dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

678 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zarezerwowane do 06 czerwca. Mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze bloku przy / ul. M.C Skłodowskiej w Bydgoszczy , naprzeciw szpitala dr Jurasza w atrakcyjnej cenie. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł70 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam czteropokojowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu o powierzchni 70,5m2. Lokal usytuowany jest w bardzo zadbanej, ogrodzonej kamienicy na pierwszym piętrze! Składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł26 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Świetna propozycja kawalerki na wynajem. Zachęcam do wynajęcia kawalerki na drugim piętrze w bloku przy ulicy Kraszewskiego. Polecam tę ofertę z uwagi na : Mieszkanie wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 lipca 2-pokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie z l oggią , położone w 4-piętrowym bloku przy ul. Szarych Szeregów - osiedle "na Skarpie". Na powierzchnię 49 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł26 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko u Nas mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie! Blok oddany w 2012 roku. Mieszkanie wolne od zaraz! 5 min. do Starówki, teren ogrodzony, w pełni wyposażone. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 zł74 m² 30,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o pow. 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna architektura wnętrz budynku przeplata się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka o powierzchni 15 m2, znajdująca się na parterze kamienicy, bardzo blisko Centrum. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł57 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania w nowym budownictwie? Doceniasz uroki Bydgoskiego Przedmieścia? Interesuje Cię najem długoterminowy od przyjaznego właściciela? Zatrzymaj się na chwilę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo gustowny 3 pokojowy pokojowy Apartament o pow. 64 m2 o podwyższonym standardzie. W pełni umeblowany i wyposażony z dużym słonecznym tarasem, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stefana Batorego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w budynku jednorodzinnym, usytuowane na parterze. Częściowo umeblowane. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Łazienka z kabina prysznicową. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Luksusowy dwupoziomowy apartament Osiedle zamknięte Garaż + stanowisko postojowe przed garażem Podłogi marmurowe podgrzewane Wysokiej jakości zabudowy z pełnego drewna egzotycznego Klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie,w nowo powstałym apartamentowcu na Osiedlu paryskim w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z : 2 sypialni salonu z aneksem kuchennym łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna architektura wnętrz budynku przeplata się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Novator Nieruchomości poleca Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 65 m2 na Osowej Górze 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze, w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie sufitów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł72 m² 20,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz przestronne 4-pokojowe mieszkanie, położone wśród zieleni, przy ul. Niesiołowskiego na II Rubinkowie. Na powierzchnię lokalu składa się: - salon 23,7 m2 - sypialnia 11,6 m2 - mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Derdowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu o powierzchni 40m2. Mieszkanie usytuowane jest w bloku z cegły wybudowanym w 1992 roku na trzecim piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka na Górzyskowie. Mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na parterze bloku znajdującego się na terenie zamkniętym, składa się pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z dużego pokoju (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość wynajęcia mieszkania usytuowanego na I piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Kapuściskach przy ulicy Generalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 zł74 m² 30,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m 2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna i przestronna kawalerka blisko Centrum. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki w kaflach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu trzypokojowego mieszkania 68m2 na Stawkach. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze w bloku z 2008r. Zalety: - duży, słoneczny salon, - osobna, wygodna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligi Polskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 czerwca dwupokojowe mieszkanie 36 m2 położone przy ul. Ligi Polskiej na Skarpie. Mieszkanie znajduje się n 2 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię Lokalu składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentacjię mieszkania na wynajem w bloku na osiedlu Stara Cegielnia w Aleksandrowie Kujawskim. Do wynajecia od 11 czerwca. Możliwość oglądania od 11 czerwca. Nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł40 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 39,75 m2 położone na pierwszym piętrze oddanej w 2022 roku inwestycji na Osiedlu Czyżkówko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry ;) Prezentuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie (48 m2, II piętro z IV) położone przy ul. Rusa na os. Chełmińskie Przedmieście w Toruniu. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 590 zł100 m² 25,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 101m2 położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku w dzielnicy Górzyskowo. Istnieje możliwość całkowitego wyposażenia mieszkania lub jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania w małym bloku na 2 piętrze w malowniczej okolicy na Wrzosach. Zalety: - 3 osobne pokoje, - balkon, - widok z okien na las, - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość usytuowana w centrum miasta. Nowe budownictwo 2005 rok - teren zamknięty! Oferowane mieszkanie mieści się na 2 piętrze budynku. Środkowe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 250 zł39 m² 32,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze! wymagany najem okazjonalny U notariusza. Mieszkanie dostępne od zaraz! Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 39,02 m2 usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka po remoncie - cały sprzęt i wyposażenie nowe:) Mieszkanie położone w domu wielorodzinnym przy ul. Kraszewskiego blisko centrum. Atuty: - mieszkanie umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł42 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Winnica. Na powierzchnię 42,50 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 pokoi (20m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sępia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 890 zł72 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Usytuowanie: osowa Góra, ul. Sępia 12/m 2a- bursztynowa rezydencja rok budowy: 2014/2015 Piękny apartament z widokiem na las, graniczący z lasem. W mieszkaniu taras i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ścieżka Szkolna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

"Najem Okazjonalny" Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie (ul. Ścieżka Szkolna), z widokiem na Wisłę, składające się z 3 rozkładowych pokoi (16m/16/10), aneksu kuchennego, dużego balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Makler nieruchomości poleca! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 39m2 na pierwszym piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z dwóch pokoi ,osobnej kuchni ,łazienki z wc.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku z 2001 roku na bydgoskim Górzyskowie. To w pełni wyposażone, przytulne lokum, emanujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł49 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Gagarina na 1 piętrze Na powierzchnię 49m2 składają się: -salon -2 pokoje -łazienka -kuchnia -przedpokój W okolicy znajdują się: -Sklepy spożywcze (aldi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na wynajem mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 61 m kw usytuowany jest na 2 piętrze w wieżowcu. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Makler poleca mieszkanie w apartamentowcu na parterze z ogródkiem o powierzchni 30m2. Lokal o powierzchni 44,40m.- składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na os,Nowym.36m.blisko Solanki,delikatesy centrum,szkoła ,przedszkole.Opłaty 1100zł/mc + czynsz 370zł +opłaty licznikowe(raz na 2miesiące).Najem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij