dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 791 ogłoszeń

600 000 zł63,24 m² 9 487,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81 m² 6 975,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler poleca oferta sprzedaży mieszkania - szwederowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,63 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji. Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,54m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł134,45 m² 2 603,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tucholi o powierzchni 134 m . Oferuję na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł119 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Przestronne mieszkanie z klimatem w Chełmcach - 119 m w budynku dawnej szkoły Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł98 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 98 m w kamienicy, ul. Gdańska - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 235 zł41,64 m² 11 484,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z technologią Smart Home - blisko centrum i rzeki! atuty: nowoczesna inwestycja z technologią Smart Home i aplikacją mobilną ogrzewanie miejskie oraz wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

329 572 zł26,16 m² 12 598,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł80,30 m² 10 585,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z imponującą przestrzenią tarasową komfort, prestiż i funkcjonalność w jednym. Oferujemy Państwu nowoczesny, dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

173 750 zł25 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 076 502 zł100,42 m² 10 720 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Kościuszki w Świeciu (86-100). Lokal jest świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Zimowej w Toruniu, na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Zimowe Zacisze. To ceniona inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70,01 m² 5 270,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym do kapitalnego remontu w odnowionej kamienicy w centrum miasta ul. Sobieskiego 2! informacje O budyneku: kamienica wybudowana w 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 661 zł69,43 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,43 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji kwk River Tower. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

380 016 zł46,12 m² 8 239,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Poddaszowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 46,12 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,20 m² 6 725,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,20m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,01 m² 10 162,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko tutaj! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Górzyskowo | 61,01 m | parter Dobre Nieruchomości prezentują przestronne, zadbane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł98,21 m² 4 429,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-5 położone w centrum miasta na ulicy Fredry. Lokal składa się z: -4 pomieszczeń pokojowych, -oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł91,20 m² 3 563,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz przestrzeni z duszą w ścisłym centrum? Oferuję wyjątkowe, przestronne mieszkanie (91,2 m ) na 1. piętrze zadbanej kamienicy z 1900 roku. To nieruchomość, która dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 642 zł70,06 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Budynek G IV-Kwartał 2027r. Osiedle Nowe Flisy mieszkania w zielonej części Bydgoszczy. Nowe Flisy to nowoczesna i kameralna inwestycja, powstająca w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,61 m² 6 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie. znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Leśnej 14 o powierzchni 71,61m 2 W mieszkaniu znajduje się :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 667 zł90 m² 11 796,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie - jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

402 000 zł48 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentuję Wam wyjątkową i niebanalną ofertę mieszkania. Wyjątkowość zaczyna się już od miejsca - lokal znajduje się w niewielkim budynku (tylko trzy rodziny, jedno mieszkanie na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

419 800 zł46,82 m² 8 966,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 46.82 m2 Super cena! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na II piętrze, w trzypiętrowym budynku nr 5 , w klatce schodowej bez windy na Jarze przy ul. Watzenrodego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 900 zł33 m² 10 572,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru. Idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, szczegóły oferty: powierzchnia: 33,17.

Szczegóły ogłoszenia

468 990 zł63,57 m² 7 377,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z loggią - Fordon osiedle Szybowników Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej 20 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł76 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Małgorzata   Agencja Nieruchomości Prestige Zapraszam miłośników stylowych, niebanalnych mieszkań do zapoznania się z poniższą ofertą: lokal 2 poziomowy o pow. 76 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w wysokim standardzie w Brodnicy w budynku z windą sprzedam. Położone jest na trzecim piętrze 4 letniego budynku mieszkalnego na skraju kameralnego osiedla przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 463 zł53,07 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł50,52 m² 6 532,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Prestige ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przytulne, jasne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50,52 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł90,90 m² 3 509,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja - w otoczeniu Placu Wolności! Oferujemy do sprzedaży trójstronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni całkowitej 90,90m 2 a użytkowej 71,30 m 2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł140 m² 3 356,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Polecamy do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kormoranów, osowa Góra. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1996 roku. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą i 2 balkonami o łącznej pow. 62,50 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 2.