dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 798 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł38 m² 6 824,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Podpisana umowa przedwstępna W ofercie naszego biura dwu pokojowe mieszkanie w wieżowcu na Kapuściskach, dostępne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój ok. 18 m2 - Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 000 zł76 m² 7 374,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Cztery pokoje - 75 M2 - pierwsze piętro - cegła Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 75 m2 składające się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni - bardzo dużej z oknem, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

643 900 zł55 m² 11 705,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni ok 55 m2, z garderobą, klimatyzacją oraz 10-metrowym tarasem na V - ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 711 zł75 m² 8 117,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

169 000 zł31 m² 5 402,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna, przytulna kawalerka na Osiedlu Piastowskim Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze. Prestige Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Nieruchomość o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 861,34 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 ,6m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje blisko balatonu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 152 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

280 000 zł61 m² 4 602,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 60,83 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł52 m² 11 057,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem, które spełni oczekiwania nawet wymagających klientów. Komfortowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 137 511 zł91 m² 12 472,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 238 zł40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskim szwederowie Termin realizacji: połowa 2025 roku Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze, ma 39,62 m2 powierzchni i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 720 zł48 m² 10 504,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł78 m² 8 376,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 100 zł41 m² 8 979,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł51 m² 7 295,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Powierzchnia 51,4 m2 , 3 pokoje , oddzielna kuchnia z oknem , cena 365.000 zl Główne atuty nieruchomości: bliskość szkoły/przedszkola doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł49 m² 10 489,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Świetna oferta mieszkania po remoncie na 1 piętrze z widokiem na las przy ul. Strobanda na Jarze. b lok wybudowany w 2018 roku. Mieszkanie o powierzchni 49,48 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł53 m² 10 425,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł49 m² 10 610,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania * 2 pokoje i aneks kuchenny * łazienka z wanną * 49 m2 *. 2 pokoje * balkon * 2017 r. * czynsz ok 430 zł * miejsce postojowe w hali dodatkowo płatne 30000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 601 zł38 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł67 m² 5 922,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

*****po umowie przedwstępnej**** wygodne, przestronne mieszkanie, kuchnia ze spiżarką, ustawne pokoje, loggia Rewelacyjna lokalizacja! Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym, zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

426 000 zł52 m² 8 153,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 120 zł68 m² 8 166,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

186 000 zł25 m² 7 437,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki w stanie pod klucz znajdującej się przy ulicy Królowej Jadwigi w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest w przyziemiu (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

828 900 zł87 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler poleca: wyjątkowy apartament trzypokojowy z możliwością przebudowy na 4 pokoje. Apartament w sercu Bydgoszczy, mieszczący się na 2 piętrze nowego, kameralnego budynku. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lubicz Górny - przestronne mieszkanie z balkonem na parterze. Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego rozkładowego mieszkania o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 000 zł36 m² 8 901,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż przez Sukcesja Nieruchomości! To doskonale funkcjonalnie zaaranżowane, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

492 277 zł60 m² 8 155,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jar | watzenrodego | 3 pokoje | 60,36 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania III kwartał 2025 roku. Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (17m/12m/10), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 320 zł61 m² 8 741,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

300 000 zł32 m² 9 287,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właścicielki. Mieszkanie dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia) w dzielnicy Mokre (20 minut spacerem na Stare Miasto, kilka minut komunikacją). Największa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 36m2 Poniżej znajdziesz szczegóły tej atrakcyjnej oferty: lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł49 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*** słoneczne mieszkanie ul. SZ.OKRĘŻNA, 3 ROZKŁADOWE POKOJE,48,60 M2, ODDZIELNA KUCHNIA, BALKON, IV PIĘTRO, NISKI BLOK , BLISKO UMK, PLAZA - IDEALNA INWESTYCJA *** Prezentujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 248 zł37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł35 m² 8 124,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży mieszkania * 2 pokoje lub studio * do remontu * przy umk * 3,5 piętro ostatnie * idealne na start lub jako inwestycja na wynajem * niski czynsz około 430 zł przy 2 osobach Cechy oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł61 m² 4 567,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Makler poleca! Gotowe do wprowadzenia - mieszkanie po generalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest stylowe i rzadko spotykane mieszkanie zlokalizowane przy jednej z ulic w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim. O powierzchni 44m 2 mieszczące się na parterze bloku 4 piętrowego. Mieszkanie posiada ogródek, miejsce postojowe oraz pakiet Smart Home Premium co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł60 m² 5 620,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 60 m2 położone na 1 piętrze, trzypiętrowego bloku Kapuściska Mieszkanie do remontu. Idealne dla rodziny z dziećmi. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

606 022 zł58 m² 10 532,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł56 m² 7 092,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż przestronne mieszkanie 56,2 m2 przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. - drugie piętro, - blok - 4 poziomy, - rok budowy 1990, - klatka schodowa po remoncie, - 2022.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij