dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 600 zł39 m² 9 502,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 500 zł66 m² 8 438,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 500 zł34 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 400 zł56 m² 8 328,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł54 m² 7 104,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 37m2 i balkonem 5,4m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworzec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł29 m² 4 310 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Słoneczne Mieszkanie w Kamienicy - 29 m , 1 Piętro Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 600 zł39 m² 9 682,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 990 zł51 m² 9 391,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

602 855 zł62 m² 9 788,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną nieruchomość we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 130 zł46 m² 12 076,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł55 m² 6 588,45 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (blok) składające się z 3 pokoi (15m/10m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł34 m² 7 958,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (15m/10m), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

439 000 zł69 m² 6 332,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Nowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Nowa atrakcyjna cena! Pełna infrastruktura osiedlowa i miejska w pobliżu centrum, a jednocześnie bliskość lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 480 zł41 m² 8 908,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

386 000 zł48 m² 8 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m kw.,na poszukiwanym przez klientów osiedlu Leśnym, usytuowane na drugim piętrze bloku czteropiętrowego. Mieszkanie w 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PCK

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł58 m² 2 936,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal (pełna własność ) mieszkalny o powierzchni 57,55 m2, położony na pierwszym piętrze w kamienicy , przy ul. Pck 7 , w Grudziądzu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 000 zł56 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

254 000 zł55 m² 4 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność przedstawić Państwu jasne dwustronne mieszkanie w rewelacyjnej cenie o powierzchni 55m2 Mieszkanie o powierzchni 55m2 to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 304 zł60 m² 8 821,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł52 m² 8 618,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: bardzo ładne i zadbane mieszkanie poszukiwanej lokalizacji na Wyżynach , ul. Ogrody 19. Budynek świetnie zlokalizowany, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 600 zł68 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

434 000 zł46 m² 9 400,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Zakup zwolniony z pcc! Lokale dostępne od zaraz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stylu loftowym znajdujących się na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 180 zł47 m² 9 450,64 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

686 618 zł68 m² 10 112,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 850,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Pakiet Startowy-Twoje M4 Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,69 m 2. Mieszczące się w bloku na III piętrze. Teren wokół bardzo zadbany, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m 2 , mieszczące się na 7. piętrze w wieżowcu na os. Bartodzieje przy ul. Żmudzkiej 5. Z balkonu widok na panoramę miasta - r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 31 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny W skład mieszkania wchodzi: -pokój 18 m2, -oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł47 m² 6 768,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,54 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska ul. Boh. Westerplatte. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł42 m² 8 820,02 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokoje z niepowtarzalnym widokiem Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na toruńskim Chełmińskim Przedmieściu Mieszkanie jest jednostronne i ma powierzchnię 41,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

409 000 zł73 m² 5 611,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości properton przedstawia wyjątkowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 72,88 metra kwadratowego, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Szczegóły dotyczące nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (30m/13m/8m), aneksu kuchennego, ładnej łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Istnieje możliwość kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta sprzedaży * mieszkanie 2 pokojowe * 33m2 Cechy oferty: - 2 osobne pokoje ( w tym 1 z balkonem) - kuchnia z kuchenką gazową i piekarnikiem - mieszkanie jednostronne - wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

452 000 zł57 m² 7 935,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

493 400 zł55 m² 8 970,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

749 000 zł61 m² 12 254,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronny apartament 3 pokojowy z dużym balkonem blisko Starego Miasta. atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie toruńskiej starówki, lokal usytuowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

285 000 zł48 m² 5 900,62 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność przedstawić Państwu 48 metrowe mieszkanie w Inowrocławiu. Informacje o mieszkaniu: nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 11 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

192 000 zł30 m² 6 453,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w Solcu Kujawskim, położone w bloku, z fantastycznym widokiem na zachody słońca. Lokalizacyjny ideał - blisko jest w każdy zakątek miasta, do sklepów, do lasu na spacer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chełmno,kujawsko-pomorskie

299 000 zł82 m² 3 641 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Przedmiotem sprzedaży jest odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w centrum Chełmna. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

325 000 zł49 m² 6 659,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwustronne jasne mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 z ekspozycją okien wschód - zachód. Mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 to doskonała propozycja dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij