dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

772 511 zł66 m² 11 701,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

441 800 zł54 m² 8 242,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł83 m² 8 458,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Tylko W naszym biurze! hit - mieszkanie posiada 2 księgi wieczyste, dzięki czemu możemy wydzielić dwoma niezależne mieszkania Z dwoma łazienkami oraz dwoma balkonami. Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 900 zł49 m² 11 018,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszym biurze! Idealna oferta dla wymagających klientów, którzy marzą o własnym mieszkaniu w nowym budownictwie. Niska apartamentowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż drugie piętro trzy pokojowe 60 m2 zadbane mieszkanie dużo miejsc parkingowych przed blokiem blisko szkoła przedszkole i komunikacja miejska Zapraszam na prezentacje tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł35 m² 9 658,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Tylko W naszym biurze! makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową kawalerkę z możliwością zrobienia 2 pokoi o powierzchni 35 m2 w świetnej lokalizacji, fordon - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł42 m² 9 333,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

311 710 zł34 m² 9 141,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 122 zł37 m² 9 084,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry. Dziękuję za zainteresowanie i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Uwaga: mieszkanie z uregulowanym stanem prawnym i finansowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł37 m² 8 328,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż Lokalizacja - Toruń, oś. Na Skarpie, ul. Kosynierów Kościuszkowskich Powierzchnia - 37,1m2 Struktura - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój Powierzchnie dodatkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 910 zł60 m² 8 501 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 000 zł41 m² 8 948,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

912 600 zł79 m² 11 519,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł70 m² 11 158,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania wykończonego pod klucz ? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 800 zł32 m² 9 681,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji, 34m2, 320tys.zł To idealna oferta dla osób szukających mieszkania w centralnej lokalizacji Torunia, z łatwym dostępem do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 109 zł53 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł61 m² 6 212,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu "cudne Chmielniki" w Prądocinie. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze z częściowym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 630 zł36 m² 9 053,17 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

404 683 zł45 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł42 m² 9 572,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

846 529 zł91 m² 9 253,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 859 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 610 zł66 m² 8 556,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł55 m² 7 236,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Okrzei Prezentuję Państwu ofertę czteropokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

512 453 zł54 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

462 844 zł37 m² 12 362,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

635 200 zł75 m² 8 428,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł36 m² 7 154,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjnie sprzedam mieszkanie dwupokojowe do remontu. Mieszkanie o powierzchni 36.2m2 składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. Na podłodze znajduje się parkiet (pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

645 090 zł65 m² 9 924,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł88 m² 5 670,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 88 m2, znajdującego się na 3 piętrze kamienicy na Toruńskiej Starówce. Ze względu na lokalizację mieszkanie idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 900 zł64 m² 6 242,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 000 zł47 m² 8 080,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Uwaga! Do końca maja br. nie pobieramy prowizji od kupujących! Zapraszamy na prezentację 2 pokojowego mieszkanie położonego na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z płyty na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł73 m² 9 156,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnią od strony południowej 25m2 - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

536 850 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.