dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

760 000 zł124 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w Toruniu idealne dla rodzin lub inwestorów! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 123.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł68 m² 8 866,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie na bydgoskim osiedlu Górzyskowo. To ciche, rodzinne osiedle z dobrą infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 984 zł36 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie A05 o łącznej powierzchni 35,78m2 na nowoczesnym osiedlu symfonia na bielawach w Bydgoszczy. Na powierzchnie użytkową składa się: - salon + aneks - 17,92m2, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł48 m² 6 088,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45m , zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego na bydgoskim Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł42 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Makler poleca:Cena 315 tyś.promocja do 14 marca br. Na sprzedaż mieszkanie o pow.42,42m2, położone na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku, z balkonem typu loggia. Mieszkanie jest własnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł29 m² 7 347,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 29,26 m2 z balkonem i piwnicą na Leśnym. Mieszkanie jest na 8 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł48 m² 7 053,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,20 m 2 przy ulicy Gersona. W skład pomieszczeń wchodzą: - dwa pokoje, - łazienka, - wc, - oddzielna kuchnia, - przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 090 zł38 m² 12 698,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 090 zł60 m² 9 069,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/9m/7m), kuchni, łazienki, wc, balkonu (loggia) oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3, blok, 4 piętro. Do własnej aranżacji. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane na pograniczu Kapuścisk i Wyżyn przytulne M-3. W skład nieruchomości o powierzchni 42 m2 wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł37 m² 13 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu, wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia na Toruńskim Lewobrzeżu. Mieszkanie absolutnie nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

634 003 zł61 m² 10 342,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łochowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł31 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 31 m z balkonem na os. Przylesie, ul. Łochowskiego Idealna inwestycja, gotowa do wprowadzenia! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

395 000 zł51 m² 7 806,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje 50,60 m2, i piętro, lubicz górny Cechy mieszkania: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z prysznicem (odpływ liniowy) i wc - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł24 m² 10 755,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży kawalerki położonej na 3 piętrze niskiego bloku na Rubinkowie ll, 5 km od centrum miasta. Cechy mieszkania: - jasne, ze wschodnią wystawą słoneczną i ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł20 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Wyjątkowa kawalerka na osiedlu Leśnym - idealna inwestycja pod wynajem lub do zamieszkania! Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł148 m² 6 013,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Makler poleca: na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 150 m , zlokalizowane na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

514 990 zł40 m² 13 021,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Osiedle Leśne. Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 640 zł52 m² 9 578,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł53 m² 7 532,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 000 zł34 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 000 zł66 m² 5 491,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane W bydgoskim fordonie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Fordonie- gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na jarze - dwa pokoje, miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska w cenie! wyłączność W naszym biurze Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni blisko 31 m2 - kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

648 900 zł44 m² 14 582 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca serdecznie atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego bloku na zamkniętym terenie w sąsiedztwie Uniwersytetu im. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 800 zł57 m² 11 173,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie (pow. 57,26 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą z 2023 r., osiedle Glinki. Przestronne i jasne mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł55 m² 10 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie składające się z 54.68 m2 z oddzielną kuchnią, sypialnia z garderobą, Loggia, po remoncie Blok z ogrodzoną przestrzenią z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł31 m² 8 519 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz. Z dbałością o najmniejszy szczegół! opis oferty: dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Podczas generalnego remontu wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 800 zł53 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

307 000 zł49 m² 6 265,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,60 mkw, położone na siódmym piętrze bloku 11-piętrowego, na Os. Południe we Włocławku, z balkonem o powierzchni 2,27 mkw (0,89 m x 2,54 m),od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Dokładna powierzchnia - 51,82 m2 Cena nie podlega negocjacji. Atuty: - budynek z cegły - ekspozycja okien: zachodnią - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 600 zł67 m² 9 479,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 900 zł48 m² 7 497,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 47,60m2, położonego na 6 piętrze bloku z dwiema windami, na osiedlu Mokre, kilometr od centrum miasta. Cechy mieszkania: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 900 zł36 m² 9 952,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł53 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości poleca: bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, 4 piętrze w bloku z 2013 roku, na malowniczym osiedlu Bajka w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

322 000 zł32 m² 9 969,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zakup tego lokalu gwarantuję zysk z najmu od pierwszego dnia jego nabycia, gdyż obecnie jest wynajmowany, a najemca chętnie przedłuży najem. Przedstawiam Państwu mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m położone na 5 piętrze w 11-piętrowym bloku, blisko centrum. Nieruchomość składa się z: - 2 niezależnych pokoi ( w tym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły, położone na samym wejściu do najstarszego zrewitalizowanego toruńskiego parku miejskiego, wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe słoneczne mieszkanie w apartamentowcu w centrum Ciechocinka. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66m 2 , usytuowane na II piętrze w apartamentowcu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł156 m² 5 138,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1897

6- pokojowy lokal (155,7 m2) usytuowane na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja o wysokim potencjale do wykorzystania na cele usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 58m w Lubiczu Górnym To przestronna nieruchomość wyróżniająca się przemyślanym układem i wysokim standardem wykończenia. Co oferuje to mieszkanie: - przestronny salon.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij