dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

298 000 zł59 m² 5 042,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wyróżnienie zasługuje proponowana przeze mnie oferta sprzedaży mieszkania ze względu na interesujący metraż, usytuowanie i lokalizację. Na 59 metrach kwadratowych mieści przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galla Anonima

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł70 m² 5 422,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70 m 2 , mieszczące się na 1. piętrze w bloku w Fordonie - ul. Galla Anonima 3. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

740 000 zł61 m² 12 131,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność! dostępna wyłącznie W naszym biurze! Trzypokojowy apartament (60,44m 2 ) na drugim piętrze położony na osiedlu Platanowy Park Park przy ul. Leśnej w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

155 000 zł26 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. Wileńska Prezentuję Państwu bardzo ładne mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł32 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka na sprzedaż - Górzyskowo, 1 piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m + 2m komórka lokatorska , położona w świetnej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 800 zł66 m² 11 572,70 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tężniowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

366 108 zł30 m² 12 203,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją inwestycyjną zakupu mieszkań wraz z obsługą operatora. Inwestycja położona w willowej części Ciechocinka tuż przy strefie A przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

571 000 zł55 m² 10 387,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: jar osiedle Naturia - Budlex Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, na nowoczesnym i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 180 zł55 m² 8 821,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 600 zł54 m² 9 199,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł37 m² 8 543,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m . Lokal jest usytuowany na trzecim piętrze w kameralnym, niskim bloku, charakteryzuje się dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/7m), kuchni, łazienki, wc, balkonu (loggia) oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł98 m² 8 140,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,15 m 2 , mieszczące się na 3 piętrze bloku w Bydgoszczy. W skład pomieszczeń na poziomie I wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł40 m² 4 937,97 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż niezwykle zadbane mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 101 zł32 m² 9 971,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 500 zł64 m² 8 851,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł45 m² 5 077,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,10 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 3,79 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego z osobna kuchnia w bloku na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 49m2 usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

487 309 zł54 m² 9 024,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł27 m² 9 733,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna Kawalerka z Balkonem przy ul. Tadeusza Kościuszki. Mieszkania o powierzchni 27 m2 mieszczące się na 2 piętrze w Kamienicy. Miejsca postojowe na podwórku. Brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 3-pokojowe z klimatyzacją przy ul. Planty! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, na osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 600 zł37 m² 12 704,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

488 000 zł55 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Szubin,kujawsko-pomorskie

320 000 zł62 m² 5 200,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania od pierwszego właściciela. Nieruchomość położona w Szubinie przy ulicy gen. Józefa Bema 8. Mieszkanie Lokal usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 200 zł45 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni 37 m , które łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł29 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta sprzedaży kawalerki - 29,40 m 5. Piętro wieżowiec Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! Oferujemy na sprzedaż jasną i przytulną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżanowskiego

Pakość,kujawsko-pomorskie

199 000 zł82 m² 2 426,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę piętro domu z lat 87 o powierzchni 82 m , zlokalizowane w urokliwej miejscowości Pakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 999 zł41 m² 9 796,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży: toruń, osiedle Smart, ul. Strobanda. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,83m2, nowe, stan deweloperski, dostępne od zaraz - bez podatku pcc! Piękny ogródek z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 000 zł37 m² 10 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ciekawa ofertą mieszkania. Opis oferty: mieszkanie po generalnym remoncie. Wyremontowano: - instalację elektryczną, - instalację wodno-kanalizacyjną, - położono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 431 zł49 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową inwestycję mieszczącą się na pograniczu bydgoskiego Śródmieścia i Okola! Nowoczesny design, wygoda mieszkania w Centrum oraz poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

749 000 zł53 m² 14 076,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania na osiedlu Harmonia w Toruniu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na nowo powstającym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 500 zł65 m² 8 716,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

501 900 zł46 m² 10 999,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł70 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! Mamy dla Państwa wspaniałe, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Muzycznej - przy ul. Paderewskiego. Powierzchnia nieruchomości po inwentaryzacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 900 zł37 m² 7 997,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w samym sercu Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na parterze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 500 zł43 m² 8 709,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Makler poleca! Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37 m ! Lokalizacja: czteropiętrowy blok, III piętro, osiedle Bartodzieje. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 100 zł33 m² 10 578,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Makler poleca! Na sprzedaż,nowoczesne mieszkanie w Nowym Fordonie,o powierzchni 32,78 m2,na niskim parterze z własnym ogródkiem. Mieszkanie w pełni wykończone.Kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 397 zł47 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,71m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Okolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij