dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 791 ogłoszeń

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nowoczesnego, komfortowego mieszkania 2-pokojowego z klimatyzacją i dużym balkonem, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie parter, po remoncie, ul. Zofii Nałkowskiej 5, bydgoszcz (os. Wyżyny) Parametry mieszkania: powierzchnia: 47 m Układ: 3 rozkładowe pokoje (15 m , 9 m , 7.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł41,85 m² 10 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Na "start", lub inwestycyjnie? Mieszkania wykończonego z dbałością o każdy szczegół? Zależy Ci na mieszkaniu bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 568 zł34,67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo wygodnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na 1-wszym piętrze jednopiętrowego budynku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Czyżkówko | 0% pcc | 0%prowizji Nowoczesne budownictwo Wysoki standard Taras/balkon lub ogródek Garaż podziemny Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46,13 m² 9 213,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 46,13 m kw, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 272 zł37,84 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 260 zł56,30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu. Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,97 m² 8 098,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

mieszkanie Wyżyny | Bydgoszcz | 52m2 | 3 pokojowe | 2 piętro | Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje | 73 m | rubinkowo| idealne dla rodziny Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie na najbardziej pożądanym osiedlu. Mieszkanie łączy komfort spokojnego, zacisznego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 500 zł53,71 m² 10 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! centrum miasta- nowczesna inwestycja! Studio o powierzchni 54 m - jasna, otwarta przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 937 zł36,83 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł56,43 m² 6 893,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie (56,4m2) na 6-piętrze w budynku z windą na Bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie wymaga remontu , co daje nowemu właścicielowi możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67,86 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 67,86 m | balkon | garaż | Górzyskowo, ul. Kossaka Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać, bez konieczności przeprowadzania remontu i ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 116 zł60,86 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz najprostszego możliwego produktu inwestycyjnego, który łatwo wynająć i szybko sprzedać? M14 w inwestycji Nova Andrzeja to kompaktowa kawalerka z aneksem, idealna na pierwszą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł139,20 m² 5 021,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację - oferta dostępna tylko w biurze horyzont. Ze względu na metraż i lokalizację jest to idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania deweloperskie na sprzedaż, bydgoszcz osiedle Wyżyny Projekt mieszkaniowy w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy. Dwupiętrowy budynek składa się z tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 091 zł80,67 m² 10 289,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 80,67 m2 - na osiedlu Czyżkówko / Flisy w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł47 m² 9 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Błonie mieszkanie M4 po remoncie blok 3 piętro balkon Zapraszam na oględziny! Piękne mieszkanie, w trakcie generalnego remontu. - powierzchnia 47 m2, układ rozkładowy, - 3 piętro - 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł33,10 m² 7 552,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal na sprzedaż! Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m , dzięki czemu każdy znajdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 062 zł76,82 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja przy zakupie mieszkania wraz Z miejscem postojowym W hali garażowej - komórka lokatorska gratis Nowa, kameralna inwestycja zlokalizowana na bydgoskiej Osowej Górze. W dwupiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł65,33 m² 10 929,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie 4-pokojowe z balkonem i garderobą o łącznej powierzchni 65,33 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł60,32 m² 15 500,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dobre Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować wyjątkowe, luksusowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,55 m² 12 540,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Luksusowe mieszkanie - I piętro - Centrum Bydgoszczy - dwa balkony Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe i nowocześnie urządzone mieszkanie mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82,70 m² 13 301,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie (82,7m2) na szóstym, ostatnim piętrze z 143m2 tarasem w inwestycji Perłowa Dolina. Mieszkanie w ciekawym układzie, trzypokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

309 973 zł27,14 m² 11 421,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 35,90 m kw, usytuowane na parterze 11-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,57 m² 12 809,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam nowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kościuszki. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,57 m , zlokalizowane w nowym budynku deweloperskim przy ul. Kościuszki. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

444 399 zł36,13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,93 m² 7 809,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grudziądz osiedle Kapusta - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 54,93m2 położone na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dużą działką 649 m - Kuśnierz, gm. Jeziora Wielkie | bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46 m² 10 630,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym bloku z 2009 roku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość o powierzchni 46,05 m2 usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł82,67 m² 12 701,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 82,67 m , usytuowane w nowym bloku z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kup trzy pokoje W cenie dwóch i zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63,80 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej oferty mieszkania 3 pokojowego, o powierzchni 63,80 m2 znajdującego się na 4 piętrze (.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij