dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

678 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecamy do wynajęcia mieszkanie na ul. Dworcowej ( blisko pkp ). Lokal znajduję na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie wyremontowane, gotowe do wprowadzenie, umeblowane. Koszt najmy to 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie,83 m2 pięć pokoi, dwa balkony w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Torunia Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Końcowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł69 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie 69 m2 drugie piętro doskonała lokalizacja na Chełmińskim Przedmieściu! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solankowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymagany najem okazjonalny u Notariusza! Przytulne, bezczynszowe mieszkanie usytuowane w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy o wysokim standardzie, położonej przy ulicy Solankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem: krasińskiego 42 , 1 piętro z windą, z miejscem postojowym budynek ogrodzony, nowoczesny, dwa niezależne pokoje- z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

900 zł32 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klucze W biurze! wymagany najem okazjonalny U notariusza. Mieszkanie wolne od 01.09.2022r. Prestige Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 32,04 m2 usytuowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca komfortowe mieszkanie na osiedlu Paryskim przy ulicy Pestalozziego. Centralna lokalizacja osiedla zapewnia doskonałą komunikację - zarówno samochodem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ta oferta skierowana jest dla singla lub pary! Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na wynajem osiedle Osowa Góra! Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł37 m² 30,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, rubinkowo, 36.60 m2, Kawalerka, X piętro, Winda, Loggia, Wieżowiec Mieszkanie składa się z: - pokoju, - osobnej kuchni, - łazienki z WC, - przedpokoju. Wyposażenie: - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem okazjonalny. Kawalerka na parterze od strony podwórza. Kamienica po kapitalnym remoncie. Teren ogrodzony z przypisanym miejscem parkingowym. Wyposażenie stanowią nowe meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 minuty od Rektoratu umk Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 40m2 w Toruniu przy ul. Gagarina. Lokal mieszkalny znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia polecamy kawalerkę 35m2 w ścisłym Centrum Bydgoszczy- ul.Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się w budynku stylizowanym na kamienicę i wybudowanym w 2006 roku, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 3 pokoje - 49 m2 - Mokre - Toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego, częściowo umeblowanego i wyposażonego mieszkania w Toruniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie w wysokim standardzie. Salon z aneksem kuchennym 26 m2, sypialnia 12 m2, łazienka 5 m2. W salonie rozkładana kanapa. W sypialni duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł40 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajmu dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowaną na bydgoskim Szwederowie przy ulicy Leszczyńskiego 53. Dzielnica ta posiada dobrze rozwinięte zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta do wynajęcia komfortowego mieszkania na osiedlu Rubinkowo I. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 39m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nenufarów

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł62 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: krótko: mieszkanie w samym sercu dzielnicy Stawki zaledwie 5-8 minut na Starówkę w prestiżowym apartamentowcu na zamkniętym monitorowanym osiedlu. Wokół mnóstwo terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świetne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu przy ulicy Jackowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/16m), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Serdecznie, posiadamy do wynajęcia mieszkanie o pow. 53 m2 na ogrodzonym osiedlu na Górzyskowie przy ul. Strzeleckiej. Opałata za wynajem: 2.200 zł Czynsz: 550 zł Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Teren ogrodzony, miejsca postojowe naziemne na terenie ogrodzonym tylko dla mieszkańców, blok z 2021 roku, nowe mieszkanie urządzone pod klucz Tylko u Nas! Wolne od października Oferta wynajmu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł38 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, chełmińskie Przedmieście, ul Popiela. :Dla kogo: w mieszkaniu dobrze poczuje się singiel lub para, student, ale też osoba pracująca. :Gdzie: mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł49 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią - do każdego pomieszczenia osobne wejście. Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane - sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowana kawalerka w Toruniu Powierzchnia: 25m2 Lokalizacja: ul. Wojska Polskiego Koszt najmu: 1.500zł + 260zł opłaty eksploatacyjne Kaucja: 1.500zł Najem okazjonalny Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł53 m² 26,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz w niskim 4 piętrowym bloku na Bydgoskim Przedmieściu. Idealna lokalizacja, blisko umk, dobry dojazd do centrum miasta. Zalety mieszkania: - 2 oddzielne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie na osiedlu Zazamcze, we Włocławku. Nieruchomość dwustronna, rozkładowa, o powierzchni 48 m2 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 40m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł41 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ul. Długa 23d, chełmińskie Przedmieście. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku wybudowanego z cegły. Na 40,70m składa się: salon (kanapa rozkładana, szafka rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł37 m² 45,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz dla siebie miejsca z funkcjonalnym wnętrzem, zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Matejki na Osiedlu Młodych. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Pakość,kujawsko-pomorskie

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajecie 2-pokojowe mieszkanie w centrum Pakości. Łazienka wyposażona w wannę, zlew oraz wc. Kuchnia umeblowania. Pokoje do własnej aranżacji. Ogrzewanie piecem gazowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość prezentacji od 7 września Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Gagarina - osiedle Umiwersyteckie. Na powierzchnię 40 m2 składaja się: - dwa pokoje z osobnym wejściem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla studentów i osób pracujących. Do wynajęcia trzy pokoje 16, 11, 10 mkw. w trzypokojowym mieszkaniu. Lokal położony na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętojańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, po remoncie zakończonym 6.09. 2022', o powierzchni 59 m2 położone na pierwszym piętrze budynku z 2010 roku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

900 zł28 m² 32,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prestige Nieruchomości prezentuje bezczynszowy lokal mieszkalny o pow. 28,07 m2 usytuowany na komfortowej kondygnacji - parterze kamienicy. Lokal składa się z dwóch, przejściowych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł51 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Osowa Góra do wynajęcia! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2, użytkowej 51 m2. Blok wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - Jar - wynajem - nowe mieszkanie , świeżo po remoncie. Wszystko nowe, umeblowane. W kuchni - zmywarka, lodówka , piekarnik, płyta indukcyjna. Mieszkanie dostępne do wynajmu od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę kawalerki na wynajem o powierzchni 34 m2 w bloku z cegły, w doskonałej lokalizacji (bydgoskie Przedmieście). W okolicy rektorat i biblioteka główna umk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frelichowskiego

Chełmża,kujawsko-pomorskie

1 700 zł49 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme 2 pokojowe mieszkanie W chełmży ul frelichowskiego Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z dużym balkonem typu loggia. Lokal przeszedł remont około 6 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł50 m² 42,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Fałata - osiedle Uniwersyteckie. Atuty: - mieszkanie umeblowane - 3 oddzielne pokoje z osobną kuchnią - ogrzewanie miejskie - balkon - drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł66 m² 28,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nietuzinkowe, przytulne mieszkanie z antresolą i garderobą. Teren ogrodzony z licznymi miejscami parkingowymi. Otwarta kuchnia połączona z jadalnią i na tym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Koszt prowizji dla biura ponosi właściciel nieruchomości. Lokal.