dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Herberta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia kawalerkę na Szwederowie. Lokal znajduję się na 4 piętrze w bloku, ul. Herberta. W skład mieszkania wchodzi pokój ok 16 m2, oddzielna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł60 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu przy ulicy Karpackiej 56. *Składa się z salonu, osobnej kuchni, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy apartament w totalnie odrestaurowanej kamienicy na Bielawach. Usytuowany na 2gim piętrze składa się z livingroomu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł40 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Gagarina, naprzeciw kampusu umk. Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia z jadalnią, salon z wejściem do sypialini, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Ciechocinka Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow. 49m 2 położone w ścisłym centrum Ciechocinka usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem świetne dwupokojowe mieszkanie (48m2) w super lokalizacji! Lokum idealne na potrzeby studenta, pracującego singla lub pary ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł32 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajęcia 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Kwiatowej na Wrzosach. Mieszkanie położone jest na parterze domu jednorodzinnego z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solankowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

900 zł68 m² 13,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Ul. Solankowa 22 Inowrocław w kamienicy - piętro 3 , 68 m2. Składa się z dwóch pokoi , aneksu kuchennego , przedpokoju i łazienki 9 nie posiada (nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas - w Copernicus Nieruchomości Do wynajęcia przestronne mieszkanie na poszukiwanym przez wielu ludzi - osiedlu Panorama - monitorowanym przez stróża 24h na dobę. Klimatyczne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia 49 m kw. Kuchnia połączona z małym pokojem i przedpokojem. Duży pokój 19 m kw. Duża loggia. I piętro. Cegła. Budynek wybudowany w 2005 roku , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł59 m² 37,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe w pełni umeblowane mieszkanie trzy pokoje 58 m2 z balkonem na osiedlu zamkniętym! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jana III Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 190 zł21 m² 56,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna propozycja dla studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, uniwersytetu wsb Merito, akademii Jagiellońskiej lub osób pracujących w Centrum Torunia Osiedle "słoneczne Tarasy" to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Magiczne mieszkanie w pięknej dzielnicy muzycznej! Jeżeli szukasz przytulnego oraz znakomicie usytuowanego mieszkania w centrum to lepiej trafić nie można! Pięknie wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesność W połączeniu Z elegancją I komfortem na wynajem. . 3 pokojowy apartament umeblowany i wykończony w najmniejszym detalu! Zapraszam na toruńskie lewobrzeże. Tu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ugory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane i ładnie urządzone mieszkanie na Szwederowie, przy ulicy Ugory. Położone na pierwszym piętrze budynku po kompleksowej renowacji. __ Świetna lokalizacja - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Westerplatte

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie dla osób pracujących Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte 7. mieszkanie po remoncie. W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł37 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania * 2 pokoje * 37 m2 * Toruń centrom * ul. Waryńskiego * czynsz 1850 zł * czynsz administracyjny 420 zł * Kaucja zwrotna 2500 zł * najem okazjonalny * bez zwierząt * dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 zł25 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferta kawalerki na wynajem - 25 m2 - 1250 zł/mc plus czynsz 350 zł i prąd wg zużycia Cechy mieszkania: - mieszkanie jest odświeżone i zadbane, (pomalowane ściany, wycyklinowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł42 m² 38,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie położone na szóstym piętrze nowego budynku przy ulicy Słowackiego 110. Mieszkanie w pełni umeblowane, dwupokojowe, z dużym balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu w bliskiej odległości od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i pięknej toruńskiej Starówki? Chciałbyś/chciałabyś mieszkać w zupełnie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł45 m² 36,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie - wszystko nowe, nieużywane! wyżyny-ul.OGRODY 7! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, ustawnego mieszkania na wynajem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubelska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 190 zł25 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy przy ul. Lubelskiej 29, centrum Bydgoszczy *powierzchnia 25 m2 *ogrzewanie centralne *komórka lokatorska w cenie najmu Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł34 m² 55,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego mieszkania 1 pokojowego typu studio o powierzchni 33,94m2 w Dzielnicy Muzycznej przy ulicy Chodkiewicza 19 Dzielnica Muzyczna Bydgoszczy jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo po remoncie, wygodne 3-pokojowe mieszkanie z loggią znajdujące się na trzecim piętrze w bloku z 2006 roku, w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 900 zł61 m² 47,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Słoneczne Tarasy, przy ul. Podchorążych. Na powierzchnię lokalu składa się: - salon z aneksem kuchennym - dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę z balkonem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu blisko centrum. Atuty: - lokal w pełni umeblowany - w wyposażeniu m.in. TV, duża lodówka z zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł49 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 1 pokojowy apartament- 5 minut do Deptaka i Fontanny Grzybek na okres 1-2 lata Oferujemy do wynajęcia nowe, komfortowe i w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 36 m2 - 1 piętro - 2 pokoje - osiedle zamknięte - miejsca postojowe - 1500 zł/mc plus opłaty administracyjne i prąd, kaucja zwrotna 2000 zł, umowa najmu okazjonalnego. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej na 1 piętrze w bloku z cegły, na terenie ogrodzonym na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.Krasińskiego. Kawalerka 38m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy dwupokojowy apartament z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Aura towers Do wynajęcia przytulne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 050 zł39 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla biura. Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie (ul. Gagarina) składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukiennicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł101 m² 22,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania z pięknym tarasem mieszczącego się w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sercu toruńskiej starówki. Jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne i ciche mieszkanie na wynajem w dogodnej lokalizacji - Blonie W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska. Okolica bardzo zielona. W lokalu znajdziemy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chełmińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 030 zł25 m² 41,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Chełmińskiej 20. *Nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane. *Kamienica po remoncie elewacji i klatek. *II pietro, 25,12m2. *Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler Poleca Do wynajęcia mieszkanie na Wyżynach w nowym budownictwie z 2006 roku ulica Ogrody.Lokalizacja idealna komunikacja miejska, sklepy, przedszkola, szkoły, markety, sklepy osiedlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł56 m² 33,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 56,5 mkw składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Trzypokojowe, przestrzenne mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 53m2 plus balkon. Układ Szczeciński. Ulica Bohaterów Kragujewca 7 na bydgoskich Wyżynach. Czwarte piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy, centrum Bydgoszczy przy Matejki 4. *Powierzchnia 20 m2. *Ogrzewanie centralne. *Blisko bsw,co. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa narożna, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie (cegła) składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest umeblowane.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij