dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 900 zł47 m² 9 146,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 000 zł37 m² 9 436,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta tylko W marchlewicz nieruchomości! lokalizacja: toruń, jakubskie Przedmieście, ul. Prądzyńskiego doskonała komunikacja z każdym punktem Torunia. W pobliżu: liczne punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Skłodowskiej, skrzetusko. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie ma niezwykle wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

488 000 zł64 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 3 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży przytulne mieszkanie na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 900 zł74 m² 5 798,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74,14 m , usytuowane na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Fordonie, osiedlu Szybowników. Lokal znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne rozkładowe mieszkanie na Rubinkowie. Mieszkanie składa się z: - dwóch rozkładowych sypialni - przestronnego salonu z balkonem typu loggia - osobnej kuchni z oknem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

634 000 zł61 m² 10 393,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 675 zł36 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 980 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

178 000 zł56 m² 3 170,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 56,15m2, usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 3 o którym mowa to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł53 m² 8 287,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie na bydgoskich Wyżynach. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 900 zł42 m² 9 329,08 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

152 000 zł53 m² 2 860,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 5a o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 000 zł39 m² 8 578,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł45 m² 9 246,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zakupu nietuzinkowego mieszkania w nowym budownictwie w Niemczu. Nieruchomość znajduje się na osiedlu harmonia na terenie zamkniętym w samym centrum. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

266 002 zł26 m² 10 145 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 700 zł40 m² 9 540,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

255 000 zł47 m² 5 379,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny z balkonem położony w Świeciu przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie M-4 o powierzchni użytkowej 47,40 m2 mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

493 210 zł58 m² 8 455,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł74 m² 4 873,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,67 m , położonego na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 150 zł36 m² 10 447 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 134 zł44 m² 13 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie , o pow. 43,55m2, w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokołów Bydgoskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

342 000 zł45 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią Górzyskowo. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 464 zł35 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w Bydgoszczy .Cicha i spokojna lokalizacja dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł51 m² 8 045,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: fordon Cena: 410 000 zł Metraż: 50,96 m Piętro: 1 Piwnica: około 3 m Prezentujemy przytulne, dwustronne mieszkanie na pierwszym piętrze, idealne dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł35 m² 7 657,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m kw.,na parterze odrestaurowanej, trzypoziomowej kamienicy, ( nowa elewacja, klatka schodowa, drzwi wejściowe),w dzielnicy Muzycznej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

534 000 zł45 m² 11 793,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta, mieszkanie na start lub inwestycja na wynajem. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,28 m2 znajduje się na prężnie rozwijającym osiedlu Jar. Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł34 m² 9 765,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 33,69 m 2 - mieszkanie posiada oddzielna kuchnie oraz łazienkę z wc. Do uwagę zasługuje widok z okien, który ukazuje nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł40 m² 10 947,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta mieszkania na sprzedaż * 40.1m2 * 2 pokoje * Oś. Piernikowe Cechy oferty: - miejsce w hali garażowej(dodatkowo płatne) - 60.000zł - wystawa okien w kierunku zachodnim - taras - 12 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 na Czyżkówku. Mieszkanie o powierzchni 60 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku znajdującego się na terenie ogrodzonym i monitorowanym, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 198,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje z wyposażeniem, osiedle Na Skarpie! Dostępne od: zaraz! Typ ogłoszeniodawcy: prywatny Informacje dodatkowe: loggia, piwnica, okna plastikowe, nowe drzwi antywłamaniowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieroca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł53 m² 6 541,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu, przestronnego dwupokojowego mieszkania znajdującego się w urokliwej kamienicy blisko centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

237 000 zł49 m² 4 836,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa Duże Pokoje w Atrakcyjnej Lokalizacji Solanki informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje (możliwość zaaranżowania 3). Standard wykończenia: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 568 zł37 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 373 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obok już wybudowanych bloków powstają nowe, które tworzyć wspólnie mają "osiedle filmowe " Zrealizowane i oddane o użytkowania bloki to 1,3,5, 5a. W trakcie realizacji jest etap VI ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł63 m² 7 093,21 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

***rezerwacja do 7.03.*** 0% OFERTA BEZ PROWIZJI Oferta sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy, Szwederowo, ul. Halicka Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł41 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-3 na Czyżkówku. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku znajdującego się na terenie zamkniętym i monitorowanym, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

709 990 zł54 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Wilczak Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł44 m² 9 481,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni 44m2 z inteligentnym systemem Smart Dom. Powierzchnia lokalu obejmuję: salon z aneksem kuchennym o pow.22,45m2 ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij