dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrium Park to nowoczesny Apartamentowiec. Ul. Gajowa 82 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2 obejmuje : - salon z aneksem kuchennym, balkon - sypialnię, - łazienkę z wc - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki na Osiedlu Bielawy ul. Poniatowskiego. W pobliżu znajduje się uczelnia ukw, szpital, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne mieszkanie poddaszowe o pow.90m2,składające się z 2 pokoi,aneksu kuchennego oraz łazienki.Makler poleca. Mieszkanie położone jest w pięknie odnowionej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł32 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Bartkiewiczówny. Idealne dla singla, pary lub studenta! Nieruchomość o powierzchni około 32 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlanych

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 39 m2 do wynajęcia na starym Lotnisku. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze i składa się z dwóch pokoi, funkcjonalnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie. *Nowe budownictwo. *Parter, duży balkon, winda, 25,72 m2. *Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu kameralnego, 2 pokojowego mieszkania w nowym apartamentowcu - inwestycji Park nad Kanałem - położonym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł47 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie dla osób pracujących Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w bloku przy ul. Skłodowskiej 56. Możliwość parkowania przed blokiem (pilot) Standard do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Świecie,kujawsko-pomorskie

1 800 zł121 m² 14,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie w Świeciu ul. Polna. Lokal mieszkaniowy położone na dwóch kondygnacjach (parter i piętro). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł38 m² 36,65 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum miasta, zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Gałczyńskiego na Osiedlu Młodych. Na powierzchnię Lokalu skłądają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 570 zł37 m² 42,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gałczyńskiego 42, niedaleko Starówki. *Mieści się na trzecim piętrze niewielkiej zrewitalizowanej kamienicy. *Bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok z cegły z windą, zlokalizowany na przeciwko oś.Sztuk Pięknych, istnieje opcja wynajęcia m.postojowego, bardzo dobry dojazd na UMK i Starówkę, dobre połączenie do galerii Plaza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 390 zł37 m² 37,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na osiedlu Mokre, ul. Chrobrego, w środku osiedla. Czynsz najmu 1390 zł + czynsz administracyjny 600 zł. Cechy mieszkania: - 2 odświeżone pokoje (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Focha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Umeblowana i wyposażona kawalerka w rewelacyjnej lokalizacji w sąsiedztwie ulicy Focha, wyspy Młyńskiej i Opery Nova. Ma ok. 25 m2 powierzchni i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł69 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania w Toruniu - dzielnica Koniuchy - przy ul. Harcerskiej. Lokalizacja dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz apartamentu, który zapewni Ci wysoki komfort oraz relaks po pracy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na parterze w Ciechocinku dostępne od zaraz Do wynajęcia na dłuższy okres czasu kawalerka o pow. 28 m 2 , z oddzielną jasną kuchnią, usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości 3 Parts Partner Home ma przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Lokalizacja: lokal znajduje się na wysokim parterze przy ul. Bartkiewiczówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł50 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości rezerwacja! na wynajem atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Nowym Fordonie. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego , czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solankowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 460 zł43 m² 57,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem przepiękny, komfortowy, dwu pokojowy apartament o powierzchni 42,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołębiewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł44 m² 47,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie; w bloku z 2017 r. z dużym ogródkiem, zlokalizowane na os. Pod Skarpą w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 44,07 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie w bloku z cegły przy ulicy Bartkiewiczówny w Toruniu. Do mieszkania przynależy duży taras, na którym przyszły najemca ma możliwość wypoczęcia podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł56 m² 35,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cegła, niski blok, parking, blisko Bumaru, dobre połączenie na Starówkę i umk Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie do wynajęcia od 1 stycznia 2024 roku. Super przestronny i komfortowy apartament 4 pokojowy 90 m2 jest usytuowany na 2 piętrze w bloku z 2009 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł55 m² 28,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca na wynajem trzypokojowe mieszkanie na bydgoskim szwederowie. W skład mieszkania wchodzi: -salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażona kuchnia) -sypialnia -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Pory Roku

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł36 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - umeblowane 2 pokoje z aneksem kuchennym - ogromny taras Powierzchnia: 36,29m2 Lokalizacja: toruń, stawki, ul. Cztery Pory Roku Przynależne: komórka lokatorska Ogromny taras Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł37 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości dwa pokoje Z tarasem. Osiedle arstyczne Wymagany najem okazjonalny. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na Jakubskim Przedmieściu przy ul.Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 190 zł49 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 49m2, znajdujące się na pierwszym piętrze, w nowo wybudowanym bloku na ulicy 4 Pory Roku. Mieszkanie jest świeżo wykończone i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł34 m² 43,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***** wynajęte ***** przestronna, umeblowana kawalerka - Ul. Wybickiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą 34-metrowej kawalerki w bloku na parterze - okolice Bumaru i Galerii Wnętrz amc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł45 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Leśnym - tylko W premium. Mieszkanie w bardzo wygodnym układzie dwóch pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Śląskiej 4. *Kamienica w centrum miasta. *I piętro, 22 m2 *ogrzewanie centralne. *Świetna komunikacja miejska. *Bliska odległość wsb oraz Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze kameralnego bloku przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża 35, w pobliżu Starówki. *Teren zamknięty. *Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się na terenie strzeżonym w Kompleksie Arkada- park przy ul. Toruńskiej 45 D. *Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, kąciku jadalnianego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Funkcjonalnie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w sąsiedztwie ulicy Focha, wyspy Młyńskiej i Opery Nova. Ma ok. 40 m2 powierzchni, 2 pokoje i mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Basia tel. Prestige Nieruchomości Oferta Wynajmu Mieszkania ? Lokalizacja: bydgoszcz, bartodzieje ? Opis Mieszkania: powierzchnia: 38 metrów kwadratowych. Mieszkanie znajduje się w charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł29 m² 59,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na nowym osiedlu z miejscem postojowym w wysokim standardzie? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania (kawalerki) zlokalizowanej na najlepszym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 3 piętrze apartamentowca z windą w samym centrum Torunia. Genialna lokalizacja, 5 minut od toruńskiej starówki. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 54m2 Toruń Strobanda, wyposażone Wynajmę 54 metrowe mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, dużym balkonem oraz miejscem parkingowym (garaż podziemny) na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł66 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu. Położone w bloku na 4 piętrze. Na powierzchnię 66,5 mkw składają się 3 oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze apartamentowca z windą w samym centrum Torunia. Genialna lokalizacja, 5 minut od toruńskiej starówki. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąkolowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości - zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania w tzw. układzie szczecińskim, o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij