dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł63 m² 6 157,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w dzielnicy Kapuściska. Cena ofertowa: 398.000 zł. Oferta wyłącznie w Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 000 zł43 m² 7 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyżyny B 4! Tylko w biurze Olimp nieruchomości, znajdziesz mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m kw.,na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z piękna logią. Do piątego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł54 m² 8 685 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze 4 piętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie. Lokal jest po kapitalnym remoncie, na podłogach jasne panele oraz płytki w łazience i korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Umeblowane i klimatyczne mieszkanie z widokiem na Brdę - Centrum Bydgoszczy, okole Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 000 zł37 m² 8 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Świetna lokalizacja blisko targowiska z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

707 000 zł74 m² 9 507,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

715 000 zł65 m² 10 988,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

TO jest zdecydowanie najpiękniejsze mieszkanie na stawkach! Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przepięknie urządzone mieszkanie w bloku z 2019 roku wybudowanego w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 900 zł34 m² 4 408,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w Bydgoszczy. Lokal położony jest przy ul. Podwale, świetna lokalizacja. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 000 zł31 m² 8 242,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 32 m2 M-2 z balkonem z pięknym widokiem na las. Doskonała oferta dla inwestora aby zaaranżować 2 pokoje. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

191 900 zł36 m² 5 398,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Super okazja! nowa oferta W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą kawalerkę/2 pokoje z ogródkiem, o powierzchni 35,5m2 przy ul. Brzozowej na bydgoskim Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł64 m² 5 883,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą *** Tylko u Nas *** Wyjątkowa Okazja: 4-Pokojowe Mieszkanie do własnej aranżacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie Wszystko nowe. Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

233 000 zł27 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 27 m2 na Bielawach: lokal mieszkalny składa się z: - pokoju - oddzielnej kuchni z oknem, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł31 m² 8 306,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 31,3 m , położonego w wieżowcu. Mieszkanie znajduje się na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 900 zł60 m² 11 202,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-3 z dużą loggią na Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na 4 piętrze w zadbanym wieżowcu, składa się z przedpokoju, łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

624 999 zł55 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz o luksusowym apartamencie, który zachwyca od pierwszego wejrzenia? Przedstawiamy gotowy do zamieszkania, 3-pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Panorama Wiślana w Fordonie. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1967 roku. Mieszkanie jest w trakcie odświeżenia - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

293 860 zł37 m² 7 965,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej lecz w oddaleniu od innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł52 m² 8 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokoje rubinkowo! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 48,2 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Rydygiera w Toruniu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na 2- piętrze w bloku 10-piętrowym na Osiedlu zamkniętym w Centrum. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie jednopokojowe ( kawalerka ) o powierzchni 31 m kwadratowych na poszukiwanym osiedlu Wyżyny. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Koronowie o powierzchni 50m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc.Lokal usytuowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Piękne mieszkanie na os. Leśnym w Bydgoszczy - 52 m2 *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł67 m² 8 770,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w świetnej lokalizacji - blisko terenów zielonych. 3 pokoje 2 piętro blisko terenów zielonych dostępne od zaraz duża piwnica balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł40 m² 11 094,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie na Zamkniętym Osiedlu Smart na Jarze! Lokalizacja: osiedle Smart na Jarze Powierzchnia:39,57 m Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym: przestronny i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Świecie,kujawsko-pomorskie

249 000 zł39 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą położone w Świeciu Al. Jana Pawła II. Lokal mieszkaniowy położony na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł27 m² 9 813,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opis oferty: mieszkanie 27,41 m2 kawalerka. Nowe mieszkanie , w pełni umeblowane. W Centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską, układ mieszkania: mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Chełmno,kujawsko-pomorskie

239 000 zł84 m² 2 858,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położone w Chełmnie ul. Biskupia. Lokal mieszkaniowy położony na II piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m kwadratowych na parterze bloku czteropiętrowego na osiedlu Wyżyny. W skład lokalu wchodzą dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

338 974 zł43 m² 7 964,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej lecz w oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Uwaga, uwaga, uwaga! Część zdjęć jest z innej nieruchomości o identycznym układzie, po to aby zwizualizować jak mieszkanie może wyglądać po remoncie. Oferta dotyczy mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł26 m² 9 066,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26.36 m2 w samym sercu Bydgoszczy! 500m do starego rynku! Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 400 zł60 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł86 m² 10 407,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowy, czteropokojowy apartament w prestiżowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Opis nieruchomości: przestronna nieruchomość o powierzchni 86,38 m znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł48 m² 7 770,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 49m2, usytuowane na Rubinkowie I. Mieszkanie składa się z: - dwie sypialnie - salon - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł56 m² 7 184,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szukasz dla swojej rodziny spokojnego miejsca? Mieszkanie, które chciałabym opisać, zapewni Ci nie tylko spokój, ale również świetną lokalizację i dużo przestrzeni. Zaciekawiłam Cię? Czytaj.