na wynajem w Bydgoszczy przy ulicy Grodzkiej 6/mostowej 7. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka kroków od Bydgoskiej Starówki, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 32m2 z centralnym ogrzewaniem w kamienicy wolnostojącej dla osób o poważnym statucie tożsamości. Telefon do kontaktu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy o powierzchni 39m2 przy ul. Żółkiewskiego (os. Piernikowe). Do dyspozycji Najemcy: salon z aneksem kuchennym z zabudową meblową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł63 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 kwietnia - 3 pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na parterze - osiedle Na Skarpie. Na powierzchnię 63 m2 składa się: - salon z wyjściem na balkon typu loggia - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Włocławka z miejscem parkingowym na terenie zamkniętym. W cenie wszystkie media poza prądem. Dostęp do internetu i telewizji satelitarnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 zł74 m² 30,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m 2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopackich

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Konopackich 6 na Jakubskim Przedmieściu. Blok z cegły wybudowany w 1987 roku, mieszkanie położone na pierwszym piętrze, środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania wynajem

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij