dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł54 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Makler poleca serdecznie! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w nowszym budownictwie na terenie zamkniętym w dzielnicy Górzyskowo. Blok z 2014 roku usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł38 m² 5 139,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Strzemięcin - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 37m2 położone na drugim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

915 069 zł105 m² 8 723,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Przedstawiam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w szeregowcu, które jest idealne dla osób ceniących sobie komfort i spokój. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Solcu Kujawskim o powierzchni 45 m składające sie z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przestronnego przedpokoju.Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 47 m 2, dwa pokoje z osobną kuchnią, piwnica ostatnie piętro, zamknięte osiedle możliwość zakupu garażu Cześć! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam w Bydgoszczy bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na górnym tarasie (wzgórze Wolności) do remontu. Grzejniki i okna wymienione Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

359 000 zł61 m² 5 914,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Południe, w spokojnej części osiedla. Mieszkanie po remoncie, w pokojach deska barlinecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym apartamentowcu na Górzyskowie. Budynek z windą. Powierzchnia mieszkanie to 61 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 000 zł30 m² 11 386,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością. To idealna oferta dla osoby poszukującej komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Znajduje się ono w Toruniu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł51 m² 7 017,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko Z biura nieruchomości prestige opiekun oferty : tel. Duża obniżka ceny mieszkania. Polecam : Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na 3 pietrze 3 piętrowego zadbanego bloku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł26 m² 9 596,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nowa oferta. Tylko W DM nieruchomości. Oferta sprzedaży mieszkania idealnego dla pary, singli bądź jako inwestycja. Lokal jest po remoncie, ma dwa nieprzechodnie pokoje i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 600 zł70 m² 9 201,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 002 zł50 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł38 m² 9 207,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mak ler Nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 38 m2! Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Nowa łazienka (brodzik z deszczownicą Laveo, zabudowa Geberit, podświetlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł34 m² 6 891,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Szwederowo. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

144 000 zł49 m² 2 936,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Jeśli poszukujesz dobrze skomunikowanego mieszkania obok dworca kolejowego i starówki w Inowrocławiu to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie na parterze, 49m , dla rodziny! Oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

443 924 zł38 m² 11 753,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,77 m2 w cenie uwzględniającej promocję! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł38 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 38,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł48 m² 7 555,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje idealne miejsce do życia - przestronne, funkcjonalne i w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, doskonały układ pomieszczeń i dogodną lokalizację? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

318 000 zł53 m² 6 037,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa oferta sprzedaży tylko U nas *** rezerwacja *** Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Żeromskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

708 000 zł59 m² 11 975,60 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł35 m² 11 416,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle wierzbowe - nowoczesny apartament na sprzedaż 34,95 mkw, parter: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka z prysznicem - przestronny balkon Budynek z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

558 300 zł66 m² 8 505,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 028 zł35 m² 8 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W nowej inwestycji na bydgoskim Fordonie zaplanowano kompleks ośmiu czteropiętrowych budynków mieszkalnych z podziemnymi halami garażowymi oraz windami, które zapewnią szybką i wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

372 710 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szwederowo- nowe mieszkania deweloperskie. Plan przestrzenny Osiedla uwzględnia 4 budynki, a,B,C,D. Zrealizowane i oddane do użytkowania są 3 w sprzedaży ostatni budynek D. Budynek D, tak jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł53 m² 9 297,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuje Państwu to urokliwe mieszkanie na parterze położone w pięknym budynku z 2009 roku na pograniczu Okola oraz Czyżkówka w Bydgoszczy. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

523 929 zł57 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralny budynek o nowoczesnej bryle, usytuowany na bydgoskich Glinkach. Blok oddany do użytkowania w 2023 r. znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Budynek wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 000 zł47 m² 7 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości oferta tylko U nas! Dla rodziny , pary , singla. Mieszkanie dostępne od 27 stycznia 2025 r. 2 pokoje z osobną kuchnią Mieszkanie wyposażone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł38 m² 12 613,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł62 m² 7 281,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 61,80 m2 na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na parterze. Mieszkanie składa się: - sypialni 11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł89 m² 5 954,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż M-4 super lokalizacja przy zielonych arkadach blok z 1993 r .! WIELE MIEJSC POSTOJOWYCH. Cicha i spokojna lokalizacja. Powierzchnia mieszkania 82,4 m2. Kuchnia osobna 12,2 m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie podlega negocjacji! Chciałabym zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.47, 43 m 2, położone w bardzo spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Podgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł109 m² 4 119,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice Mieszkanie utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m , położone na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 622 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obok już wybudowanych bloków powstają nowe, które tworzyć wspólnie mają "osiedle filmowe " Zrealizowane i oddane o użytkowania bloki to 1,3,5, 5a. W trakcie realizacji jest etap VI ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

272 000 zł31 m² 8 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka w Fordonie o powierzchni 31m2. Mieszkanie składa się z: -pokoju z wnęką 16m2 -łazienki z wc, -przedpokoju -kuchni Kawalerka bardzo ciepła i słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł48 m² 4 668,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, z balkonem, dwustronne, bardzo jasne i ciepłe, bardzo niskie koszty. Wymienione okna i drzwi, instalacja. Perwsze piętro, osobna ogrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 900 zł44 m² 9 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy ofertę mieszkania na sprzedaż w nowym bloku, niemalże gotowego do zamieszkania. Fantastyczne, świeżo wykończone, jeszcze pachnące nowością mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł38 m² 12 673,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł43 m² 4 899,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po remoncie znajdującej się przy ulicy Św. Ducha w Inowrocławiu. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.