dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 797 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 797 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł57 m² 6 514,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Blok; cegła; blisko centrum, mokre, inwestycja pod wynajem Na sprzedaż ofertujemy trzypokojowe mieszkanie w bloku Z cegły położone na Mokrem. Mieszkanie o powierzchni 56,80m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

555 000 zł47 m² 11 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję kupno komfortowego mieszkania na Jarze. Mieszkanie nowocześnie wykończone w pełni wyposażone z meblami. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł55 m² 11 729,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę apartamentu w nowej inwestycji oasis zlokalizowanej w Niemczu obok Bydgoszczy. Lokalizacja i architektura tego osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł31 m² 10 640,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze apartamentowca z 2018 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie składające się z trzech pokoi w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Byszewo,kujawsko-pomorskie

69 000 zł66 m² 1 042,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu. Przedmiotem sprzedaży jest lokal o łącznej powierzchni nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł29 m² 6 204,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Dzień Dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na sprzedaż w świetnej lokalizacji niedaleko ważnych miejsc w naszym mieście: ø Dworzec pkp 3 min Ø Szkoła Podstawowa 2 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

583 900 zł70 m² 8 341,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł50 m² 9 472,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam Państwu przestronne mieszkanie na trzecim piętrze niskiego bloku, zlokalizowane na Bielanach, na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie: - powierzchnia 49,5m2, - salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 922 zł79 m² 8 009,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 700 zł80 m² 6 759,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

587 033 zł73 m² 8 005,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w bloku na Osiedlu Leśnym. Pomieszczenia: 51,5 m 2 - przestronny salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 000 zł76 m² 7 355,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić bardzo ładne mieszkanie (w cegle) składające się z 4 rozkładowych pokoi (17m/14m/11m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

689 000 zł151 m² 4 556,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 151m2, z dwoma tarasami, położonego w nowoczesnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł67 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ładnym widokiem usytuowane na szóstym pietrze w wieżowcu przy ulicy Kochanowskiego. Trzypokojowe umeblowane z loggią, z dostępnym parkingiem, wolne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł56 m² 6 828,83 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bartodziejach o powierzchni 55,40m składa się z salonu, dwóch sypialni,łazienki,wc i przedpokoju.Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

506 414 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł41 m² 8 761 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Zawisza, ul. Zaświat w stanie deweloperskim. Inwestycja gotowa do odbioru. 0% prowizji, 0% pcc. Mieszkanie można kupić w programie "bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł41 m² 8 761 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł39 m² 6 209,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości prestige Pragnę zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Okolu. Mieszkanie znajduje się na parterze w oficynie wyremontowanej w 2017 kamienicy zbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

301 576 zł34 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34,27m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu położonym na Osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

591 910 zł54 m² 10 937 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,16m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

558 000 zł47 m² 11 948,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł42 m² 7 048,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja poleca na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wiosny Ludów w 4 piętrowym bloku, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

664 000 zł62 m² 10 765,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją (61,76m2) na Osiedlu Piernikowym (ul.Szosa Lubicka 15). W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym (pomieszczenie klimatyzowane):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 122 zł56 m² 8 820,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,20m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

617 611 zł75 m² 8 210,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53mkw. położone na 6 piętrze w bloku po termomodernizacji na osiedlu Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł42 m² 7 831,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w poszukiwanej okolicy, dostępne od zaraz. Szczególnie przypadnie do gustu młodej parze, bądź rodzinie z dzieckiem jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł31 m² 6 156,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z ogródkiem na Osiedlu Wilczak. Pomieszczenia: 30,70 m 2 - salon, - kuchnia, - łazienka razem z wc, - ogródek - przynależny, prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

665 000 zł66 m² 10 124,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na spokojnym osiedlu przy ul. Poznańskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie ma powierzchnię 65.68 m , posiada również balkon, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży mieszkania * Toruń Stawki * 3 pokoje * 52,5 m2 * wysoki parter * niski czynsz 540 zł * 2014 r. Cechy oferty: - funkcjonalny układ pomieszczeń salon z aneksem kuchennym i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 070 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 111 zł50 m² 10 379,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,22m2, na parterze nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 200 zł37 m² 12 708,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

532 042 zł62 m² 8 538,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

791 895 zł85 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

262 000 zł46 m² 5 758,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

- oferta dostępna tylko w naszym biurze - Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,5m2 zlokalizowane w Aleksandrowie Kujawskim. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 900 zł30 m² 7 865,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30,5 m na 5 piętrze wieżowca na Bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 30,5 m składa się z: -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij